Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Carrot

Moderator
 • Content Count

  2,554
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Carrot last won the day on August 12 2019

Carrot had the most liked content!

Community Reputation

2,524 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

4,968 profile views
 1. Moi drodzy, w wyniku mojej pomyłki jedno ze zdjęć nie pojawiło się wczoraj w pełnej rozdzielczości. Polecam tym, którzy już zagłosowali, powtórne przyjrzenie się fotografiom, a autora przepraszam serdecznie za błąd.
 2. Temat okazał się całkiem wdzięczny, a niektóre pomysły mocno zaskakują. Wyczuwam dobrą rywalizację
 3. Cześć Czas rozpocząć głosowanie w majowym konkursie. Temat zmagań fotografów to: "PATYNA" Głosowanie potrwa do 28.05.2022 do godz. 20:00 Za pierwsze miejsce przyznajemy 10 punktów, za drugie 6 punktów, za trzecie 4 punkty. Można oddać głosy na więcej niż jedno zdjęcie. Zabronione jest głosowanie na własną pracę. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma nagrodę od naszego niezastąpionego nagrododawcy Euegniusza A oto zdjęcia, głosujemy! Zdjęcie 1 "Patyna w blasku sierpniowego słońca" Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6 "Pa Ty na" Zdjęcie 7 "Osiem dekad wypisane na tarczy" Zdjęcie 8 "Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu" Zdjęcie 9 Zdjęcie 10 Zdjęcie 11 Zdjęcie 12 "Patyna monochromatyczna" Zdjęcie 13 "Rozmowy niedokończone" Zdjęcie 14 Głosujemy, uczestnicy liczą na wasze głosy!
 4. Jeszcze tylko dwa dni i wystartuje głosowanie. Jak ktoś jeszcze planuje jakąś sesję, to radzę się pospieszyć
 5. Powiem wam, że po pierwszych 2 dniach od ogłoszenia tematu mamy już kilka fotek w skrzynce. Chyba temat przypadł do gustu
 6. Tym razem coś dla miłośników vintage. Wystarczy kliknąć baner aby poznać szczegóły dotyczące konkursu:
 7. Zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym. W maju pokazujemy zegarki, po których widać upływ czasu. Wystarczy kliknąć poniższy baner aby poznać szczegóły.
 8. Cześć Zapraszamy do udziału w majowym konkursie fotograficznym. Temat został wybrany przez kolegę @Enkil- zwycięzcę poprzedniego konkursu. A temat ten to: "Patyna" Termin nadsyłania zdjęć: 19.05.2022 godz. 20:00 Zdjęcia proszę wysłać na adres: foto.pojedynki@gmail.com w temacie podając tytuł konkursu oraz forumowy nick. Pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj. Czekamy na wasze zdjęcia!
 9. I tu pojawia się pole dla inwencji twórczej 🙂
 10. Gratulacje osobom na podium! @Enkil w ramach nagrody za pierwsze miejsce możesz wybrać temat konkursu na maj. @Masu, jeszcze oficjalnie ogłoś kto zajął miejsce 4. nagrodzone upominkiem od prezesa🙂
 11. Uff zdążyłam chociaż z oddaniem głosu 🙂
 12. U mnie elektryk będzie w zasadzie autem pierwszego wyboru. I mam zamiar nim jeździć na Mazury Na dłuższe trasy i do dawania przyjemności z jazdy zostaną inne samochody. A jak w dłuższej perspektywie się nie sprawdzi, to zawsze można wrócić do aut spalinowych.
 13. Nie pojmujesz wymiany spalinowego na elektryka czy Fiata na Renault? @Eugeniusz Szwed fiat stylistycznie oczywiście wygrywa, ale ma za mały zasięg, przynajmniej te starsze wersje ( a na nową nie mam ochoty wydawać kasy) Tak czy inaczej, Zoe kupiona Przy okazji sobie uświadomiłam, że nie mam już żadnego auta z manualną skrzynią.
 14. Dzięki za link, obejrzę. Widzisz, już jestem na tym kolejnym etapie, tzn. małą benzynę w postaci pięćsetki chcę wymienić na elektryka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.