Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
pawleex

Citizen AT8011-55E, 55L, 04E

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów, 

Założyłem niedawno konto żeby Was pomęczyć o pomoc w wyborze, jednak po przeglądnięciu wielu wątków i wykluczeniu kilku opcji podjąłem (prawie!) decyzję. Oczywiście między czasie podniosłem budżet na zakup zegarka :).

 

Bardzo mi się podoba Citizen at8011-04E jednak wolałbym z bransoletą i ewentualnie dokupić pasek może kiedyś jak będę potrzebował. Bardzo podobny (niestety z tarczą bez cyfr) jest at8011-55E (na bransolecie!). Na forum znalazłem, że to jest to samo co at8010-58e tylko że ten jestna rynek amerykański. 

I do tego znalazłem idealne połączenie: at8011-55L (baaardzo słabo dostępne).  Czy podane tutaj sklepy są godne zaufania:
https://www.crazy-time.it/en/h800-leonardo-radiocontroll/4773-eco-drive-acciaio-8018225014032.html (tutaj drogo i jeszcze szip 25 Euro), cena dla mnie zaporowa

https://www.kronoshop.com/en/citizen-watch-citizen-h800-radiocontrollato-at8011-55l-P29891.htm (tutaj również drogo ale pytam o skep, może będą akurat jakieś % na black...)

https://www.harveystore.com/collections/citizen/products/citizen-mens-at8011-55l-leonardo-watch?_pos=1&_sid=662f00711&_ss=r (tutaj cena jest fajna, reklamują się wysoką oceną na chrono24, ale na googlu mają niewiele ocen i raczej niskie - ktoś ma tutaj doświadczenie?)

 

Oczywiście nie ograniczam się tylko do tych sklepów ale ciężko znaleźć coś spektakularnie taniej niż 1700zł nawet dla mniej chcianego przeze mnie at8011-55E.
Macie jakieś propozycje innych sklepów lub w ogóle odradzacie te zegarki bo w tym budżecie można mieć coś lepszego? 

Szukam zegarka na codzień - szafir, chrono, max 43mm i najlepiej bransoleta - jednak wolałbym się skupić na tym już wybranym tylko gdzie go kupić... 

 

Paweł
 

Edited by pawleex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety - sam pasek odpada. dowiedziałem się, że "L" oznacza wersję niebieską i chyba rzeczywiście tak jest a te zdjęcia z cyframi i bransoletą są jakieś kłamane. Np. na harvey store kolejne zdjęcia pokazują tarczę bez cyfr z niebieską wskazówką. Temat "L" odpuściłem, z samym paskiem 04E też nie kupię (tylko z tego powodu że dokupienie bransolety sprawia że zabawa jest nieopłacalna) więc skupiam się na znalezieniu najlepszej ceny na 55E.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.