Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sierżant Julian

Użytkownik
 • Content Count

  2,324
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Sierżant Julian last won the day on February 15 2019

Sierżant Julian had the most liked content!

Community Reputation

893 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  Czytanie ksiażek

Recent Profile Visitors

985 profile views
 1. Przypuszczalnie. Ja jestem noszony już dosyć długo.
 2. Jakby to powiedzieć... A mnie porównanie nadal się bardzo podoba, zwłaszcza że pytanie było zadane w nieczystej intencji i w lekko obelżywym toniku.
 3. W dobrym stanie jak na wiek. Prawdę mówiąc, chyba w lepszym stanie niż ja sam
 4. No, ustawiłem mu wszystsko ręcznie. Teraz zobaczymy czy za godzinę się nie zorientuje, że wszystko mu spieprzyłem i nie wróci do swoich wcześniejszych pomysłów 🙂
 5. Dzięki, na razie mozolnie przypominam sobie jak to ma działać (z instrukcją w ręce). Wybrałem City Code tak, zeby godziny się zgadzały (na jakąś cholerną Jeddah, +3 h), godzina jest teraz dobra, ale jakimś cudem kwadrans przesunięcia. Chyba spróbuję ustawić całkowicie ręcznie. Może powinienem był wybrać Paryż i ustawić DST...
 6. Zrekonstruowałem sobie kolekcję o używanego (ale zewnętrznie w b. dobrym stanie) ProTreka 5100 i walczę z ustawieniami. Na początku późnił się o 5 godzin, obecnie przeciwnie, jest do przodu o 15 minut (czyli postęp) ale za to jest spóźniony o cztery miesiące i twierdzi że jest niedziela. Cholerna technika...
 7. No właśnie. Więc?
 8. Czy kupując zegarek, nadajesz nadgarstkowi specjalny kształt, dostosowany do formy nowego czasomierza? I czy robisz to chirurgicznie, czy stosując masaż tybetańskich mniszek? To takie urządzenie do elektryzowania płyty, niekiedy nabierała takiego ładunku, ze konia mogło kopnąć. Popularne w PRL zamiast zakupu kolejnego elementu sprzętu hi-fi, trudno dostępnego w handlu uspołecznionym. Miotełki robiły jakieś spółdzielnie, które potrafiły z plastiku cudów dokonać, i niedrogo. Moda szybko wygasła.
 9. Zależy jakie niuanse
 10. To niekoniecznie jest tak powiązane.
 11. Moda na winyle wróciła już bardzo dawno, jeśli mowa o modzie, to teraz raczej można o magnetofonach kasetowych. Powołanie się na Randiego to jak ad Hitlerum, trudno dalej dyskutować, zwłaszcza że w dodatku nie żyje.
 12. Zwracam uwagę, że jeśli chodzi o kwestie formalne, to tak w ogóle to grają muzycy. Nie ma takiego parametru, jak moc głośnika. Najczęściej stosowane są impedancja i efektywność, jeszcze pasmo przenoszenia (z zakresem tolerancji). Podawana przez niektórych producentów "moc" oznacza tylko określoną na podstawie wróżenia z fusów moc (maksymalną ciągłą? Chwilową?) jaką może przyjąć głośnik od wzmaczniacza.
 13. Ładny, kiedyś pewnie był to design sportowy, teraz garniturowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.