Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Walter_87

Użytkownik
 • Content Count

  6,218
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Walter_87 last won the day on July 20 2018

Walter_87 had the most liked content!

Community Reputation

574 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  Zegarki, motoryzacja francuska, rock 'n' roll i wiele innych.

Recent Profile Visitors

1,140 profile views
 1. Mavis, daj znać, jak Ci się znudzi - też mam chudy nadgarstek
 2. Taaa... Nie ma sensu tego ciągnąć, ale gwoli ścisłości - wcale nie napisałem, że staż na Forum czyni czyjś głos "prawdziwszym czy słuszniejszym". Chodziło mi o to, że od powstania koncepcji do wykonania pierwszego VC upłynęło dużo czasu. Chyba powyżej roku. W przypadku Klingerta powstało opóźnienie, ale nie z winy QV, który informuje nas o tym fakcie, a kilkukrotne dopytywanie i - jak samo to ująłeś - wylewanie jadu i żółci zapewne nie przyspieszy produkcji, zwłaszcza w obecnej sytuacji nieszczęsnej pandemii... Bądźmy bardziej wyrozumiali. Nie chce mi się już pełnić roli adwokata Kol. QV. Piszę to jako obserwator tematu, posiadacz dwóch zegarków VC (biorący pośrednio udział w ich powstawaniu, jak większość osób biorących wówczas udział w dyskusjach nt. tych projektów) i ewentualny nabywca Klingerta. Życzę cierpliwości. Pozdrawiam, bez odbioru.
 3. Nie narzekam. Odnoszę inne wrażenie, że to Ty masz "spinę" z zakupem tego zegarka. Jesteś na Forum bardzo niedługo i nie wiesz, jak wyglądała realizacja poprzednich projektów zegarków Vratislavia Conceptum, w których braliśmy udział wskazując ewentualne rozwiązania, wzory, pomysły. Uwierz mi, trwało to o wiele dłużej. Poza tym Koledze QV także zapewne zależy na jak najszybszym zakończeniu tego projektu, a Twoje ciągłe komentarze nie poprawiają sytuacji... Ten projekt nie kręci się jedynie wokół jednej osoby - jak Ty nie kupisz to kupi ktoś inny. C'est la vie.
 4. Co się odwlecze to nie uciecze - znasz takie przysłowie? Albo uzbrój się w cierpliwość, albo kup coś innego. Widzisz, że kolega QV nie przeciąga produkcji tego zegarka celowo, a Twoje ciągłe ponaglenia stają się już irytujące...
 5. O sposobie noszenia przez niego zegarków parę lat temu już dyskutowaliśmy. Dziś patrząc na pierwsze zdjęcie przypomniała mi się dyskusja sprzed kilku dni na temat spodni rurek
 6. Białym krukiem jest bez wątpienia Poljot z mechanizmem 2200. Było ich niewiele, bo miały wadę - zbyt delikatny, cienki mechanizm, którego płyty wyginały się przy nakręcaniu.
 7. Dziękuję! Zawsze mi się podobała, aż niedawno w końcu trafiłem Co do rzadkości to tego nie wiem, "specjalizuję" się w Poljotach W uszach ma 20 mm.
 8. Najbardziej lubiany przeze mnie z chromowanych, dużych Poljotów
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.