Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

helion

Zakup Paska-wielki ukłon w strone klubowego kolegi Tomi_Le

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Przypadkowo w necie natrafiłem na Archimede z czerwoną wskazówką sekundową i strasznie mi się spodobała chciałem się jednak spytać was jak wy to widzicie w takim zegarku? co o tym sądzicie...warto przemalować wskazówkę na czerwono (może fluorescencyjną farbka? ) jak tak to gdzie takie coś mógłbym zrobić mając pewność że będzie to wysokiej jakości, nie będzie się łuszczyć i odłazić po jakimś czasie...

 

To jest moja wersja - ze standardową białą wskazówką(zdjęcia zapożyczone z google)

5119008lgcf8.jpg

 

A tutaj z czerwoną tuningowaną wskazówką sekundową :D

post-6807-0-12142300-1330704173.jpg

 

Co o tym sądzicie?

 

PS. Ostatnio przeglądając paski natrafiłem na bardzo ciekawy wzór niestety nie wiem gdzie można dostać i za ile takowy pasek zakupić...może macie jeszcze jakieś podobne koncepcje paska do ARCHIMEDE PILOT może old style strap stowy? a może coś innego ciekawego widzieliście czego ja nie znalazłem...

 

http://www.s-parts.de/ebay/BUFFALO_MIL_STRAP_NO_10.jpg

 

Pozdrawiam serdecznie

Helion :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ruszał. Mnie się podoba jak jest. Sam noszę się z zamiarem zakupu Archimede z koronką po lewej stronie i jak się zdecyduję na pewno będę chciał wszystkie wskazówki w tym samym kolorze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

mnie z kolei zawsze powalały czerwone sekundniki - i w tym zegarku wyglada to super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lawnowerman tym paskiem zainspirowałeś mnie ale bardziej podoba mi się ta wersja :lol:

 

chronots8.jpg

 

szkoda tylko ze nie ma dwóch małych nitów :lol: ale może w jakimś zakładzie by mi dorobili

 

o rany dopiero zobaczyłem cenę...30 funciaków z wysyłką ;/

 

PS.A może by tak samą końcówkę wskazówki sekundowej jak na zdjęciu powyżej zamalować na czerwono? tylko gdzie to zrobić bo jeszcze nikt mi nie dał namiarów żadnych...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwona wskazóweczka rzeczywiście zmienia rewelacyjnie ten zegarek.

Dodam że także zielony kolorek jest super. Tak czy siak ja bym zdecydowanie zmienił.

Malowanie raczej odpada bo już widzę jak w każdym możliwym szczególe wszystko jest spieprzone :lol:

Spokojnie, bez pośpiechu poszukać takiej wskazóweczki "na gotowo" .


pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helion - moja rada jest nudna pewnie, za to 100% szczera.

Jak TOBIE podoba sie czerwona, przemaluj.

Jak nie - zostaw....

 

Komu sie to ma podobac? Nam czy Tobie?

 

Pozdrawiam i zycze samodzielnego wyboru - tylko z tego bedziesz naprawde zadowolony

 

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:()) trafna uwaga Iko :wink:

Stowa Seatime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam czerwone wskazówki. Sam sobie zamówiłem drugi zestaw do zegarka pod moim nickiem. :( Sam je pomaluję.

W tym pilocie jednak wydaje mi się, że czerwień zaburza harmonię.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :lol:

Chciałem oficjalnie podziękować klubowemu koledze Tomi_Leg, który zaproponował mi pomoc przy zakupie upragnionego paska i dokonał całego procesu...począwszy od zamówienia po przez przelanie pieniędzy które założył za mnie. Jestem strasznie wdzięczny i cieszy mnie fakt, że są jeszcze na tym świecie ludzie którzy bezinteresownie pomogą drugiemu. Tomi_Leg to naprawdę solidna firma xD

 

 

PS. Zdjęcia Archimde na nowym pasku już niedługo ;)

 

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuje koledze jak i wszystkim w wątku za posty...

Helion :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.