Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bugs

Użytkownik
 • Content Count

  2,229
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Bugs last won the day on December 7 2019

Bugs had the most liked content!

Community Reputation

679 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Seria "muzyczna" starej Polpory była całkiem fajna, potem to już same dziwy.
 2. A który salon obsługuje zamówienia złożone centralnie przez stronę Kruka? Tylko ten na placu 3+ czy wszystkie?
 3. Zdumiewające to jest, bardzo jestem ciekawy co dealer ma do powiedzenia klientom którzy od miesięcy lub wręcz lat czekali w kolejce pozwalając bezprocentowo obracać swoimi zaliczkami a teraz słyszą że można było wejść z ulicy i odebrać zegarek po 2 tygodniach
 4. Akurat miła pani z salonu ma najmniej do powiedzenia i zrobienia w sprawie maili, zapisów i dystrybucji Rolexa, w ogóle odreagowywanie na kimś kto z racji układu nie może Ci tak samo odpowiedzieć jest słabe.
 5. Krótko - nie, w tym budżecie kupisz najwyżej przeciętne vintage w mocno przeciętnym stanie a vintage GS to zegarki +-50-letnie i jakościowo odstają jednak od współczesnych. Ten który zalinkowałeś nie jest w pełni oryginalny dlatego go odradziłem, gdyby był to oferta byłaby przyzwoita. W Polsce, a nawet w EU jest ich na rynku bardzo mało, główne źródło to Japonia a wtedy do ceny doliczasz ok. 25%
 6. Kasowane są losowo zapisy typu chęć kupna - deklaracje chęci zakupu, nie zamówienia. Z centrali, hm, nie wiem - Kruka albo Rolexa. Taką informację dostałem z Kruka. Czy ktoś kto zamówił i zaliczkował poprzedni model dostał już odmowę przepisania na nowy i zwrot zaliczki?
 7. Odpuść ten egzemplarz, w każdym razie w tej cenie
 8. To może wróć do jakiegoś znanego nicka zanim będzie jeszcze Ferrari, Lamborghini, Aston i kolejne bo się pogubię. A tak w temacie - kasowane są podobno zapisy typu "chęć kupna" bo jest ich za dużo, losowo - wytyczne z centrali, nie widzimisię AD. Tak bardzo przybyło miłośników marki, albo chętnych na łatwy zarobek.
 9. @memento mori, to ja się niestety z Tobą nie zgadzam - forum to nie jest źródło eksperckiej wiedzy, może tam pisać każdy, i ten który się zna i ten wyznający zasadę "nie znam się to się wypowiem". Nie bardzo sobie wyobrażam jak miałoby funkcjonować inaczej, jakaś policja merytoryczna czy co? W dzisiejszych czasach umiejętność odsiania fałszywych informacji i wyszukiwania prawdziwych jest podstawowa i jak ktoś podejmuje ważne decyzje i wtapia dlatego że przeczytał i uwierzył w to co napisała jakaś influencerka czy inny onetowy ekspert to mi go wcale nie szkoda. Towarzystwo Płaskiej Ziemi ma się dobrze Są tacy co piszą super fachowo, są też tacy jak wspomniany czy pewna pani którzy jakby mniej ale wszyscy powinni mieć możliwość wypowiedzi jeśli jest ona w granicach dobrego smaku, kultury itd. Poza tym ja się akurat czasem zgadzam z Lotusem że Rx to nie jest jakiś szczyt cudowności i obiekt kultu tylko po prostu towar który można oceniać również krytycznie i w zestawieniu z innymi, a wygląda że taki pogląd jest mocno niemile widziany.
 10. Nie wiem, racja, ale na co te zgłoszenia - że pisze bzdury? Że się bawi w proroka? Że się nie zachwyca Batmanem? To że ktoś komuś działa na nerwy to chyba nie powód do działań moderacyjnych? Tak myślę...
 11. Może wystarczy nie banować za samo istnienie, zaakceptować jedną jawną patologiczną osobowość i tolerować w wątku R coś więcej niż lizanie się po tyłkach.
 12. Przy całym dziwactwie i megalomanii Lotusa czy jak tam zwał to te wpisy dają mi więcej zabawy niże kolejne "gratki" czy "świetny pach", i to też czasem przeciwwaga dla bezkrytycznych zachwytów. Za dużo lukru to też niedobrze bo w końcu mdli. Banowania Lotusa za sam fakt bycia Lotusem nie rozumiem, czasem pisze pierdoły ale nie pamiętam żeby tu kogoś personalnie jechał czy obrażał, czego nie można powiedzieć o innych.
 13. Mam bardzo duży sentyment do tej marki - Alpinus oczywiście, nie Timex
 14. Dla mnie byłoby naturalne że zapisani na starą referencję która przestaje być oferowana dostają propozycję przepisania na nową i otrzymania jej w pierwszej kolejności. To że ktoś czeka 2 lata i nagle odchodzi z niczym a inni dostaną nowe po kilku tygodniach to skandal i kpina z klienta. Czy ktoś dostał już konkretne info z Kruka co ze starymi zaliczkami?
 15. Zaraz, to na nowe odbiór po dwóch tygodniach po zapisaniu się a na stare 36 miesięcy kolejki i nie wiadomo czy w ogóle będą? Super, naprawdę fajnie być klientem Kruka i Rolexa
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.