Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Walter_87

Użytkownik
 • Content Count

  6,309
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Walter_87 last won the day on July 20 2018

Walter_87 had the most liked content!

Community Reputation

771 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  Zegarki, motoryzacja francuska, rock 'n' roll i wiele innych.

Recent Profile Visitors

1,197 profile views
 1. Bardzo ładny. Parę razy się nad tym modelem zastanawiałem, ale jakoś zawsze dochodziłem do wniosku, że to "junior".
 2. W wielu eksportowych radzieckich zegarkach ilość kamieni na tarczy nie zgadza się z tą w werku. Było to spowodowane przepisami regulującymi te kwestie (w tym cło itp). Sam mam Cornavina (Rakietę UFO) z napisem 17 jewels, a w środku jest ich 21!
 3. Dzięki za miłe słowo! Szczerze powiedziawszy to nie sądziłem, że młodzieży spodoba się ten zegarek - pozdrowienia dla chłopaków!
 4. Fajnie Już czytałem i doceniam Czyli fakt, że nie znalazłem tego modelu w żadnym katalogu wynika z tego, że to prototyp?
 5. Dzięki Pawle. Moim zdaniem jest to jeden z ciekawszych stylistycznie zegarków radzieckich - dosyć kontrowersyjne połączenie kształtu i wykończenia koperty z klasycznym cyferblatem. Starszy, czyli 2609.H Słusznie obstawiam początek (pierwszą połowę) lat 70.?
 6. A u mnie pojawił się taki oto dziwoląg. Muszę przeczyścić koronkę i szkiełko od środka.
 7. Życzę powodzenia i koniecznie pochwal się efektem końcowym. To są naprawdę piękne zegarki, które urzekają swą subtelnością i dlatego wszystko powinno być w oryginale. Po prostu serce mnie boli, jak obecnie niektórzy "picują" De Luxy (popatrz, co się dzieje na alle... - masakra).
 8. Dzięki! A dobrze wypatrzyłem ten z jasną tarczą, na bransolecie?
 9. A tu z przymrużeniem oka Jerzy Urban i jego zegarki Wiem, że nosi Patka z lat 60., ale zastanawia mnie ten pierwszy na dosyć charakterystycznej bransolecie tu widać lepiej Zdaje się, że to Longines V.H.P. Conquest Quartz L1.613.4 W jego kolekcji znajduje się też Longines La Grande Classique.
 10. U mnie też staruszek - pierwszy w historii Poljot z wczesnych lat 60.
 11. Zgadza się. W porównaniu do tradycyjnego datownika w typowym De Luxie, ten jest nietypowy
 12. Na pierwszym zdjęciu są prawidłowe, tak więc jest nadzieja, że to nie Łucz. Chyba, że wraz ze zmianą tarczy nastąpiła zmiana werku... Kolego rajh - warto szukać oryginalnych części, trupków/dawców, a nie tak paskudzić zegarek. Tym bardziej, gdyby był on pamiątką rodzinną.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.