MasterFan 980 #1 Posted July 22, 2005 Witam,na tym forum prowadzimy rozmowy dotyczące marki Casio i jej najbardziej znanego "dziecka" G-SHOCK'a Proszę o uprzejmą wymianę zdań i pomoc we wszelkich problemach osób pytających Z pozdrowieniamiMarcin 0 "Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka" Samuel Butler Share this post Link to post Share on other sites
Guest feleksc #3 Posted July 22, 2005 no kolego już wiem jaki głos oddałeś Masterfanie 0 Share this post Link to post Share on other sites
Yargoth 1 #4 Posted July 22, 2005 Podforum dla zegarków japońskich tak (ale równocześnie takie samo dla niemieckich), ale dla jednej marki nie. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Guest feleksc #5 Posted July 22, 2005 Yargothznasz się na niemieckich kwarcach??? 0 Share this post Link to post Share on other sites
Yargoth 1 #6 Posted July 22, 2005 Nie i nie wiem do czego ta wiedza miałaby być przydatna. 0 Share this post Link to post Share on other sites
MasterFan 980 #7 Posted July 22, 2005 Yargoth, te podforum zostało utworzone z tego względu bo wyraźnie było zapotrzebowanie na to, nie zostało utworzone poprzez żadne głosowanie, tylko dlatego, że wyraźnie ułatwi to życie piszącym i pytającym Jeśli ktoś namiętnie zacznie pisać o jakimś czy jakichś zegarkach niemieckich, to takie forum też zostanie utworzone, to żaden problem- 5 minut roboty @ feleksc,jeszcze nie oddałem żadnego głosu PozdrawiamMarcin 0 "Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka" Samuel Butler Share this post Link to post Share on other sites
Yargoth 1 #8 Posted July 22, 2005 Na razie to jest temat a nie podforum:) Myślalem że chodzi Ci o stworzenie czegoś jak "zegarki szwajcarskie" czy "zegarki rosyjskie". 0 Share this post Link to post Share on other sites
MasterFan 980 #9 Posted July 22, 2005 Poza tym powiem tak.Ankieta została ustawiona na 14 dni i forum wiąże swoją przyszłość tylko i wyłącznie z jej wynikiem, jeśli forumowicze będą chcieli takie podforum to ono zostanie, a jeśli nie to będzie opcja "usuń" Marcin 0 "Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka" Samuel Butler Share this post Link to post Share on other sites
MasterFan 980 #10 Posted July 22, 2005 @ Yargoth,specjalnie używam słowa Podforum, tak jakoś dostojniej brzmi, z czego pewnie cieszyć się będą i feleksc i G-MAN :wink: Marcin 0 "Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka" Samuel Butler Share this post Link to post Share on other sites
Guest feleksc #12 Posted July 22, 2005 NO wreszcie wkleiłem 0 Share this post Link to post Share on other sites
MasterFan 980 #13 Posted July 22, 2005 No widzę :wink: 0 "Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka" Samuel Butler Share this post Link to post Share on other sites
Guest feleksc #14 Posted July 22, 2005 ten pikny zegareczek to DW-6100 właśnie takiego nosze... 0 Share this post Link to post Share on other sites
MasterFan 980 #16 Posted July 22, 2005 A Frogman'a nie zamierzasz kupić :?: :twisted: Marcin 0 "Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka" Samuel Butler Share this post Link to post Share on other sites
Guest feleksc #17 Posted July 22, 2005 takiej gumy poszukuje.............. szata zimowa 8) 0 Share this post Link to post Share on other sites
Guest feleksc #18 Posted July 22, 2005 frogmana nie mam coś lepszego na oku --dojde do tego 0 Share this post Link to post Share on other sites
MasterFan 980 #20 Posted July 22, 2005 Ok 0 "Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka" Samuel Butler Share this post Link to post Share on other sites
Guest feleksc #21 Posted July 22, 2005 takie cosik miałem kosmos na łapie to DW-6700 0 Share this post Link to post Share on other sites
Guest feleksc #24 Posted July 22, 2005 URL=http://www.imageshack.us][/url] chrtnie bym ponosił....... i ten z alarmem wibra 8) 0 Share this post Link to post Share on other sites
Guest feleksc #25 Posted July 22, 2005 URL=http://www.imageshack.us][/url] a to pierwowzór,albo inaczej pierwsze wcielenie-model który nie wiem czy był produkowany masowo -to zdjecie ze strony kolekcjonera 8) 0 Share this post Link to post Share on other sites