Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Makiavel88

Może nowy poradnik?

Recommended Posts

Przeglądając regularnie dział z poradami przy wyborze zegarków pomyślałem, że można by stworzyć nowy poradnik. Mnóstwo wątków kończy się identycznymi poradami, czasem mam wrażenie, że kwestią czasu jest to, kiedy padnie dobrze znana kwestia typu "Orient..." Seiko..." "Tissot Visodate/LeLock". Mowa tu o poradach dla początkujacych z małym budżetem, którym odradza się "majtkowce", szwajcarskie kwarce albo zegarki mniej niezawodnych marek typu Festina.

Nie widzę przeszkód. Jeśli tylko masz ochotę i szczere chęci żeby to kontynuować i mieć oko na taki poradnik, a do tego znajdą się chętni którzy chcieliby trochę  doradzać innym - ruszaj z tematem  :)

Guest The Lord

Nie widzę przeszkód. Jeśli tylko masz ochotę i szczere chęci żeby to kontynuować i mieć oko na taki poradnik, a do tego znajdą się chętni którzy chcieliby trochę  doradzać innym - ruszaj z tematem  :)

Tylko na forum nie widzisz żadnych przeszkód, a poza forum od miesiąca marazm. Odpowiedz mi proszę na prywatną wiadomość, dlaczego nie ma zgody na zmianę CMS'a?

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.