Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sierżant Julian

Użytkownik
 • Content Count

  1,569
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Sierżant Julian last won the day on February 15 2019

Sierżant Julian had the most liked content!

Community Reputation

296 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  Czytanie ksiażek

Recent Profile Visitors

637 profile views
 1. Nie wiem, Sean Connery ze swoim 39 mm jakoś sobie radził. A Tudor BB58 o takiej samej średnicy jest światowym przebojem, więc chyba można.
 2. Ech, miało być około 38 mm, a co drugi proponuje 42 mm tłumacząc, że nosi się jak 40... Tutaj jest seria zegarków Tiger Concept, mieszczą sie w zakładanym koszcie, typowa koperta 38,7 mm. http://www.tiger-concept.com/index.html A tutaj trochę drozej, ale 38 mm: https://www.wmtwatches.com/product/sea-diver-honeycomb-mkii-black-dial-aged/
 3. Kwarc. Większe średnica. Projekt wygląda na brutalnie zerżniety. Tarcza nie sądzę, żeby była z tego samego, co oryginał.
 4. A czy ten DAC jest tak dobry, jak mówią?
 5. Muzzy, bardzo interesujący system, czy te kolumny wytrzymują NuVistę? Tam zdaje się duże moce chodzą, a głośniki wyglądają na czułe.
 6. Och, kiedyś kostka to był garniturowy standard wyższej klasy. Klasyka.
 7. Dolce Vita jest ok, ale skoro już mowa o kostce i Zenith Elite, to poniższy wydaje sie w sam raz. Wystarczy zmienić bransoletę na dobry czarny pasek. https://www.chrono24.pl/zenith/zenith-elite-automatic--id16814154.htm
 8. Sprowadzałem w drugą stronę. Dwa razy. Za pierwszym razem przedmiot zniknął na zawsze z trackingu po opuszczeniu brzegów Anglii, po miesiącu, gdy się upomniałem, dostałem zwrot pieniędzy bez wyjaśnienia. Drugi zakup, jakiś czas później, odbył całą drogę tam i z powrotem, bo urząd celny nie zawiadomił mnie o przybyciu przesyłki, a sprzedawca przysłał mi błędny numer śledzenia i upierał się, że jest właściwy, więc nie mogłem zareagować od razu. Dopiero wczoraj dostałem się do opisu całej trasy...
 9. Sam nie nosiłbym, bo strasznie nie pasuje mi do niczego, ale obiektywnie - piękny przedmiot.
 10. No i proszę. Już "ogłoszenie nieaktualne" 🙂
 11. Nie wydaje mi się, żeby Favre-Leuba był jakoś podrabiany, zapewne z wyjątkiem Indii, ale tam nie tyle podrabiają, ile robią własne dziwaczne ulepce.
 12. No jednak takiej wskazówki godzinowej bym za pieniądze nie chciał kupić.
 13. Ta, co wiadomo która, jest moim zdaniem rewelacyjna. Dodam jeszcze dwie. Pierwszy zegarek, Azabu Tailor SDGM007, uważam za jeden z najładniejszych Seiko ever, niestety miał za dużą średnicę jak na moje odczucia i z autentycznym żalem musiałem go sprzedać. Drugi to Presage z emaliowaną granatową tarczą, bielą i złotem na wskazówkach. Elegancja i niesamowity szyk. Oba limitowane, z czego Azabu Tailor bardzo mocno. Pierwsza fota niestety z mojego telefonu, więc rozdzielczość kaput. Druga z sieci, ta jest pierwsza klasa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.