Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Eugeniusz Szwed

Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ
 • Content Count

  2,310
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Eugeniusz Szwed last won the day on April 28 2020

Eugeniusz Szwed had the most liked content!

Community Reputation

628 Mistrz

1 Follower

About Eugeniusz Szwed

 • Rank
  Prezes Zarządu
 • Birthday 11/16/1957

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  turystyka, jazz, zegarki, motoryzacja

Recent Profile Visitors

2,342 profile views
 1. Oczywiście, jak najbardziej praktyczny i ... klubowy 😜
 2. To z dzisiejszego przeglądu prasy : https://www.dobreprogramy.pl/oszustwo-na-olx-oto-jak-dzialaja-przestepcy,6651937579928512a
 3. SzefSzefow - święte słowa ! Należałoby oprawić je w ramkę - "Na rynku okazji nie ma, coś zawsze za okazją się kryje ... "
 4. Ale cicho ! Jak makiem zasiał ! A, pudełko z małą nagrodą już czeka ... 😜
 5. Bardzo dobrze, że rozwinęła się chociaż malutka dyskusja ! Tu nie chodzi o to, żeby sobie dowodzić kto jest mądrzejszy i kto bardziej obyty zegarkowo, tylko o przedstawienie różnic pomiędzy podróbką, a oryginałem. Ten konkretny podrobiony zegarek w tej wersji trafiał na rynek z czarną bransoletą. Pasek był tylko w wersji gdzie wahnik był w kolorze metalicznym, a nie czarnym. Ten po lewej, to podróbka ! Tu jeszcze kilka fotek podróbki:
 6. Szanowni Panowie, na razie temat zostaje zamknięty aby uniknąć dalszej dyskusji, która już nic nie wniesie. Jestem w kontakcie ze stronami transakcji. Temat zostanie otwarty tylko w przypadku jeśli obaj Panowie będą chcieli ogłosić Wam swoje słowo końcowe w tej sprawie i nie będą mieli nic przeciwko temu żeby dyskusja toczyła się nadal, ale już na temat: co zrobić, jak zawierać forumowe transakcje i realizować wysyłki, tak aby, to było bezpieczne dla obu stron.
 7. Bez względu na to jak zakończy się ta sprawa, chyba przyszła pora, aby bardzo poważnie zastanowić się nad sposobem zawierania forumowych transakcji pomiędzy klubowiczami, tak aby były jak najbardziej bezpieczne i nie budziły jakichkolwiek wątpliwości. Chodzi tu też o reputację Klubu. Do tej pory takich przypadków praktycznie nie było, ale obawiam się, że ten przypadek, niestety nie będzie ostatnim.
 8. Być może, nie mam wiedzy bo nigdy żadnego pama nie miałem. Byłem przekonany, że to któryś z tych:
 9. W przypadku tego zegarka, oryginał ma czarną bransoletę, a nie pasek. Ale, różnic jest pewnie więcej i to bardziej znaczących.
 10. SzefSzefow i Scaut, zdjęcia są zamieszczone po to, aby edukować. Jeśli potraficie powiedzieć co jest nie tak w tym "badziewiu" to proszę opiszcie to. Będzie to, być może pomoc dla tych co noszą się z zamiarem kupienia okazyjnie i taniej takiego zegarka. Pisanie, że to słaby przykład albo, że nabrać może się tylko osoba która nie widziała w życiu oryginalnego setu niczego nie wnosi. Ten egzemplarz niestety jest przykładem, że można się dać nabrać. W tym przypadku tak niestety było. Osoba, która go kupiła jest naszym klubowiczem, która dała się oszukać i omotać całej teatralnej otoczce przy zakupie. Wcześniej jak wiem robiła rekonesans w salonie Kruka i miała w ręku oryginał ! Ale, ten był tańszy ... 😜
 11. Tak będzie zdecydowanie lepiej. Czyli 300 zł
 12. Szanowni Panowie, nie znając szczegółów tej sytuacji, proszę nie wypisujcie, że reakcja była jeszcze głupsza i nie chwalcie się tym kim jesteście z zawodu. A, śmieszne to są niestety niektóre Wasze wypowiedzi. Reakcja, była mądra i odpowiednia do zaistniałego zdarzenia. Aby uciąć wszelkie dalsze spekulacje na ten temat, zostaje on zamknięty, ale nie dlatego żeby zamknąć Wam usta, tylko dlatego, że przestał on już istnieć i dalsze dyskusje tracą sens. meXy jest nadal naszym klubowiczem tak jak był wcześniej i nie ma mowy o usuwaniu jego konta.
 13. Dobrze, Panie i Panowie od tej dyskusji, ładnych i dobrych fotek nie przybędzie. Temat aktywności ... zostawmy to. ( na razie ) Ma być słodko więc niech będzie słodko ! W czerwcu zgodnie z decyzją Prezesa KMZiZ z dnia 02-06-2021r. osoba, która uzyska najwięcej głosów otrzyma coś słodkiego - może pudełko makaroników ? Może czekoladki ? Może coś innego ? A, teraz ten news o którym wspominał Masu. Podsumowanie roczne konkursu odbędzie się we wrześniu ( jeśli nic się nie zmieni i nie będzie znowu jakichś szczególnych obostrzeń pandemicznych ) w 165 letnim Pałacu Wilhelma Ellisa Raua w Al. Ujazdowskich czyli Rezydencji Ambasadora Szwajcarii w Warszawie. W tym roku obchodzona jest 100 rocznica obecności dyplomatycznej Szwajcarii w Polsce. W ramach uroczystości z tym związanych Wasze wybrane prace fotograficzne będą prezentowane na uroczystym spotkaniu podczas którego autorom nagrodzonych zdjęć będą wręczone drobne upominki i dyplomy. Spotkanie z Ambasadorem i pracownikami ambasady będzie miało charakter uroczystego koktailu. Ponadto z Waszych zdjęć (każde będzie podpisane im i nazwiskiem autora) będzie zrobiony kalendarz w wersji biurkowej i ściennej. Partnerami wydarzenia jak i wydania kalendarza będzie Ambasada Szwajcarii i kancelaria prawna PATH. Kalendarze trafią nie tylko do nas do Klubu, ale też do firm i instytucji współpracujących z Ambasadą Szwajcarii i kancelarią PATH. Termin spotkania jest uzależniony ściśle od obowiązków dyplomatycznych Jego Ekscelencji Pana Ambasadora Jurga Burri. Będzie to w pierwszy lub ostatni tydzień września. O wszystkim będziecie sukcesywnie informowani. Czyli budujemy scenografie i robimy słodkie zdjęcia 🎂
 14. Eugeniusz Szwed

  LEGO

  Dźwig jest fantastyczny ! Podstawowym problemem jest jednak wygospodarowanie miejsca na te zabawki. Gdzie te wszystkie pojazdy ustawiać ? Otworzę pudełko z tym Porsche, żeby sprawdzić czy rzeczywiście torebki są bez numerów 😜 Mam jeszcze zapakowane pomarańczowe Porsche 911 GT3 RS, może kiedyś i na niego przyjdzie pora ... Na razie to pomagałem 8 latkowi w złożeniu takiej stacji:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.