Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

4palce

Użytkownik
 • Content Count

  2,147
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

299 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About 4palce

 • Birthday September 22

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  KRK

Recent Profile Visitors

807 profile views
 1. 4palce

  Citizen

  To jest po prostu inny (czerwony) wariant kolorystyczny dobrze znanych BN0150 (czarny) i BN0151(niebieski). Czyli średnica 44 mm, wysokość 12 mm, w uszach 20 mm. Nie jestem w temacie, o co chodzi?
 2. 4palce

  Citizen

  Aqualandy ~700 ojrasów, czerwony BN c.a. 200. Wg. informacji na profilu: Czyli będą, jak będą;)
 3. 4palce

  Citizen

  Nowego BN0157 widzieli? https://fb.watch/3ZCj4i5_Kk/
 4. Ok, wydaje mi się, że znalazłem rozwiązanie. Trzeba wejść do "Obserwowanych" i ręcznie, dla każdego istniejącego tam tematu zmienić ustawienie, jeśli jest inne niż pożądane. Te ogólne nie mają na nie żadnego wpływu.
 5. Codziennie dostaję maila "Twój przegląd z KMZiZ" z pozycjami obserwowanej zawartości z poprzedniego dnia. Nie chcę otrzymywać żadnych powiadomień na mail. Żadnych. Co jak sądzę wynika z kolejnych wyborów: - braku ptaszka przy wysyłaj wiadomości i informacje - nie wysyłaj powiadomień - wyszarzenia wszystkich pozycji powiadomienia mail Do kompletu w odrębnych ustawieniach obserwowanych mam:
 6. Cześć. Czy jest możliwe takie ustawienie, w którym wchodząc na stronę forum otrzymuję powiadomienia w interesujących mnie tematach przy tym "dzwoneczku", natomiast nie otrzymuję powiadomień na maila? W tej chwili panel wygląda tak:
 7. @sashimi A to ci dopiero psikus. Zwodniczy był ten okres zwłoki, ale po fakcie ma to sens. Najważniejsze, że działa, a renoma Citka obroniona.
 8. 4palce

  Citizen

  Zielony faktycznie był w ofertach od dawna, ale tę konkretnie zieleń, kojarzącą się z kolorem, na jaki malowano auta w Anglii po II WŚ widuję częściej od jakichś 2-3 lat. No mniejsza z tym, byłem po prostu ciekaw skąd to się wzięło.
 9. 4palce

  Citizen

  Hmm, a po co te wulgaryzmy i agresja? Zauważyłem, że od pewnego czasu wielu producentów ma w ofercie zegarki z tarczą w tym kolorze i zastanawiam się, co dało temu początek.
 10. 4palce

  Citizen

  BTW skąd się wzięła moda na tę powojenną zieleń?
 11. Proszę o pomoc w identyfikacji, Google jakoś mnie nie wspiera dzisiaj.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.