Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Michu_

Seiko 5 sports - czy strona eglobalcentral.pl jest bezpieczna?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

tym razem piszę w sprawie zakupu zegarka przez znajomego. Początkowo myśli krążyły wokół Caravelle i jeszcze jednej, zupełnie nieznanej marki. Udało mi się go przekonać, żeby dołożyć kilka groszy i kupić zegarek, który będzie coś wart. Stanęło na Seiko 5 sports w wersji pepsi. Jednak jego budżet jest dość mocno ograniczony i najbardziej atrakcyjną ofertę udało się znaleźć tutaj:

https://www.eglobalcentral.pl/seiko-five-sports-snzf15k1-zegarek.html?gclid=EAIaIQobChMI0cLrhPrj3wIVWOWaCh3xNQ0mEAQYASABEgKehfD_BwE&fbclid=IwAR14kbkhFJ0OZ98OBjcnaCa-DWj4npVNuhD2tzmjEhevf4BGpeA5QI8KOP8

I tu moje pytanie - czy ktoś słyszał, a może zamawiał z tej strony? Czy warto w ogóle zawracać sobie nią głowę? Ciężko również wywnioskować czy zegarki z tej strony są wysyłane z Polski (stawiam na to, że nie), więc czy należy się spodziewać dodatkowych opłat (cło, VAT)?

 

Edit: informację o opłatach znalazłem w warunkach ogólnych serwisu: "[...]Dzięki temu ceny pokazane na niniejszej witrynie internetowej są cenami końcowymi, które użytkownik musi zapłacić w celu dostawy zamówienia pod drzwi, bez żadnych ukrytych opłat i opóźnień celnych.", z czego wynika, że serwis zajmuje się wysyłką wraz z wszelkimi opłatami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było milion razy

 

Bezpieczna. Nie ma Vat ani opłat innych. Płacić PayPalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michu bezpiecznie i w razie czego ze zwrotami tez nie ma problemu - tylko troche to trwa i upierdliwe bo wysyłka do azjii, koledzy z forum juz to przerabiali.

 

Płacic nie musisz wcale pay palem, ja kupiłem tam 3 zegarki, płaciłem normalnym przelewem i wszystko było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michu bezpiecznie i w razie czego ze zwrotami tez nie ma problemu - tylko troche to trwa i upierdliwe bo wysyłka do azjii, koledzy z forum juz to przerabiali.

 

Płacic nie musisz wcale pay palem, ja kupiłem tam 3 zegarki, płaciłem normalnym przelewem i wszystko było ok.

Ja polecam PayPal, ponieważ szybciej dzięki temu wysyłają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.