Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bugs

Użytkownik
 • Content Count

  2,978
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Bugs last won the day on November 24 2020

Bugs had the most liked content!

Community Reputation

2,443 Guru zegarmistrzostwa

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.instagram.com/jarek_jj/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  PL

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Widać że za duży ale jeszcze walczy [emoji6]
 2. Ja bym też poczekał z oceną dokładności jeszcze tydzień-dwa i pilnował żeby zegarek był w pełni nakręcony, jak jest na granicy padnięcia to będzie mniej dokładny. U mnie 6-letnia Omega idzie niemal bez odchyłki podobnie jak 50-letnie GSy, kwestia serwisu i regulacji.
 3. ExII przy sporym rozmiarze jest dość płaski i nadspodziewanie wygodny, aktualna SMP300 mu pod tym względem nie zagraża, dopiero poprzednia bezfalowa i wcześniejsze generacje są dla mniejszych nadgarstków dużo przyjaźniejsze niż 216570/226570. Różnicy między stalą Rolexa a stalą Omegi to ja za bardzo nie widzę, jak już to na korzyść Omegi - nieco cieplejszy odcień i jakby mniejsza podatność na zarysowania.
 4. Wojny i lockdowny się kiedyś skończą a Azja wchłonie wszystko, rosyjscy oligarchowie też nie zbiednieją, w d…. dostają ci których na Rolexa i tak nie było stać. Rolex będzie gotowy.
 5. O nie, udało mu się kupić Pepsi na oysterze to go na szmatę przełożył.... 🙈😉
 6. Dla mnie nowy Sub jest w sam raz ale wielkie długie sztywne zapięcie daje dyskomfort a czasami powoduje ucisk mimo że nie ustawiam bransolety ciasno. Gdyby dało się założyć chociaż takie jak w ExII to byłoby znacznie lepiej.
 7. A ja zapisałem się na fluted/jubilee rok temu i usłyszałem niedawno że jeszcze dłuuugo, może kolejny rok
 8. Tym razem raczej faktycznie nie żyje, taki podobno był zamysł twórców serii i Craiga a na Kalsoy ( Wyspy Owcze ) gdzie kręcono finał postawiono już jego grób.
 9. Zwykły i NTTD mają niemal identyczną grubość ale w ręce 007 sprawia wrażenie cieńszego i wygodniejszego; szkoda że nie ma daty i jest mniej czytelny.
 10. Luma w Omegach działa podobnie jak w Rolexach - jest niezbyt intensywna ale świeci długo. W modelach gdzie jest jej mało, np SMP300 ze szkieletowymi wskazówkami może sprawiać wrażenie słabej, w modelach ze sword hands jest lepiej niż dobrze, z kolei np. w AT jest niewystarczająca bo jest jej po prostu za mało.
 11. Automatycznie nie przepisują, jak przepiszą to nie jesteś wcale na początku kolejki, dowiedzieć się czegoś za bardzo nie idzie bo zasłaniają się zawsze mityczną "centralą" więc najpewniej atakować salon zaraz po premierze, nie słuchać pracowników że zapisy trwają kilka dni i kolejność nie ma znaczenia ( tak wypadłem z lewusa ) tylko przyjechać od razu. No chyba że ktoś ma takie układy że mu na telefon "odłożą" miejsce ale ci mniej zaradni lepiej żeby się spieszyli. W najgorszym razie odbiorą dwa a na stalowych chyba jeszcze długo nie będzie straty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.