Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Carrot

Użytkownik
 • Content Count

  2,269
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Carrot last won the day on August 12 2019

Carrot had the most liked content!

Community Reputation

2,068 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

4,325 profile views
 1. Carrot

  Teorie spiskowe

  ???😯 Na pewno wszyscy z pozytywnym wynikiem pędem lecieli do szpitala. Poza tym, może pamiętasz, jaki był bardzo duży problem jesienią/zimą? Chorzy do ostatniej chwili chorowali w domach, bo nie chcieli trafić do przepełnionych szpitali, a potem okazywało się, że na ratunek jest już za późno.
 2. Na bogato widzę kolega leci😉 Ale jak można, to czemu nie? Jest co doceniać 😀
 3. Na ręku nudy... Nudów za to nie ma w naszym konkursie fotograficznym:) Wpadajcie i głosujcie, to ostatni konkurs w tej edycji, więc wasze głosy mogą zadecydować o miejscach na podium w klasyfikacji generalnej. Wystarczy kliknąć poniższy baner, aby przenieść się do głosowania:
 4. Carrot

  Policzmy SEIKO 5

  Fani piątek znajdą coś dla siebie w naszym konkursie fotograficznym. Zapraszam do oddawania głosów 🙂
 5. Carrot

  Policzmy MONSTER'y

  Miłośników Monsterów (i innych Seiko😉) zapraszam do głosowania w konkursie foto. To ostatni konkurs w tej edycji, dlatego wasze głosy mogą mieć decydujące znaczenie w ogólnej klasyfikacji. Zapraszam🙂
 6. Mamy akurat dobry moment (koniec edycji) na przemyślenie pewnych rzeczy, także uważnie czytamy wasze uwagi. Pewnie nie wszystko da się wprowadzić, chociażby ze względu na ograniczenia techniczne, ale postaramy się aby ta zabawa działała bez zarzutu.
 7. @Gio nie ma co się obrażać. Promowanie jest ok i widać, że przynosi rezultaty w postaci dużej liczby głosujących. Ale najlepiej będzie jeśli zostanie w mojej i Masu gestii. Jak już robimy promocję w poszczególnych markach, to we wszystkich występujących w konkursie. Po równo.
 8. Byłam tak ciekawa, które zdjęcie się wybiło, że szybciutko zagłosowałam, aby to sprawdzić😯 Tak, to jest motywujące 😀
 9. Chyba wszyscy jeszcze gdzieś weekendują, bo cisza jak makiem zasiał 😉
 10. Cześć Zapraszam do głosowania w lipcowym konkursie. Tym razem surowe formy, zgaszone kolory i brak zdobień mogą być cechami dominującymi, ponieważ temat na lipiec to: Epoka industrialna W naszych wyobrażeniach zdjęcia będą w raczej ciężkim i mrocznym nastroju, a na nich "twarde" zegarki stworzone do pracy w trudnych warunkach. Oczywiście inne interpretacje są również mile widziane. To już ostatni konkurs w tej edycji, a zatem jego wyniki mogą mieć decydujący wpływ na końcową klasyfikację Głosowanie potrwa do 27.07.2021 do godz. 20:00 Za pierwsze miejsce przyznajemy 10 punktów, za drugie miejsce 6 punktów, za trzecie miejsce 4 punkty. Głosy mogą oddawać tylko zarejestrowani użytkownicy z minimum 30 postami. Zabronione jest głosowanie na własne zdjęcie. Można oddać więcej niż jeden głos. Uczestnicy walczą o wspaniałą nagrodę główną - Gwiezdny Pył ufundowaną przez Bartosza Knopa - Twórcę marki Balticus. Dzięki zaangażowaniu @Eugeniusz Szwed osoby na pierwszym i ostatnim miejscu w tym głosowaniu otrzymają upominki. A oto nasze propozycje: Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 "Tytan" pracy Zdjęcie 5 Epoka industrialna- wpływ na środowisko naturalne Zdjęcie 6 Zdjęcie 7 Zdjęcie 8 Zdjęcie 9 Tool watch Zdjęcie 10 Głosujemy!!!
 11. Ja zazwyczaj na przedostatnią 😁 Ale będą na pewno tacy, którzy wpadną z pracą za pięć dwudziesta😆
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.