Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bugs

Użytkownik
 • Content Count

  2,485
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Bugs last won the day on November 24 2020

Bugs had the most liked content!

Community Reputation

1,436 Guru zegarmistrzostwa

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.instagram.com/jarek_jj/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bugs

  Teorie spiskowe

  Jak on śmie. To jest ograniczenie wolności. Jak ktoś chce zarażać innych to niech zaraża, niech oni się szczepią. Jak ktoś chce uniemożliwiać leczenie innych bo trzeba leczyć jego chociaż mógł tego uniknąć to ma takie prawo, bo jest ważniejszy. Penn niech już szykuje prysznic żeby się myć z wiader shitu. Chociaż jak się jest Pennem to można mieć ten shit gdzieś.
 2. Bugs

  Teorie spiskowe

  Wielkie badanie wykazujące cudowne właściwości iwermektyny w leczeniu COVID okazuje sie być wielką ściemą. A to COVID miał byc ściemą. No i gucio, nie będzie leku. https://fakenews.pl/zdrowie/kluczowe-badanie-dotyczace-iwermektyny-wycofane/?fbclid=IwAR3jON19GU0QEWifDdcj9GyyiRQVTZ6D9qtgjfTF3zp7HU-hSi_Vr6iO_RI
 3. Kruk z dowolnego salonu prześle na Plac Konstutucji, tam albo zrobią albo wyślą do Genewy.
 4. Dla mnie jest jednak ciut za gruby chociaż gdybym miał okazję to bym dał radę nosić. Ogólnie to świetne modele, wreszcie konkurecja dla typowych diverów szwajcarskich bo wcześniej od GS były albo wielkie, albo kwarcowe. Z chęcią bym takiego przytulił.
 5. Miałem tego GS na ręku i byłem zaskoczony jak dobrze leży, myślałem że przy takiej grubości będzie nieprzyjemny kloc a jest tak wyprofilowany że co prawda czuć że coś jest ale zupełnie do przyjęcia. Oris wygląda tutaj fatalnie.
 6. Bugs

  Teorie spiskowe

  Obawiam się że ciężko o takie porównanie bo zamknięcie szkół wprowadzano zwykle jednocześnie z innymi obostrzeniami i w każdym kraju nieco inaczej. Widziałem opracowania dowodzące że nauka hybrydowa była zbyt mało skuteczna w sensie prewencji zakażeń i tak naprawdę efektywne jest dopiero przejście na online więc system hybrydowy byłby takim mniejszym złem do czasu znacznego wzrostu ilości zakażeń w danej populacji bo wtedy każda otwarta furtka powoduje ich lawinowy przyrost.
 7. Bugs

  Hi-Fi stereo

  A ja zreanimowałem starego Audiolaba i jest super. Przejściowo zastępował go amplituner CD Onkyo - swego czasu o bardzo dobrej opinii wśród audiofilów - ale różnica w dźwięku była olbrzymia. BTW - gdyby ktoś był chętny na legendarne kolumienki JMLab Point Source 5.1 to mam na zbyciu, do mojego systemu jednak zbyt chłodne, zostanę przy Dali
 8. Założę się że już masz pełną skrzynkę
 9. Bugs

  Teorie spiskowe

  @gruby2000, skąd wiesz czy obłożenia w szpitalach były duże i czy można było w tym czasie leczyć w nich pacjentów zakażonych z niezakażonymi? Ile osób z personelu w tym czasie chorowało, było na izolacjach lub kwarantannach? Z informacji od Pawlickiego? Wszyscy wiemy jak było naprawdę.
 10. Tak, daje - zaklejasz logo, kleisz taśmami po body żeby trochę zatrzeć kształty, zmieniasz pasek z fabrycznego na jakiś noname. Wszystko po to żeby aparat wyglądał nijako i staro i krótko mówiąc mniej kusił a nie błyszczał z daleka napisem „Canon 5D Mark IV”. Tak samo z obiektywami bo np. eLki Canona są bardzo charakterystyczne i ludzie owijają je szmatami albo malują żeby się tak nie rzucały w oczy.
 11. Niestety zabierają. Szkoda, o ile folie to jeszcze rozumiem to protektor bezela czasem by się jeszcze przydał
 12. Bugs

  Teorie spiskowe

  Myślisz że ludzi którzy mogli sobie siedzieć w domu na siłę zabierano do szpitali i podłączano do respiratorów? Faktycznie taka dyskusja nie ma sensu. Kończąc, w pewnym sensie nadużywaliśmy respiratorów ale nie korzystając z nich bez wskazań tylko podłączając pacjentów którzy i tak nie mieli szans przeżyć. Mimo wszystko każdy bronił się przed modelem włoskim - wszyscy 80+ nie leczymy i do piachu, potem młodsi do piachu….
 13. Bugs

  Teorie spiskowe

  COVID powodował nie tylko zgony „czyste” covidowe ale przede wszystkim „rozsypanie” się pacjentów z innymi chorobami, albo miał u nich dużo cięższy przebieg. Tego antyszczepionkowcy jakoś nie mogą pojąć fiksując się na młodych zdrowych a nie patrząc ile starszych i chorszych żyłoby do dzisiaj gdyby nie zachorowali na COVID. Do tego trzeba dodać tych którzy nie uzyskali leczenia innych chorób z braku możliwości szpitalnych albo ze strachu przed zakażeniem. Co do respiratorów to wszystko masz wytłumaczone w artykule prof Kuszy który zalinkowałeś - to nie respiratory powodowały umieranie tylko umierający trafiali pod respiratory, które w dodatku były zajęte w takiej ilości że brakowało ludzi do ich kompetentnej obsługi i miejsc gdzie tacy pacjenci byliby kompleksowo zaopatrzeni. Od początku leczeniem z wyboru była wentylacja nieinwazyjna, głównie kaniule wysokoprzeplywowe ( takie coś jak miał Piasek na filmiku ) ale dla części chorych to nie wystarczało. To jest pomieszanie przyczyn ze skutkami, tak jakby mówić że w szpitalach choruje i umiera więcej ludzi niż w Biedronce więc lepiej leczyć się w Biedronce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.