Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

4palce

Użytkownik
 • Content Count

  1949
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

414 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About 4palce

 • Birthday September 22

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  KRK

Recent Profile Visitors

1022 profile views
 1. I jest! Miałem już dwukrotnie niebieski i raz czarny, teraz pora na czerwońca. Diver z WR200 to jak sądzę bezpieczne minimum przy grabieniu liści. 👽
 2. Przy sobocie musowo niebieski. 😜
 3. Solarny field łoczyk po japońsku.;P
 4. Seiko 5 jest podrabiane? Pytam, bo po dłuższej przerwie przejrzałem zasoby OLX i sporo tam ogłoszeń ze słabymi zdjęciami i cenami rzędu 100-200 PLN za "nowy zegarek". ;> BTW wisi tam coś w podobie seiko baby monster za 200 zyla. 🤡
 5. 4palce

  Citizen

  To jest po prostu inny (czerwony) wariant kolorystyczny dobrze znanych BN0150 (czarny) i BN0151(niebieski). Czyli średnica 44 mm, wysokość 12 mm, w uszach 20 mm. Nie jestem w temacie, o co chodzi?
 6. 4palce

  Citizen

  Aqualandy ~700 ojrasów, czerwony BN c.a. 200. Wg. informacji na profilu: Czyli będą, jak będą;)
 7. 4palce

  Citizen

  Nowego BN0157 widzieli? https://fb.watch/3ZCj4i5_Kk/
 8. Ok, wydaje mi się, że znalazłem rozwiązanie. Trzeba wejść do "Obserwowanych" i ręcznie, dla każdego istniejącego tam tematu zmienić ustawienie, jeśli jest inne niż pożądane. Te ogólne nie mają na nie żadnego wpływu.
 9. Codziennie dostaję maila "Twój przegląd z KMZiZ" z pozycjami obserwowanej zawartości z poprzedniego dnia. Nie chcę otrzymywać żadnych powiadomień na mail. Żadnych. Co jak sądzę wynika z kolejnych wyborów: - braku ptaszka przy wysyłaj wiadomości i informacje - nie wysyłaj powiadomień - wyszarzenia wszystkich pozycji powiadomienia mail Do kompletu w odrębnych ustawieniach obserwowanych mam:
 10. Cześć. Czy jest możliwe takie ustawienie, w którym wchodząc na stronę forum otrzymuję powiadomienia w interesujących mnie tematach przy tym "dzwoneczku", natomiast nie otrzymuję powiadomień na maila? W tej chwili panel wygląda tak:
 11. @sashimi A to ci dopiero psikus. Zwodniczy był ten okres zwłoki, ale po fakcie ma to sens. Najważniejsze, że działa, a renoma Citka obroniona.
 12. 4palce

  Citizen

  Zielony faktycznie był w ofertach od dawna, ale tę konkretnie zieleń, kojarzącą się z kolorem, na jaki malowano auta w Anglii po II WŚ widuję częściej od jakichś 2-3 lat. No mniejsza z tym, byłem po prostu ciekaw skąd to się wzięło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.