Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vonziej

Użytkownik
 • Content Count

  4,162
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,539 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Tam gdzie zachodzi słońce

Recent Profile Visitors

2,107 profile views
 1. Trafiła się taka cytrynka. Jestem pod wrażeniem
 2. Tu się zgodzę. Może nie przyglądam się na co dzień CHW ale z tego co widzę od dawna to ceny u nich lecą stabilnie w górę.
 3. A wiecie może jak szukać, albo wiecie konkretnie gdzie znajde pasek taki do tego poganina - Silikonowy? Bo na lato by się zdał. To dokładnie 12 mm - 26 mm -> 20 mm przy zapięciu
 4. O jaki ładny ten Merkur! Ile taka przyjemność i jak z jakością? Co do Poganina - moze minimalnie sa za ostre, ale to tez chyba jest urok takich kanciastych zegarków Jedno co to zauważyłem, że jak zginam rękę podczas użytkowania to potrafi się rozpiąć bransoleta. To ciekawe ...
 5. W sumie do niczego nie mam się jak przyczepić. Jedyna rzecz nowa dla mnie to zapięcie, którego fanem chyba nie pozostane. Ogólnie to po 1,5 roku nie zamawiania z Chin to jestem pod ogromnym wrażeniem jak poszli do przodu jakościowo. Przecież ten zegarek nie wygląda i nie czuje się jak zegarek za 500 PLN. Dla mnie troszkę szok jak dobrze są teraz wykonywane!
 6. Bardzo fajny ten Poganin. Ta szczotkowana tarcza... mmm piękna na żywo i tak - to jest niebieska!
 7. Taka fajna sztuka wpadła.... Bardzo ładny na żywo. Ta szczotkowana tarcza...
 8. Vonziej

  Citizen

  Troche bez zmian od bardzo dawna
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.