Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sierżant Julian

Użytkownik
 • Content Count

  1394
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Sierżant Julian last won the day on February 15 2019

Sierżant Julian had the most liked content!

Community Reputation

197 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  Czytanie ksiażek

Recent Profile Visitors

482 profile views
 1. Nic niezwykłego, niestety. OLX nie reaguje również na dziesiątki ogłoszeń o sprzedaży roleksów w średniej cenie 800 złotych...
 2. Duży ten Emil. Również dobrze można Meccaniche Veneziane, ta sama wielkość, duży wybór wariantów, lepsza cena, też młoda marka. Jak ci się podoba ta Tutima, to kupuj przez chrono24 znajdziesz poniżej ceny katalogowej. A może LIP Mariner? Porządna marka z tradycjami, zegarek z dużą wodoszczelnością, niedrogi. Ewentualnie LIP Nautic Ski.
 3. Oczywiście, ze nie każda musi robić taką, jaka mi się podoba. A ten 37 mm byłby jak dla mnie super, ale to kwarc. A moje machismo nie toleruje kwarcowych mechanizmów.
 4. No nie wiem. Jeśli chciałbym kupić zegarek w cenie Calatravy, to chyba jednak kupiłbym Calatravę.
 5. Coś w ten deseń: Hej, a może LIP? Linia General De Gaulle powinna pasować.
 6. Nie mam Balticusa głównie z powodu rozmiarów kopert. Firma stosuje rozmiarówkę modną na przełomie wieków, natomiast obecnie powraca się (i to juz od pewnego czasu) do rozmiarów klasycznych, tak samo jak klasyczne same w sobie są mechaniczne zegarki. Rozmiar 42 mm dla zegarka garniturowego czy EDC to pomyłka, 40 mm to absolutne, przeze mnie z trudem tolerowane maksimum. Mam jednego 40,5 i wciąż się do niego przyzwyczajam. Przypuszczam, ze planowane 40 mm dla GP to i tak będzie dla mnie za dużo, biorąc pod uwagę formę koperty. W tej chwili 38-40 mm dla EDC i 38 mm dla garniturowca to takie powiedzmy ostrożne optimum, ale 36 mm to też niezła opcja.
 7. Orient Star z serii Standard albo Standard date. Może uda się wyrwać gdzieś za 1200. Ja swojego dostałem za 1500, RRP zwykle 2-3 tysiące, bardzo dobry zegarek.
 8. Już sprzedany. Dobre omegi widać schodzą. Teraz pora na roleksa za 7500, za diamenciki to okazja.
 9. Ale ten Seiko 5 to chyba lepszy musi być. Liczy się cena oryginalna, a tutaj Rolex katalogowo 1500 złotych, a Seiko jednak 2000. Wiem, że snoby polecą na Roleksa, ale znawca wybierze lepszy zegarek, nie?
 10. Dobrodziej normalnie. A mógł zarobić. Szanuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.