Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lincoln Six Echo

Użytkownik
 • Content Count

  15,961
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  101

Lincoln Six Echo last won the day on May 9

Lincoln Six Echo had the most liked content!

Community Reputation

34,895 Guru zegarmistrzostwa

About Lincoln Six Echo

Kontakt

 • Strona WWW
  https://https://www.siepomaga.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  south of heaven
 • Hobby
  fine things

Recent Profile Visitors

9,611 profile views
 1. Moja odpowiedź nie odnosiła się do pytania, JAK DŁUGO taki, czy inny mechanizm pracuje poprawnie bez serwisu, a do tego, że ETA i Sellita to sprawdzone firmy, jeżeli chodzi o jakość mechanizmów. Ojej, rzeczywiście - można sprawdzić w Internecie. A laptop i smartfon to już taki jakby "hardware". Jako abnegat o przeciętnych możliwościach finansowych, mam wprawdzie dość gruby, ale tylko srebrny łańcuch. Bransoletek też parę gdzieś tam się poniewiera. Lubię jednak przyszpanować w różnych niszowych grupach, więc i zegarkami czasem się poobwieszam.
 2. https://monochrome-watches.com/hands-on-dietrich-sd-2-skin-diver-mission-maritimes-specs-price/
 3. Szczerze mówiąc, nie rozumiem, co ta uwaga ma do neutralnej informacji o tym, gdzie zainteresowany człowiek może zapoznać się z danymi i dokładnymi parametrami omawianego mechanizmu.
 4. Mechanizmy produkcji ETY, Sellity, itp., jeżeli nie są USZKODZONE, zawsze pracują poprawnie. Innymi słowy, to BARDZO BEZPIECZNY wybór. Możesz - jak wspomniałem - w razie ewentualnego niezadowolenia z POPRAWNEJ i ZGODNEJ Z DEKLAROWANYMI PARAMETRAMI - pracy takiego mechanizmu, spróbować go "podregulować". Natomiast nie ma tu ŻADNEGO ryzyka, jeżeli chodzi o sam mechanizm jako taki - to nie jest jakiś "no name" złożony w Tajlandii na wakacjach. Jeżeli ktoś bez sprawdzania odpowiednim softwarem (albo i hardwarem ) zna dobową odchyłkę mechanizmu w swoim zegarku, to znaczy, że JUŻ dzieje się coś "mocno nie halo".
 5. Producenci mechanizmów z reguły podają dopuszczalne odchylenia z "zapasem". Większość mechanizmów da się zresztą wyregulować do większej precyzji nawet w sytuacji, kiedy odchyłka mieści się w granicach tolerancji. Nie rozumiem z kolei, co masz na myśli pisząc "jak Masz tyle to ok tyle to może być dzięki !". Zegarkom, które sprzedaję, nie robię pomiarów, bo musiałbym nic innego w życiu nie robić. Zegarkom, które sam użytkuję prywatnie również nie robię pomiarów, bo mnie to całkowicie yebye - i tak zmieniam zegarki nawet w ciągu dnia, więc dopóki jakiś grat nie będzie chciał ruszyć nawet pomimo kilku prób uruchomienia, mało mnie to rusza.
 6. Dobra, poddaję się - meandry Twoich subtelnych niedomówień mnie przerastają. Dane z Caliber Corner może warto przejrzeć: https://calibercorner.com/sellita-caliber-sw210-1/
 7. To akurat jest mój prywatny zegarek - ja raczej rzadko obracam "używkami".
 8. A skąd ta pewność? Powtarzam, powtarzam - i zapewne jeszcze niejeden raz powtórzę. Tak, manual od Sellity.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.