Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ernestboss

Grand Seiko SBGR253

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostałem w prezencie zegarek jak w temacie. Zegarek spieszy ok + 45 sekund na dzień. Z tego co mi wiadomo to zegarek był kupiony u Higuchiego. I teraz pytanie gdzie mogę go oddać na gwarancję? Zibi serwis mówi że bezpośrednio do producenta. Czy jest wgl jakaś możliwość żeby go przyjął ktoś w Polsce do serwisu w ramach gwarancji?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie coś nie tak z zegarkiem ale najprawdopodobniej nic strasznego. Ponoś go dłużej przez kilka dni, może to wystarczy.

W ramach gwarancji tylko ZIBI. Możesz próbować skontaktować się np. z butikiem w Niemczech ( Hamburg lub Frankfurt ) albo w Amsterdamie, z tego co wiem to mniejsze naprawy i przeglądy są w stanie wykonać na miejscu ale wszystko poważniejsze, zwłaszcza w hi-beatach i SpringDrive jedzie do Japonii a to raz że koszty a dwa że może być problem z opłatami granicznymi jeśli zegar jest spoza EU. No i potrwa to bardzo długo, nawet 2 miesiące.

SBGR253 to dość podstawowy model więc duża szansa że byłby zrobiony na miejscu. Jak ponoszenie nie pomoże to ja bym się nawet zastanawiał czy nie odpuścić tej gwarancji i nie dać go po prostu do jakiegoś porządnego serwisu, np. do Seiko Service na Belgradzkiej w Warszawie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Za miesiąc będę w Paryżu to może tam spróbuję w salonie Seiko.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może włos się skleił ,albo zegarek namagnetyzował.Zadzwoń do tempusa tel.42 636 63 70 ,oni GS się nie boją i naprawiają bezśladowo.Kolega regulował u nich swojego sbgh i zegar chodzi super dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.