Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sierżant Julian

Użytkownik
 • Content Count

  1,619
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Sierżant Julian last won the day on February 15 2019

Sierżant Julian had the most liked content!

Community Reputation

321 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  Czytanie ksiażek

Recent Profile Visitors

670 profile views
 1. Ja dziś jako codziennego divera mam akurat Trasera automatycznego, ale to, lojalnie trzeba uprzedzić, spora kobyłka. Tyle, że lekki, bo częściowo z kompozytu.
 2. Cóż... Skoro jest mowa o zegarku wyjściowym, to tylko Montblanc spełnia to kryterium. Natomiast jako EDC zostawiłbym sobie albo Ingenieura, albo Aqua Terrę. Ale AT to jakaś strasznie ogromna jest, tak mi się zdaje, co? Ingenieur z kolei wygląda, jakby nie dało się w nim wymienić bransolety na coś innego, to jednak wada w zegarku EDC. Pewnie więc stanęłoby jednak na AT.
 3. To też ciekawa propozycja. Wersja 41 mm: https://www.showroom.pl/p-28102789-oceanographer-watch/Orange?gclid=CjwKCAjw47eFBhA9EiwAy8kzNANlZoaP3ZxMHv-1BjGtDAPlkDH_CSm2EkLJr1Ut6gEnOhcwyfSV1xoC6lIQAvD_BwE
 4. Już nie mój, bo uznałem go za zbyt duży, ale nadal go podziwiam:
 5. Czy ja wiem... To jest moje ultra mikre 37 mm. A ja duży chłopak jestem, ponad 190 cm. Co do lat 50 jako takich... Osobiście jednak wolałbym być Cary Grantem niż tym, no, z Matriksa, takim trochę przylizanym brunetem podobnym do jaszczurki 🙂
 6. Po prostu styl lat 50. Tak wtedy były noszone.
 7. Niech teraz zrobią kopię tej tarczy, tylko do koperty 38 mm i nazwą Le Temps retrouvé. Słowo, wezmę wtedy kredyt hipoteczny i kupię.
 8. No, zegarek ma design garniturowego, a średnicę nurkowego. Gdyby miał jakieś 38 mm, byłby rewelacyjny do koszuli.
 9. Gumowe zawsze się tnie pod rozmiar, nie poradzisz nic.
 10. Nie wiem, czy Amerykanie (poza microbrandami) w ogóle produkują jakieś zegarki. Ball szwajcarski, Bulova szwajcarska, Hamilton chyba również. Nie wiem, czy Timex był amerykański czy angielski, ale może Timex Marlin pozostaje jako ostatni nie-szwajcar?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.