Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vonziej

Użytkownik
 • Content Count

  4,143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,381 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Tam gdzie zachodzi słońce

Recent Profile Visitors

2,053 profile views
 1. Panowie, wpadam przelotem. Wzięło mnie na zastanowienie. Co teraz jest najlepszym z tanich subopodobnych? Ceramika bezel, szafir i nh35(na przykład)?
 2. Panowie, wpadam przelotem. Wzięło mnie na zastanowienie. Co teraz jest najlepszym z tanich subopodobnych? Ceramika bezel, szafir i nh35(na przykład)?
 3. Dziękuję za odpowiedź i wskazówkę. Tak zrobię. Dzisiaj zamówiłem adaptery i 2 paski NATO (czarny i oliwka). Mam nadzieję, że będą pasowały?? (masz może foto jakieś swoje?) Czy zabezpieczasz dekiel?
 4. Dziękuję serdecznie, chciałem się upewnić
 5. Witajcie! Czy do GW-5000 te adaptery będą okej? Chcę sobie na Nato wrzucić Jak nie te to jakie? https://allegro.pl/oferta/oryginalny-adapter-paska-casio-ga-100-g-5600-gl-72-10844409381
 6. Vonziej

  Citizen

  Ten model razem z odmianami jest dostępny tylko na rynku UK. To był/jest tylko na tamten rynek model
 7. Vonziej

  Citizen

  hehe, dopiero co go sprzedał
 8. Taki Seikacz przyleciał. Na SARBa już mnie nie stać, więc jest tak. Ma być klasycznie i jest bardzo fajnie!!!
 9. Nowy nabytek Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 10. Vonziej

  Orient

  Wow! Wszystko MZ brzydkie, poza pierwszym, ale ten oczywiście limitowany na 500 sztuk/świat. CUDOWNIE
 11. ja napisałem: Podatek został zapłacony w wersji Prepaid podczas mojego zakupu na creationwatches.com a w oświadczeniu: "Przesyłka jest kierowana do mnie i będzie wykorzystywana przeze mnie w celach prywatnych i nie będzie przedmiotem obrotu handlowego. Zawartością w/w przesyłki jest zegarek automatyczny SEIKO SNKL41K1 Za towar wraz z przesyłką zapłacono dokładnie kwotę 100 DOLARÓW AMERYKAŃSKICH (przedmiot) oraz 31 DOLARÓW AMERYKAŃSKICH DOSTAWA ORAZ OPŁATY CELNE (SHIPPING and PREPAID DUTIES) Zobowiązuję się również pokryć wszelkie należności celno-podatkowe. Towar nie podlega CITES." czy to wystarczy?
 12. Czy ktoś się ostatnio nadział na CW, że płacił DHL+prepaid VAT i nagle DHL kazało dosyłać papiery mimo tego, że w załączniku dodali to co miałem wysłać? Co to oznacza? Już odpisałem do DHL to co chcieli i napisałem do CW o tej sytuacji.
 13. Mówiłem, że będzie monotematycznie [emoji16] Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 14. Dzisiaj to było tak 🥸 i raczej będzie monotematycznie bo tylko Benek ze mną pojechał poza żonką 🥲 Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.