Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

lukebor

Użytkownik
 • Content Count

  5209
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

lukebor last won the day on August 15 2019

lukebor had the most liked content!

Community Reputation

7420 Guru zegarmistrzostwa

About lukebor

 • Birthday 03/20/1976

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3561 profile views
 1. Obiecałem info o wrażeniach z Horusa. Bardzo dobrze układa się na zegarku i na ręce. Od spodu jest wyprofilowany pod dekiel, więc trochę odstaje od uch, ale przez to lepiej leży na nadgarstku. Dodatkowo jest bardzo elastyczny, komfortowo się nosi. Robert - tak, rzeczywiście, „kurzy” się nieco szybciej niż guma od Everesta, ale mnie to nie przeszkadza.
 2. lukebor

  Perfumy

  Nie. MFK 540 Extrait za 399 zł? [emoji1787]
 3. Rekordowa jest - zdaje się ustawa o nabywaniu nieruchomości przez cudzoziemców? A odnośnie prawa wekslowego, rzeczywiście może być stawiana za wzór: prosta, w wielu aspektach zerojedynkowa, czytelna, czego chcieć więcej od przepisów prawa? To, co się pisze dzisiaj to jest jakaś masakra - niestety.
 4. Nie aż tak, jak DJ imo. I zgadzam się, jest mega wygodny. Dla mnie wygodniejszy nawet od DJ na jubilee. Chętnie bym do niego wrócił i pewnie to kiedyś zrobię.
 5. Nie wiem, bo jeszcze nie noszę [emoji12] Jak założę to się podzielę wrażeniami [emoji3]
 6. To fakt, z tym że imo w przypadku pasków to jednak trochę inna sprawa [emoji12] Zresztą one wszystkie podobne [emoji1787]
 7. Szukałem paska do Suba i postanowiłem zamówić Horusa. Dzisiaj przyszedł. Jestem pozytywnie zaskoczony jakością, jest bardziej miękki od Everesta, zobaczymy jak będzie pasował i jak ułoży się na ręce.
 8. Bez problemu respektuje, a nawet jeśli miałby jakieś fochy, to Pieskiewicz bez problemu uznaje. Ale nie szukaj za granicą, tylko pisz do Karola (@Ulotny), bo chyba ma jeszcze na stanie. Może się dogadacie.
 9. Oczywiście że nową, przecież ją mam Jak się cofniesz kilka stron poczytasz o różnicach vs starsza wersja.
 10. Jak nie mieli? ;-) mieli, bo sam kupiłem ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.