Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Athcat

Hola!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Mam na imię Czarek i jestem z Warszawy.

 

Koło roku temu kontemplując życie przypomniałem sobie o moim pierwszym zegarku, który posiadałem w okresie wczesno nastoletnim (lata 90te).

Z zegarkiem tym byłem dość mocno związany, był to prezent od rodziców za któreś tam miejsce w zawodach Judo na warszawskiej Gwardii.

Był to przedziwny twór Casio - Zegarek niby pokazujący biorytmy po wprowadzeniu daty urodzenia :)(CASIO 946 BH-100W BIO GRAPH)

Zegarek miał swoje przejścia, był dwukrotnie skradziony i odzyskany (to były lata co?) i widział niezły kawałek mojego życia.

Niestety z czasem zapodział się podczas licznych przeprowadzek, chociaż nadal mam nadzieję odnaleźć go w jakimś pudełku na strychu ciągnących się za mną od czasów podstawówki.

 

W każdym razie wspominki  doprowadziły do tego, że teraz zbliżając się do wieku średniego stwierdziłem ze fajnie znowu byłoby zacząć nosić jakąś historię na nadgarstku.

W ten oto sposób zacząłem czytać, oglądać i generalnie interesować się zegarkami.

 

Na razie wybór padał na zegarki nie drogie ale według mnie w jakiś sposób ciekawe.

Ostatni zakup to sprowadzony z Japonii g-shock mini, seria dostępna jedynie na ich rynku krajowym. (Bo od początku chciałem jakiegos G-shocka do sportu ale przy moich cienkich nadgarstkach wszystkie były zbyt wielkie).

 

Wciąż jeszcze nie pociągnąłem spustu na nic droższego, chociaż do niektórych sztuk się ślinię.

 

W międzyczasie zalogowałem się na tym forum i do tej pory sprowadzało się to głownie do czytania i zdobywania informacji.

 

Po takim czasie jednak czuję, że przyszła pora się przywitać!

 

 

Czuję, że znajdę u was sporo ciekawych sugestii.

 

Cześć i czołem wszystkim!

Mam nadzieję kontynuować tą podróż w miłym towarzystwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy i zapraszamy. Na pewno czas spędzony na forum nie będzie czasem straconym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.