Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

G-shock Rangeman GPR-B1000

Rekomendowane odpowiedzi

Powitał

Przeczytałem cały wątek ale mi umknęło (chyba)- na jakiej zasadzie ładuje ta zewnętrzna ładowarka (ten pająk  ;)  ). To jakieś fale czy na deklu zegarka są jakieś styki ?


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indukcja bo dekielek w zegarku jest ceramiczny.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki. Dzięki


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam ? Dostaliście Gpr-esy z tych serwisów ? Wszystko sprawne ? Bo na takie zbicie marży to zwykle można sobie uzurpować dwa powody - outlet albo niskie zainteresowanie, ale patrząc to mnóstwo osób go ma, wiec ciężki orzech do zgryzienia. Zwłaszcza, że jest to ZIBI  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swój odebrałem w piątek z paczkomatu z ubezpieczeniem na szkło na 2 lata wyszło 2860 zł wszystko jak to ze sklepu napewno nie jest to "outlet"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie post pod postem kupował ktoś w zegarkicentrum.pl ? chodzi o gwarancje dostałem do zegarka kartkę z datą zakupu i nazwą sklepu ale nie ma informacji do kiedy mam tą gwarancję heh....dopiero teraz spojrzałem w "papiery.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie post pod postem kupował ktoś w zegarkicentrum.pl ? chodzi o gwarancje dostałem do zegarka kartkę z datą zakupu i nazwą sklepu ale nie ma informacji do kiedy mam tą gwarancję heh....dopiero teraz spojrzałem w "papiery.....

A masz kartę gwarancyjną ZIBI, podbitą oraz z datą sprzedaży przez w/w sklep ? 


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest to?

Tak. Mam takie samo ze sklepu Zegarek.Net. Do tego dopiąłem paragon. Gwarancja standardowo jest u Zibi na trzy lata, chyba że dopłacisz to masz 3+3.


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha tzn według co tam jest napisane wpłacam 40zl na podane konto i mam +3lata?

Zadaj pytanie w sklepie. Ja nigdy nie przedłużałem, to dokładnie nie wiem.


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja  B) Na razie próba z instrukcją na łące  :D

IMG-20190703-152341.jpg


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Koledzy,

 

Taka oto wiadomosc dostalem ze sklepu ZegarkiCentrum gdzie kupilem nowego Rangemana:

 

 

Dzień dobry,

Dziękuje za wiadomość.

Zegarek został wysłany w dniu dzisiejszym.

Dostałem informację, że magazyn nie posiadał instrukcji obsługi do modelu GPR-B1000.

Wysłaliśmy do dystrybucji, prośbe o jej wysłanie, ale handlowiec przebywa na urlopie.

Jak tylko wróci, niezwłocznie wyślemy instrukcję drogą mailową.

 

Jak pare lat temu kupilem GW-9400 to instrukcja obslugi byla jednoczesnie karta gwarancyjna. Czy w przypadku GPR-B1000 tez tak jest?

Skoro instrukacja ma przyjsc w innym terminie a zegarek bedzie dzis u mnie to czy ma ktos z Was instrukcje? Moze byc po angielsku  ( uzywalem szukajki ale nie potrafilem znalezc ) - juz mam :)

 

Z gory dziekuje :)

Edytowane przez Jacek Jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupowałem w ZegarekCentrum.pl Instrukcja po Polsku a gwarancja to ten papier z ZIBI, podbity pieczęcią sklepu. Taki jak wyżej wstawił @czarek1212 


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ktoś mieszka w DE to do 7.07.2019 na stronie https://bruegelmann.de można zamówić online zegarek z rabatem 14% i wpisać kod ( SPARE20 )na rabat 20% cena wychodzi 543 euro taniej się chyba nie da ? Czy się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wczoraj 

FUJI3886.jpg


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest mozliwosc zmiany formatu daty, aby nie bylo tak jak u kolegi na zdjeciu powyzej, ze jest najpierw miesiac a potem dzien, tylko dzien i miesiac dla przykladu.

Ostanio wiem, ze mnie to cholernie mylilo, dokladnie 08.07.2019 i uparcie wpisywalem na papiery 07.08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest mozliwosc zmiany formatu daty, aby nie bylo tak jak u kolegi na zdjeciu powyzej, ze jest najpierw miesiac a potem dzien, tylko dzien i miesiac dla przykladu.

Ostanio wiem, ze mnie to cholernie mylilo, dokladnie 08.07.2019 i uparcie wpisywalem na papiery 07.08

Nie ma opcji zamiany, dnia z miesiącem. Też taki format daty mnie myli  -_-


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, taki zaawansowany zegarek to powinno dać się to zmieniać, nie mówię o innych G bo tamte ekraniki są proste, ale tutaj... tragedia.


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Czy robiąc test solara powinno coś się pokazać, czy tylko SLR

Edytowane przez Pabiańczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Czy robiąc test solara powinno coś się pokazać, czy tylko SLR

Najpierw samo SLR, potem zakryj wyswietlacz ręką i po paru sekundach odkryj - wówczas wyświetli Ci się "8888".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw samo SLR, potem zakryj wyswietlacz ręką i po paru sekundach odkryj - wówczas wyświetli Ci się "8888".

Jaką kombinacją przycisków wchodzi się w tryb serwisowy ?


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.