Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

FiNiK

Casual ~ pół tysiąca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Kilka lat wstecz zakładałem tu podobny temat i wtedy z Waszą pomocą kupiłem Lorusa z którego byłem bardzo zadowolony. Z innych tematów nabyłem też kilka zegarków do innych zastosowań.

 

Teraz poszukuję zegarka typowo na co dzień gdyż garniturowiec posiadam, a w celach sportowych używam g-shocka / garmina. Przeglądałem time trenda jednak jakoś niespecjalnie podchodzi mi kolejny Lorus więc myślałem o czymś innym. Zastanawiałem się czy w tej kasie dostanę używany automat? Niestety w tym budżecie teraz bazarek świeci pustkami więc chyba jestem skazany na poszukiwania w innych miejscach. Chyba,że ktoś z forumowiczów chciałby się pozbyć czegoś tego typu.

 

PS: Kilka dni temu widziałem bardzo interesujący zegarek typu skeleton (chyba tak to się nazywa, chodzi mi o brak tarczy, a tylko goły mechanizm) czy w moim budżecie są osiągalne takie opcje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.