Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Eugeniusz Szwed

Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ
 • Content Count

  2,954
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Eugeniusz Szwed last won the day on April 28 2020

Eugeniusz Szwed had the most liked content!

Community Reputation

1,243 Guru zegarmistrzostwa

2 Followers

About Eugeniusz Szwed

 • Rank
  Prezes Zarządu
 • Birthday 11/16/1957

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  turystyka, jazz, zegarki, motoryzacja

Recent Profile Visitors

3,773 profile views
 1. Ktoś z Was za świet(l)ny pomył na świat(l)ne zdjęcie dostanie upominek pod choinkę. Nie wiem jeszcze co to będzie za drobiazg i nie wiem kto zostanie nim obdarowany. Zaskoczcie siebie i nas na koniec roku pięknymi zdjęciami 🎄
 2. Dopadła mnie drobna niedyspozycja i stąd to opóźnienie we wpisach. Jutro będzie lepiej ... 😜 agremi - widzę że doskonale znasz okolice Rytmu. Co do wody, w "biedrze" chyba nie będzie w małych butelkach. A, takie byłyby najlepsze dla nas. Liczymy wszystko na 30 osób. Jeśli coś zostanie to wraca do domu. Program jest już ustalony. Oprócz muzyki będzie trochę ruchu. Co prawda nie będzie z nami Michała Brtkiewicza, ale ... będzie nie mniej zjawiskowo !
 3. Oba budziki Mera - Poltik trafiają do "AK&AK" Dziękuję za udział i proszę o namiary na paczkomat. Gdy tylko zaproponowana kwota 100 zł pojawi się na rachunku klubu. od razu zostanie zrealizowana przesyłka. =============================================================================================================================================================================== Od poniedziałku przez siedem dni tj. do niedzieli 11 grudnia będą do zdobycia następne dwa budziki Mera - Poltik w stanie różnym 😜 Na tych budzikach można się bardzo dużo nauczyć ... Za oba na początek 50 zł na rzecz klubu. Te budziki również pochodzą z pudełka skarbów ofiarowanego klubowi przez jednego z Przyjaciół Klubu. Jutro wstawię fotki budzików.
 4. Nasze wpłaty od początku grudnia 2022 r. to: 65,00 zł (stan na 02 -12- 2022r.) W tym miesiącu potrzebujemy jeszcze co najmniej 3400 zł Razem użytkujemy - razem opłacamy ! Stowarzyszenie KMZiZ 00-427 Warszawa ul. Dmochowskiego 4/2 Santander Bank Polska S.A. Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368 z dopiskiem: na KMZiZ co miesiąc
 5. To najnowszy teledysk Małgorzaty Skrzyniarz. W sobotę 10 będziecie mogli posłuchać tego utworu na żywo !
 6. Kalendarze są już wydrukowane ! Przemek odebrał przesyłkę z kalendarzami i zacznie je sukcesywnie wysyłać do Was. Jeśli ktoś jeszcze jest chętny, proszę o dopisywanie się do listy, zrobienie przelewu i podanie adresu do wysyłki. Bardzo proszę przysyłajcie adresy do wysyłki ! - im. nazwisko, adres i nick klubowy. Nie będzie wtedy żadnych problemów z wysyłką. Przy wpłatach proszę wpisujcie tytułem - na rzecz klubu kalendarz. Stan na 01 -12 - 2022r. Biurkowe - 36 Ścienne - 22 "+" oznacza zrealizowany przelew "a" oznacza dostarczony adres do wysyłki 1. @AK&AK - biurkowy - 1szt. + 2. Zaman - biurkowy - 1szt + 3. Hecke - biurkowy - 2 szt., ścienny - 2 szt. + 4. zasadas - ścienny = 1 szt. + 5. Remy - biurkowy - 1szt ścienny - 1 szt. + 6. watchtaker - biurkowy - 1 szt., ścienny - 1 szt. + 7. Bart123 - biurkowy 2 szt. + a 8. Marrone - biurkowy - 2 szt + 9. Misiu7 - biurkowy 4 szt. + 10. andrzejp1242 - ścienny = 1 szt. + a 11. stalowy - ścienny - 1 szt. + 12. dodge66 - biurkowy - 1 szt., ścienny - 1 szt. 13. plu - ścienny - 1 szt. + 14. Wahnik - biurkowy - 1 szt + 15. Eugeniusz Szwed - biurkowe - 2 szt., ścienny - 1szt. + 16. consul - ścienny - 1 szt. + 17. Lamela - ścienny - 1 szt. + 18. pływak_wodnik - biurkowy - 1 szt., ścienny - 1 szt. + 19. Lukebor - biurkowy - 1 szt. + 20. disaster3 - biurkowy - 1 szt., ścienny - 1 szt. + 21. Masu - biurkowy - 1 szt, ścienny - 1 szt. + 22. aryb - ścienny - 1 szt. 23. Cobretti - biurkowy -2 szt. 24. tommly - biurkowy - 1 szt. + 25. seb - biurkowy - 2 szt. + 26. mmaniek - biurkowy - 1 szt., ścienny - 1 szt. + 27. kot- biurkowy - 1 szt., ścienny - 1 szt. a 28. agremi - biurkowy - 2 szt. a 29. Okrutus - biurkowy - 1 szt., ścienny - 1 szt. + a 30. matiatv - biurkowy - 1 szt., ścienny - 1 szt. a 31. Randy Pan the Goatboy - biurkowy - 1 szt. a 32. RegnarPL - biurkowy -1 szt. ścienny - 1 szt. a 33. lysolek007 - biurkowy - 1 szt., ścienny - 1 szt.
 7. Proszę o podejmowanie decyzji ! Tak bardzo nie nalegam, ale pozostało już tylko 10 dni do spotkania. Wciąż jest aktualne pytanie: możemy zamówić shusi z Pracowni Sushi z ul. Kolejowej np. 3 zestawy o nazwie Wola (starczy nawet dla 30 osób), oraz słodkości z Poznania z certyfikowanej cukierni Karpicko https://cukierniakarpicko.pl ( tylko czy nie zrobi nam się zbyt słodko ? ) Zamawiałem z tej cukierni tzw. Rogale Świętomarcińskie. Docierają bez problemu z dnia na dzień. Wino przynosicie w/g własnego uznania 😜 Potrzebna będzie zgrzewka lub dwie wody mineralnej. Czy ktoś z Was może ewentualnie przywieźć wodę i papierowe jednorazowe naczynia - talerzyki ?
 8. "Remy" Już jest naniesiona korekta Twojego zamówienia. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Proszę Was o podawanie adresów do wysyłki i przelewy na rach. klubu.
 9. Peri - proszę, bardzo proszę o dane do wysyłki ! ------------------------------------------------------------------------------------------------- Ola, dziękuję za przesłanie danych
 10. Kalendarze są już w drodze z drukarni do Przemka ! Czyli już niebawem zacznie się ich rozsyłanie do Was. Jeśli ktoś jeszcze nie zamówił kalendarza i czeka ... 😜 To niech przestanie czekać i zrobi sobie albo też swoim znajomym miły prezent ! Proszę zamawiajcie dopóki jeszcze są !
 11. 🎄 Spotkanie Świąteczno - Noworoczne 🎄 Proszę o podejmowanie decyzji i dopisywanie się do listy ! Wskazane jest abyście zabrali ze sobą znajomych i dzieci (do 18 lat bezpłatnie) nr. rach do przelewu 70 zł od osoby: Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków, 00-427 Warszawa, ul. Dmochowskiego 4/2 Santander Bank Polska S.A. Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368 W rubryce tytułem przelewu wpisujecie: wpłata na klub - święta Pamiętajcie - bezwzględnie obowiązuje zmiana obuwia na sportowe np. trampki, tenisówki lub inne szykowne adidasy !!! Co nas czeka: godz 18:00 - pierwsi goście godz 18:15 - kilka zdań oficjalnego powitania godz 18:20 - wspólne zdjęcie wszystkich (później jest trudno o to, bo część osób np. musi wcześniej wrócić do dzieci) godz 18:30 - animacja czyli trochę tanecznych kroków na rozgrzewkę godz 18:45 - pytania quizu i może kogoś tradycyjnie już, wrobimy w przemowę, występ albo pokaz 😂 godz 19:00 - specjalny, gwiazdorski i niesamowity pokaz ... 💃 godz 19:15 - mini, mini recital - IVVA godz 19:30 - przerwa na pogaduszki godz 19:45 - mini recital - Małgorzata Skrzyniarz & Leszek Wypych godz 20:30 - przerwa na pogaduszki i rozstrzygnięcie quizu godz 20:45 - muzyka mechaniczna, taniec i czas na zastanowienie się nad sobą 😜 godz 24:00 - interwencja ochrony obiektu 😱 Jak widzicie brzmi to zachęcająco i będzie wesoło. Postaram się też o zegar QlockTwo aby odmierzał nam czas spotkania i może jakiś ciekawy zegarek do obejrzenia. Wasze wpłaty przeznaczone będą na pokrycie kosztów wynajmu sali. Część artystyczną biorę na siebie. Katering na słodko. Wino lub inna woda ognista we własnym zakresie. Kamil piecze ciasto ... Roman w ubiegłym roku upiekł sernik ... i w tym też upiecze 😜 Lista chętnych: 1. Eugeniusz Szwed + 5 2. Mario1971 + 1 - cóż ... szkoda, do zobaczenia w takim razie na jakimś innym naszym spotkaniu. 3. Hecke + 1 4. pk_kamil + 1 5. eye_lip + 1 6. Butik (może +1) ale tylko Warszawa 17.12 7. Maciej MM 8. mechatronika + 1 9. agremi + 1 10. tommy1 + 1 11. RTK-WGM + 1 12. Piotr A. Stasiak + 3 13. Togusa
 12. Pewnie zauważyliście, że pod niektórymi nickami klubowymi pojawił się napis "Przyjaciel Klubu". Jest to swego rodzaju wyróżnienie dla tych z Was którzy w różnej formie wspierają nasze klubowe forum. Nie chciałbym nikogo pominąć, dlatego bardzo proszę abyście przy wpłatach na przelewie dopisywali obok nazwiska swój klubowy nick ! Bez tego w przypadku kiedy nick nie jest imieniem i nazwiskiem nie jestem w stanie Was klubowo zidentyfikować 😜 Źle się się z tym czuję bo przychodzą przelewy a ja nie wiem jaki nick się pod tym kryje. Każdy kto wpłaca systematycznie dowolną kwotę na utrzymanie forum otrzyma taki dopisek - wyróżnienie.
 13. Wszystkim Wam serdecznie gratuluję 🌺 Dwie nagrody czyli album autorstwa Hecke trafiają od Perpetuum Mobile dla Olciakk i drugi taki sam ode mnie dla Peri. Proszę o namiary do wysyłki tzn. nr tel., adres email i nr paczkomatu.
 14. Do końca tygodnia tj. do soboty 3 grudnia do 20:00 ! dwa budziki Mera-Poltik w stanie ... są już wiekowe, ale indeksy i wskazówki świecą jeszcze znakomicie 😜 licytujemy na rzecz forum. Za oba budziki mogące posłużyć za ozdobę lub materiał do badań na istotą czasu. Na początek 50 zł za oba dwa. To okazja jakich mało 😜 Kto da więcej ? Budziki pochodzą z pudełka pełnego różnych innych zegarów do budzenia śpiochów. Ale, o tym za tydzień ...
 15. Pytania do quizu są już gotowe ! Nagrody w postaci drobiazgów też już czekają. Np, takie jak niżej: Pytanie do Was, możemy zamówić shusi z Pracowni Sushi z ul. Kolejowej np. 3 zestawy o nazwie Wola (starczy nawet dla 30 osób), oraz słodkości z Poznania z certyfikowanej cukierni Karpicko https://cukierniakarpicko.pl Zamawiałem z tej cukierni tzw. Rogale Świętomarcińskie. Docierają bez problemu z dnia na dzień. Wino przynosicie w/g własnego uznania 😜 Potrzebna będzie zgrzewka lub dwie wody mineralnej. Kamil proszę zrób przelew na dobry początek 😂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.