Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Paolo

Omega, czy to może być okazja?

Rekomendowane odpowiedzi

Przytrafiła mi sie dzisiaj taka dziwna historia. Otóż poszedłem dziś na targ, i spotkałem tam gościa który skupuje- sprzedaje zegarki, na pytanie o coś "ciekawego", pan wyjął z kieszeni czerwone pudełeczko z emblematem Omegi, a w środku ni mniej ni więcej tylko zegarek tej marki, wraz z rachunkiem od jubilera, i cena 9000 złotych tyle że nie ma daty zakupu, a musiało to być na długo przed denominacją,. Zegarek w stanie bardzo dobrym zarówno od strony technicznej i estetycznej, ot ktoś długie lata trzymał w szufladzie jako skarb. Na pytanie o cenę krygował się trochę ale w końcu mówi- pięćset!. Moje pytanie jest takie: Czy rzeczywiście za komuny można było kupić zegarki marki Omega? i czy takie pięćset! można za to dać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można było kupić, ale bez zdjęć nikt nie jest w stanie stwierdzić czy to oryginał.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba to popełnię. Gość jest stałym bywalcem, kupiłem od niego dzisiaj rosyjski zegarek za grosze, ale powiedział ze jakby mi sie coś nie podobało to mogę mu oddać, zwróci pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość crategus

podjedz na targ z aparatem, cyknij pare fotek i wrzuc na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleciałem tam dzisiaj z aparatem, ale niestety sie spóźniłem. Jestem strasznie napalony na ten zegarek, zaufany zegarmistrz dołożył oliwy do ognia bo stwierdził że to -pięćset to niezła cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poleciałem tam dzisiaj z aparatem, ale niestety sie spóźniłem. Jestem strasznie napalony na ten zegarek, zaufany zegarmistrz dołożył oliwy do ognia bo stwierdził że to -pięćset to niezła cena.

 

Jeśli jest oryginalny to z pewnością dobra cena :wink: Ale ja bym był ostrożny, zwłaszcza jeśli sprzedawca zna się trochę na zegarkach :oops:


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.