Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Bugs

Użytkownik
 • Content Count

  3325
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Bugs last won the day on November 24 2020

Bugs had the most liked content!

Community Reputation

4618 Guru zegarmistrzostwa

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.instagram.com/jarek_jj/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  PL

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam Suba a tego SeaDwellera miałem okazję chwilę ponosić - dla mnie tez Submariner jest wygodniejszy, SD jest odczuwalnie cięższy i pękaty. Trochę podobna sytuacja jak Omega SMP300 i PO. Natomiast zaletą tego modelu - bo już nie aktualnego - jest brak lupki. Bardzo lanserski i bardzo nieczytelny model. Takie same pieniądze kosztuje na wtórnym więc jak masz takie marzenie to nie trzeba prosić i czekać.
 2. Wrócił. Stare lepsze logo. Tarcza jak czarna dziura. Zero zbędnych dodatków, to co jest - jest doskonałe.
 3. Bugs

  Hi-Fi stereo

  Ciekawy artykuł byłego kablosceptyka. https://www.stevehuffphoto.com/nordost-valhalla-2-the-importance-of-cables-in-high-end-audio/?amp=1
 4. Bugs

  Hi-Fi stereo

  Nie wiem dlaczego Cię to dziwi. Z tych samych powodów dla których ludzie kupują zegarki za kilkadziesiąt tysi które mają funkcjonalność identyczną z klonem za kilkaset dolarów ale są wzbogacone o historię, legendę i mniej lub bardziej tajemnicze substancje oraz jakiś "x" w nazwie czegoś. Swego czasu krążył taki dowcip; Jeden nowobogacki spotyka drugiego: - Ty patrz jaki sobie krawat kupiłem, za 5 tysięcy dolarów! - o Ty głupi, tam dalej są takie same za 10 tysięcy
 5. Bugs

  Hi-Fi stereo

  A możesz mi przypomnieć jak Ty masz skonfigurowany system? iPhone po AirPlay do wzmacniacza czyli telefon jako pełny player? A USB z czego?
 6. A czy właściwym dystrybutorem dalej pozostaje ZIBI? Tytanowego Landmastera Polska nie dostała więc priorytetowym rynkiem nie jesteśmy, i w sumie trudno się dziwić. Takie drogie Seiko to jeszcze długo nie tutaj. A już kwarcowe - błeee.... O Chronomasterach w PL to już nawet szkoda marzyć.
 7. Ten pokaleczony opis z Google Tłumacza Cię nie niepokoi? Ja bym omijał szerokim łukiem.
 8. U mnie tym niesprzedawalnym od tarczy jest Whirlpool. Ale mam też inne niesprzedawalne od innych rzeczy 😉 Dziwne, Grand Seiko raczej idzie w dedykowane butiki a nie gablotę gdzieś w kącie między Certiną a Tissotem.
 9. I nie trzeba Ferrari, Skoda wystarczy skoro tak idzie 😉
 10. Ja też nie jestem ekspertem i nie mam pojęcia, zdziwiłem się że to potencjalnie tak kosztowny prezent. Z regulaminu na ich stronie wynika że za wiele rzeczy można obciążyć Obdarowanego ale że jest też jakieś ubezpieczenie.
 11. Jakiejś tam ciekawej historii bym się jednak dopatrywał - Explorera stworzono na bazie modeli dawanych wyprawom everestowym ( nie tylko tej która zdobyła szczyt ) i wypuszczono go w roku zdobycia Everestu. Jak już to Ex2 jest tak trochę znikąd ale za to jest świetnym, funkcjonalnym toolwatchem o ile można tak napisać o zegarku za prawie 50k.
 12. Ale że jak, takie auto nie jest ubezpieczone i klient płaci 100% za ewentualne uszkodzenia?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.