Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bugs

Użytkownik
 • Content Count

  2155
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Bugs last won the day on December 7 2019

Bugs had the most liked content!

Community Reputation

519 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To raczej na ogłoszenie dogmatu wygląda. A żeby kolejne wcielenia dyskutowały to by wypadało je wszystkie wymienić a nie tylko "makao", trochę tego było ale chyba by miejsca nie starczyło
 2. SBGE001/201 I inne wersje kolorystyczne są na Spring Drive ale w sierpniu będzie dostępny zegarek bardzo podobny z mechanizmem hi-beat 36000 GMT - SBGJ239, wstawiłem fotkę na poprzedniej stronie. Też jest duży, ponad 44mm średnicy i ponad 14mm grubości. Zielona tarcza, szafirowy dwukolorowy bezel. Nie znalazłem nigdzie zdjęć profilu ale wydaje mi się że to jest ta sama koperta co SBGE. Gdyby nie wielkość to bym się zakochał https://www.grand-seiko.com/global-en/collections/sbgj239g
 3. Jak masz czas to rozważ może nowe hi-beaty w bardzo podobnej kopercie a z ciekawszym bezelem. Uprzedzę że wskazówka godzinowa zachowuje się tak samo ale to jest częste rozwiązanie nawet w mechanizmach bez GMT, np w Omedze 8xxx, i szczerze mówiąc całkiem wygodne bo nie stopujesz mechanizmu przy zmianie czasu letni/zimowy albo na wyjeździ do innej strefy. Mierzyłeś w Noble Place?
 4. Gratuluję pięknego zegarka Citizen Chronomaster - klasa sama w sobie

 5. Bugs

  Seiko Vintage

  KS 5245-6000 Special, listopad 1972
 6. Dzięki, domyślam się że to nie jest bardzo widoczne ale jednak jest. Muszę zobaczyć na żywo. W Certinie za dwa tysie bym się nie czepiał ale po zegarze najbardziej rozpoznawalnej firmy kosztującym tyle co miejskie auto oczekuję znacznie więcej.
 7. Przymierzam się do zakupu nowego Polara więc jak to zwykle czytam, oglądam itd. I trafiłem na taki filmik: Bardzo fajny ale autor pokazuje na nim paskudne niedoróbki w malowaniu wskazówek - obejrzyjcie od 5:30, i dotyczy to wg niego nie tylko tego egzemplarza ale i innych wcześniej recenzowanych tej marki. Wychodzi że ta słynna skopana wskazówka GMT w GMT Masterze to nie był fejk ani przypadek. Czy ktoś ma nowego Polara i może potwierdzić że faktycznie tak marnie to wygląda? Bo, cytując jednego z kolegów, " cały czar/mit Rolexa prysł w ciągu ostatnich czterech minut oglądania" Screenshoty żeby od razu było widać o co chodzi.
 8. Zmiennicy. "Oby pański słoń kąpał się w mleku" - Krashan Bhamarandżanga do Krokodylowego "I oby trąba twojego słonia nie trafiła w kaktusy" - Krokodylowy do Krashana Jako Krokodylowy - reżyser Stanisław Bareja
 9. Dzięki Nie wiedziałem że wskazówki są złote. To moja jest na bogato bo mam dwa komplety
 10. Chwali się Grand Seiko za wykończenie ale Omega też nie jest najgorsza
 11. @mario1971, wydaje mi się że to jest cień karbów bezela, trochę jak na tej fotce z instagrama Rolexa
 12. Owszem, Polak, a tak wygląda efekt jego pracy na ponad 50-letnim Grand Seiko Wiadomo że w zegarku najważniejszy jest fun ale raz że jeżeli faktycznie tak to wygląda i nie jest to efekt światła/cienia to takie niedoróbki go odbierają, a dwa że jak się woła 40k PLN to chyba wypada się bardziej przyłożyć. Na wszystkich uszach jest takie coś?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.