Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

s_s

co kupić .....

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!

 

szukam zegarka do 300 pln najlepiej z chronografem .....co polecacie aby nie był to badziew ...jestem zielony ........

 

może byc używka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam!!

 

szukam zegarka do 300 pln najlepiej z chronografem .....co polecacie aby nie był to badziew ...jestem zielony ........

 

może byc używka

 

Casio lub Lorus

:wink:

posłuży długo i jeden i drugi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na poczatek wypadalo by sie przywitac w odpowiednim miejscu. Kolejnym krokiem jest wyszukiwarka bo takich tematow juz troche bylo

 

Już ktoś zwrócił Ci uwagę, że sam tego nie zrobiłeś. Nie zauważyłem Twojego postu w odpowiednim miejscu, a juz kolejny raz pouczasz innych. :)

 

S_s - zgoda z poprzednikiem. Casio czy Lorus to solidne zegarki. Jak dobrze poszukasz to i Seiko znajdziesz niewiele drożej.

Owocnych poszukiwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawiłem sój bład - i powitałem wszystkich - przepraszam za wpadkę ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poszukaj jeszcze raz widocznie zle szukales. pierwsze co zrobilme to odwiedzilem powitalnie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To poszukaj jeszcze raz widocznie zle szukales. pierwsze co zrobilme to odwiedzilem powitalnie!!

 

Nie wiem co nazywasz powitalnią, a le w dziale przedstawiamy się, gdzie umieszcza sie właśnie powitania nowych uzytkowników Twojego postu nie ma. Żadnego. I nie trzeba szukać - można przeciez zobaczyć wszystkie Twoje posty.

Owszem napisałes "pragnę sie ze wszystkimi przywitać" ale nie w dziale, do którego wysyłasz pouczającym tonem tych,którzy tego nie zrobili, tylko we "wszystkie inne". To nie istotne, ale tak dla scisłości to było tu:

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic....ghlight=#164721

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.