Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

EmEsA

Epson VX43E - pytanie o element mechanizmu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

Mam pytanie odnośnie cienkiego drucika obok blaszki zwalniania trzpienia do ustawiania godziny. Chciałem wyczyścić od spodu szkło koperty i przy zwalnianiu trzpienia lekko wygiąłem ten drucik. Czy pełni on jakąś istotną funkcję i może to wpłynąć na dokładność zegarka?

Zaznaczyłem strzałką o który element mi chodzi.

https://image.ibb.co/fvqXe7/mechanizm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chód nie... ewentualnie na operowanie wałkiem/koronką. Jak włożysz wałek to sprawdź czy dobrze się odciąga koronka, przestawia to co trzeba i wskakuje z powrotem z kliknięciem. Jeśli tak to znaczy, że nie udało Ci się nic zepsuć.

 

Jeszcze jedno: A czy przy odciąganiu koronki zegarek się zatrzymywał wcześniej? Pytam bo może tam też być odcięcie prądu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa, koronka może wyciąga się może trochę ciężej, ale przestawia godzinę i datę oraz zatrzymuje sekundy w drugiej pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.