Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kaczparek

Zegarek Glashütte

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem w szafce stary zegarek i zastanawia mnie czy jest coś warty. Wiem, że na forum nie prowadzi się wycen. Myślę po prostu czy lepiej wymienić szkło i zostawić 'na pamiątkę' czy próbować coś na nim zyskać.

post-87054-0-33015900-1549830604_thumb.jpg

post-87054-0-12948900-1549830638_thumb.jpg

post-87054-0-14026700-1549830658_thumb.jpg

 

Przesyłam zdjęcia i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj takiego na znanych portalach aukcyjnych. Jeśli nie będzie takiego to jakieś podobne. Ja doprowadziłby do najlepszego stanu i do szuflady lub na rękę. Na tym forum też znajdziesz trochę o tych zegarkach.

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dwudziestopięciolecie pracy w kopalni. Fajny, ale raczej na nim nie zarobisz. Podszykuj go (przegląd mechanizmu i polerka szkiełka) i noś.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradzę to samo, co szanowni Koledzy powyżej. Czyszczenie, smarowanie, polerka i nosić. To wg mnie piękny zegarek.

post-94612-0-03853500-1549834932_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, znalazłem w szafce stary zegarek i zastanawia mnie czy jest coś warty. Wiem, że na forum nie prowadzi się wycen. Myślę po prostu czy lepiej wymienić szkło i zostawić 'na pamiątkę' czy próbować coś na nim zyskać.

attachicon.gifIMAG0209.jpg

attachicon.gifIMAG0210.jpg

attachicon.gifIMAG0212.jpg

 

Przesyłam zdjęcia i pozdrawiam :)

Zegarek fajny, wymień bransoletę ( na zdjęciu jest 18tka ) najlepiej na gruby mięsisty pasek 19, bransolety nie dopasujesz, na runku nie znajdziesz  w kolorze ruskiego złota


Bronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.