Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bugs

Użytkownik
 • Content Count

  3,082
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Bugs last won the day on November 24 2020

Bugs had the most liked content!

Community Reputation

2,662 Guru zegarmistrzostwa

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.instagram.com/jarek_jj/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  PL

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja bym się nie podniecał, podobno to fejki, zresztą nie ma na nich pewniaków z filmiku Rolexa https://www.everestbands.com/blogs/bezel-barrel/2023-rolex-leaks-confirmed-as-fake
 2. Bugs

  Perfumy

  Najpierw sprawdź w salonie bo edp/edt/vetiver są różne, edp/edt bardzo zbliżone ale vetiver to mocno odmienny zapach mimo że wygląda tak samo. Ja na sobie szybko przestaję czuć, zwłaszcza edt ale dla innych jest długo wyczuwalna - to chyba dobrze. Pasują mi takie zapachy, w podobnym stylu jest Chanel Allure, YSL Homme, teraz wziąłem sobie Chanel Platinum Egoiste. Trafiła mi się próbka Tom Ford Ombre Leather, rano w pierwszym odczuciu bardzo zdecydowanie na nie ale wieczorem moja kobieta stwierdziła że jej się podoba i teraz mam problem
 3. Bugs

  Perfumy

  Polecę też Terre d'Hermes wersja eau intense vetiver - mnie nie podpasowała bo jest zupełnie inna niż toaletowa której używam ( wziąłem 200ml i stoi ) ale jak ktoś lubi ten klimat to warto sprawdzić
 4. GMT na 100% - widać wskazówkę 24h, fragment "10" po prawej stronie dolnego indeksu i kropkę obok. Niestety wygląda na złoty albo bicolor. Za to ta część bezela jest czarna więc byłby powrót czarnej wersji bo żaden inny aktualny tak nie ma.
 5. Na pewno Explorer - no chyba że to OP z cyferkami - i Yacht Master, chyba też złoty Sub Szkoda że nie potwierdza się nowy GMT. Edit a jednak, to chyba nie Sub tylko złoty GMT, widać wskazówkę ze strzałką Zastanawia mnie jeszcze to co biorę za Yacht Mastera - wypukłe cyfry na bezelu są chyba tylko w Yachcie ale tam górna powierzchnia uszu i bok koperty są polerowane, tu widać satynę, nie wiem co to byłby za model.
 6. W aktualnych referencjach jedyną przewagę Rolexa widzę w bransolecie bo omegowa jest ciężka i toporna jak zapięcie w Subie. Reszta remisowo więc do indywidualnych preferencji co do wyglądu i wygody. Mając oba noszę głównie Omegę, ile razy założę Suba to szybko wkurza mnie gorsza czytelność i lupka zasłaniająca datę i wskazówki - dokładnie tak jak napisał @sanik data jest super czytelna ale tylko na wprost więc trzeba rękę przekręcić do siebie, w Omedze wystarczy rzut oka. Małe a potrafi wkurzyć. Mimo powszechnych zachwytów na bransoletą w Rolexie ja ich nie podzielam - bransa jest po prostu bardzo ok, zapięcie to niestety koszmar który skutecznie ją psuje. Regulacja chodu w nowych Rolexach jest faktycznie bardzo dobra ale inne marki też tak potrafią, z kolei niecentrujące bezele i taka sobie mechanika wcale nie są przeszłością. Kwestię prestiżu pomijam bo jak ktoś kupuje zegarek z tego powodu to wybór jest tylko jeden i ani estetyka ani jakość czy komfort nie mają żadnego znaczenia. W kategorii cena/jakość po prostu do noszenia dla mnie bezdyskusyjnie Omega, z kolei jako zegarek jubileuszowy chyba skłaniałbym się ku Rolexowi, jeśli Omega na 50 to jakaś z lepszą historią czyli Moonwatch ale to inny typ zegarka.
 7. Dziwne to wszystko bo w 2020 zaliczka była do zamówienia a nie deklaracji chęci zakupu, na formularzu była adnotacja że wpłata zaliczki jest gwarancją zamówienia a cena może ulec zmianie ze względu na kursy walut. Może się domagać sprzedaży ale nie w cenie z dnia zamówienia. Odpowiedzi pani mecenas poniżej jakiegokolwiek poziomu, wydaje mi się że nie po raz pierwszy.
 8. Akurat tutaj maxi dial zdecydowanie poprawia czytelność która wczesniejszych jest gorsza, na minus jest wielkość i kanciastość. Dla mnie najwygodniejszy jest ExI 39, Pepsi na żywo mnie jakoś rozczarował i o dziwo leżał na nadgarstku gorzej od ExII. Chciałbym sprawdzić Yachta 40
 9. Masz dwa najlepsze faliste SMP300 i chcesz się któregoś pozbyć? W życiu. Wróć tylko do bransolety w 2230.50 bo na gumie jest wujowa, to jest bardziej luksuśna wersja 2254, dokładnie jak Sub/YM.
 10. Ciekawe bo jak 3 tygodnie temu w innym salonie o niego pytałem to się nie dało nie byłem całkiem z ulicy.
 11. Przyjmują deklarację chęci zakupu o ile na dany model jest to w ogóle możliwe, nie jest to wiążące dla żadnej ze stron, mogą sprzedać albo nie a Ty możesz odebrać albo nie. Czasy odbioru są podawane bardzo orientacyjnie - jeden mogłem odebrać już 2 razy w ciągu pierwotnego okresu oczekiwania, drugi jest już po tym okresie i cisza. Zaliczek ani zadatków nie ma, przynajmniej na stalowe i bicolory. Cena obowiązuje z dnia odbioru, nie dnia zapisu.
 12. No właśnie jakiś czas temu pytałem o to w PKO BP i okazało się ze nie ma i w ogóle mało który bank jeszcze ma. Są specjalistyczne firmy i tam to działa chyba właśnie tak jak opisałeś.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.