Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Carrot

Użytkownik
 • Content Count

  1256
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Carrot last won the day on August 12 2019

Carrot had the most liked content!

Community Reputation

250 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

2667 profile views
 1. Oczywiście, już poprawiłam🙂 Co do żony, to ciekawa jestem czy jej "nieprzekonanie" wynika tylko z określenia tychże zegarków męskimi, czy po prostu niezbyt trafiają w jej gust. A tak w ogóle, to mógłbyś pokazać, jakie modele masz na myśli😃
 2. Tym zdjęciem mógłbyś nieźle namieszać w naszym konkursie😃
 3. Konkurs fotograficzny trwa w najlepsze, zapraszam do oglądania i oddawania głosów🙂
 4. Carrot

  Twój ogród

  Zapraszam do obejrzenia zdjęć i oddania głosów w konkursie fotograficznym. Mamy kilka ogrodowych kadrów🙂 Wystarczy kliknąć baner.
 5. Proszę tu sobie takich żartów nie robić i nie krakać, bo jak coś się zepsuje, to będzie na mnie 🥺 😜 Ja też już nie mogę się doczekać 🙂
 6. Moim zdaniem męskie zegarki sprzed lat mogą być z powodzeniem noszone i przez mężczyzn i przez kobiety. Sama nie mam nic przeciwko🙂 Warto zauważyć, że w czasach gdy modele męskie miały średnice trzydziestukilku milimetrów (obecnie to standard w kobiecych liniach), damskie były raptem kilkunasto lub dwudziesto milimetrowe. Z tego względu, dziś mogłyby być potraktowane bardziej jako element biżuteryjny niż w pełni funkcjonalny, codzienny zegarek. Stare męskie czasomierze, poza mniejszymi średnicami, miały zazwyczaj dość klasyczne, proste formy, co sprawia, że w dzisiejszych czasach mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Poza tym, mamy takie czasy, że granice między tym co męskie, a tym co damskie, się zacierają. Nikogo już nie dziwi kobieta w, niegdyś, typowo męskim zawodzie i pachnąca szyprowymi perfumami, to dlaczego miałaby dziwić z męskim zegarkiem na ręce? Osobną kwestią jest to, że kobiety nie były i nie są główną grupą docelową dla producentów zegarków. Wybierając wśród damskich i części męskich modeli, możemy poszerzyć sobie krąg możliwości, zwłaszcza wśród modeli mechanicznych.
 7. Aha, to może skomplikować sprawę. W każdym razie trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie problemu🙂
 8. Wypadałoby, żeby wymienili Ci dekielek na nowy. Daj znać jak się rozwinie sytuacja.
 9. Jeśli tak, to zdecydowanie walcz, masz dobrą pozycję i dowody.
 10. To się zdarza😒 Spróbuj im to zgłosić, to nic nie kosztuje. Zegarek o niemałej wartości, więc na pewno warto powalczyć. A na przyszłość udokumentuj dobrze stan zegarka przed oddaniem do serwisu, żeby nie było wątpliwości w jakim momencie rysy powstały.
 11. Żaden szczegół nie ukryje się przed waszym sokolim wzrokiem?
 12. Ależ to się dobrze czyta i ogląda ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.