Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Carrot

Moderator
 • Content Count

  2,636
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Carrot last won the day on August 12 2019

Carrot had the most liked content!

Community Reputation

2,638 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

5,193 profile views
 1. Gratuluję zwycięzcom. Ta edycja była trudna, ale jestem pełna podziwu jak pięknie udało się wam zinterpretować temat. Zdecydowanie najbardziej podobało mi się zdjęcie Masu, jestem w stanie sobie wyobrazić ile nerwów i czasu mogło mu zająć zrobienie tego ujęcia. W tak idealny sposób wpasować ogniwa bransolety w linie, coś pięknego 😍Zdjęcie do kalendarza jak nic👌 Poza tym zdjęcia Oli i Nocnego Ducha były kolejnymi, które doskonale oddały temat geometrii i cieszyły oko. Masu już pewnie szykuje kolejny temat niespodziankę. Może tym razem będzie łatwiej 🤔
 2. Oto zwycięzcy: 1. miejsce i 10 punktów Masu 2. miejsce i 6 punktów Olciakk 3. miejsce i 4 punkty Nocny Duch Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i głosującym za udział. Zapraszamy do dyskusji. Dodam jeszcze, że nagrodę ufundowaną przez @Perpetuum Mobile w postaci albumu stworzonego prze kolegę @Hecke zdobywa @Olciakk za pracę "Trójkąty i kwadraty". Przypominam, że nie jest to jedyna nagroda - kolejną nagrodę - niespodziankę przyzna @Eugeniusz Szwed.
 3. @Perpetuum Mobile dziękujemy za nagrodę i za obszerne wyjaśnienie komu i dlaczego ona przypadnie 😃 Niedługo się przekonamy kto zdobędzie ten ciekawy album oraz czyje zdjęcia podobały się głosującym najbardziej.
 4. Do końca głosowania został 1 dzień, mam nadzieję, że jeszcze trochę głosów wpadnie.
 5. Kolejne głosowanie w konkursie fotograficznym trwa, zapraszam:)
 6. Zapraszam do oddawania głosów w konkursie fotograficznym. Zobaczcie jak uczestnicy poradzili sobie z trudnym tematem "Geometria":
 7. Ulubieniec Przypominam o głosowaniu na najlepsze zdjęcie w comiesięcznym konkursie fotograficznym. Uczestnicy bardzo się postarali żeby sprostać trudnemu tematowi i mamy nadzieję, że docenicie ich wieloma głosami:) Zapraszam:
 8. Zapraszam do głosowania w konkursie foto:
 9. Nie w temacie, ale gorąco zachęcam do oddawania głosów w konkursie foto. Sprawdźcie jak uczestnicy poradzili sobie z tematem "Geometria":
 10. Zapraszam do oddawania głosów w konkursie fotograficznym. Temat łatwy nie jest, ale nasi uczestnicy doskonale sobie z nim poradzili. Z resztą oceńcie sami:
 11. Temat trudny, ale pięknie sobie z nim poradziliście 👌
 12. Głosowanie ruszyło: https://zegarkiclub.pl/forum/topic/205355-konkurs-fotograficzny-listopad-geometria-głosowanie/
 13. Cześć Pora zacząć głosowanie w listopadowym konkursie fotograficznym. Temat prac to: "Geometria" Głosowanie potrwa do 27.11.2022 do godz. 20:00 Za pierwsze miejsce przyznajemy 10 punktów, za drugie 6 punktów, za trzecie 4 punkty. Można oddać głosy na więcej niż jedno zdjęcie. Zabronione jest głosowanie na własną pracę. W konkursie przewidziane są nagrody, ale do kogo trafią pozostanie niespodzianką. Fundatorzy sami wybiorą autorów, których prace zostaną nagrodzone. A zatem do dzieła, głosujemy! Zdjęcie 1 Slawek01 Zdjęcie 2 Perpetuum Mobile Zdjęcie 3 Peri Zdjęcie 4 "90°" Enkil Zdjęcie 5 Jan Zdjęcie 6 "Kwadrat" Christo Zdjęcie 7 "Trójkąty i kwadraty" Olciakk Zdjęcie 8 " Gdy geometryczna forma do zegarka zagląda" Masu Zdjęcie 9 Nocny Duch Liczymy na wasze głosy! Oto zwycięzcy: 1. miejsce i 10 punktów Masu 2. miejsce i 6 punktów Olciakk 3. miejsce i 4 punkty Nocny Duch Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i głosującym za udział. Zapraszamy do dyskusji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.