Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kwi4tek

Diver do 1000zł, ponownie... ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Wiem że temat już był wałkowany ale pomóżcie mi z wyborem divera. Szukam od jakiegoś czasu czegoś do 1000zł, w oko mi wpadły Orient Mako oraz Seiko Sea Urchin, w wersjach czarnych, który byście wybrali? może jakaś tańsza/droższa alternatywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecałbym Deep Blue Diver 300 z rynku wtórnego, powinno się dać kupić za 800-1000 zlotych... znacznie lepszy od ww. mechanizm Seiko, szafir, zawór helowy ^_^ , doskonałe wykonanie etc. Miałem szarego i byłem bardzo zadowolony.  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie skłaniałbym się ku nowemu jednak... a mako i big mako różnią się tylko rozmiarem czy może są delikatnie inaczej wykonane? po zdjęciach i filmach widzę jakby większa wersja troszkę bardziej się błyszczała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie Deep Blue mimo że na mechanizmie Seiko to jakoś mnie nie przekonuje... Wolałbym zegarek takich marek jak Cerinta/Seiko/Tissot/Orient/Citizen... a byłoby coś godnego polecenia gdyby budżet powiększyć do 2000zł? tylko wtedy już ze szafirem bym chciał, np C013.407.11.051.00 mi się spodobał, na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 1000zł fajną opcją jest Orient. czy to Mako czy Ray. można też patrzeć na seiko SKX007 / 009. powyżej 1000zł Orient M-force z szafirem, Seiko Sumo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się zdecydowałem i kupiłem Raya w sklepie online, jeszcze nie przyszedł, jednak troszke boje się że może okazać się za mały dla mnie... mam nieduży nadgarstek jednak przyzwyczajony byłem do większych zegarków... gdzie mogę kupić oryginalną bransoletę do Raya? bo ten co kupiłem jest na gumowym pasku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.