Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Aderonis

Frederique Constant

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wpadł mi w oko taki FC, akurat ten model obserwowałem w Polsce też (unisex on jest więc błąd w tytule) ale ciekawi mnie to pudełko. Domyślam się, że transportowe ale czy Wy może wiecie coś więcej itd. Napisałem do sprzedawcy o dowód zakupu itd. 
Trochę ryzyko, że mina ale jednak bez pudełka mogę żyć a wtedy fajna okazja by mogła wpaść,

https://www.ebay.pl/itm/Zegarek-damski-FREDERIQUE-Constant-FC-235M4S5/392299588819?hash=item5b56e0acd3:g:ABsAAOSw50pc4lgd

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Byłbym ostrożny. Cena jest bardzo niska. Nawet na Joma to 240 USD + opłaty. Do tego w opisie info o drugiej strefie czasowej i GMT, co akurat z tym modelem nie ma nic wspólnego. Oczywiście niczego nie przesądzam, a jedynie ostrożność zalecam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis gościu sam wklejał i dał ze złego modelu - też to zauważyłem, patrzyłem po kodzie kreskowym i ten model zgadza się z tym co w środku jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pytanie, czemu jest zły opis? Zwykła niefrasobliwość czy może coś innego? Raz jeszcze, niczego nie przesądzam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź że kupiony na lotnisku w Anglii jakby to miało coś wyjaśnić

Przepraszam ale nie wiem jak edytować, kod kreskowy się zgadza więc chyba pójdę za ciosem "kto nie ryzykuje ten nie pije szampana"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryderyk nie Fryderyk, Konstant nie Konstant, ale kupować na podstawie zdjęcia, na którym nic nie widać to pewna lekkomyślność.


Poza tym dlaczego sprzedaje go jako damski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bo dla niektórych to nawet zegarek męski w takim rozmiarze to w istocie damka ;-)

Dostałem odpowiedź że kupiony na lotnisku w Anglii jakby to miało coś wyjaśnić Przepraszam ale nie wiem jak edytować, kod kreskowy się zgadza więc chyba pójdę za ciosem "kto nie ryzykuje ten nie pije szampana"

Słusznie, Twoja kasa, Twój szampan :-) Najwyżej na Picolo się skończy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Widzę, że nawet opis do aukcji, ktoś sobie wyciął z naszego firmowego sklepu (tylko opis jakiś dziwny, zmieniony)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończąc temat. Uznałem, że kupię, lecz autor nie odpisywał. Aż nagle dostałem w piatek maila, dodatkowe zdjęcia, pan wyjął z folli, dodatkowe zdjęcia etc.
Pokazał komplet z metkami, PENDRIVE (taki funfact) z instrukcją i gwarancją logowany, no wszystko cacy. Jesteśmy w kontakcie gdyż Pan powiedział, że przy zdjęciach zauważył że nie działa a jak wystawiał to działa. To kwarc więc jutro idę po baterię do autoryzowanego serwisu w Krakowie. Pan sprzedający powiedział, że jesteśmy w kontakcie co i jak i czy bateria wystarczy. 

To tyle, ryzyko mniejsze bo super kontakt był i dodatkowe zdjęcia ale się opłaciło

Jak coś pytałem o pudełko to dostałem odpowiedź od FC, że to są ich giftboxy i oryginalne pudełka. Zdjęcia mogę wrzucić jak już załatwię baterię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.