Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Carrot

Moderator
 • Content Count

  2,661
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Carrot last won the day on August 12 2019

Carrot had the most liked content!

Community Reputation

2,649 Guru zegarmistrzostwa

About Carrot

 • Rank
  Przyjaciel Klubu

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

5,447 profile views
 1. Ustaliliśmy z Masu, że ta edycja będzie ostatnią. Obojgu nam zaczyna brakować czasu na forumową aktywność, i, co gorsza, chyba również zapału. Poza tym, mamy wrażenie, że formuła się powoli wyczerpuje, a frekwencja od kilku miesięcy jest dość słaba. To wszystko sprawia, że czujemy jakbyśmy każdy kolejny miesiąc ciągnęli te konkursy nieco na siłę. Czas więc odpocząć
 2. Grafiki to w 100% robota Masu. Muszę przyznać, że zawsze trafia z nimi w punkt👌 A temat świetny, jestem bardzo ciekawa zdjęć.
 3. Moi drodzy, mamy wyniki! 1. miejsce Z_bych 2. miejsce Nocny Duch 3. miejsce Masu Gratulujemy!
 4. Dziś kończyny głosowanie, zapraszam do wybrania najlepszego zdjęcia. Temat przewodni to "Witaj w przyszłości"
 5. Już dziś przekonamy się czyje zdjęcie podobało się najbardziej
 6. Ostatnie dni głosowania przed nami, zapraszam:
 7. Zapraszam do głosowania w konkursie fotograficznym:
 8. Zapraszam do głosowania w konkursie fotograficznym, interpretacje styczniowego tematu są bardzo ciekawe. Wystarczy kliknąć poniższy baner i będziecie mogli sami się przekonać:
 9. Zapraszam do głosowania w konkursie fotograficznym:
 10. A mi się spodobało szczególnie 1 zdjęcie, choć trzeba przyznać, że perspektywa nim przedstawiona jest lekko przerażająca...
 11. Cześć Nadszedł czas aby rozpocząć głosowanie w styczniowym konkursie, którego temat przewodni to: "Witaj w przyszłości" Głosowanie potrwa do 29.01.2023 do godz. 20:00 Za pierwsze miejsce przyznajemy 10 punktów, za drugie 6 punktów, za trzecie 4 punkty. Można oddać głosy na więcej niż jedno zdjęcie. Zabronione jest głosowanie na własną pracę. Zwycięzca konkursu otrzyma upominek od @Eugeniusz Szwed, więc jest o co powalczyć Zatem, głosujemy! Zdjęcie 1 Z_bych Zdjęcie 2 "Back to the future" Olciakk Zdjęcie 3 "Wyścig z czasem" Enkil Zdjęcie 4 Perpetuum Mobile Zdjęcie 5 "Casio x Google" Masu Zdjęcie 6 Nocny Duch Liczymy na Wasze głosy! Moi drodzy, mamy wyniki! 1. miejsce Z_bych 2. miejsce Nocny Duch 3. miejsce Masu Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Podziękowania dla wszystkich biorących udział. Zapraszamy do dyskusji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.