Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Iko

Użytkownik
 • Content Count

  1,912
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

277 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Iko

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

506 profile views
 1. Gratulacje, sądziłem, że się nie załapałeś
 2. Ładna ta odwrócona Panda, a Bulgari będzie teraz mnożyć warianty na tym bardzo udanym wzorze kwadratury koła Schodzimy na niższą półkę i znów Seikacze: SARY 199/201 S23635J
 3. W tym stanie wystarczy delikatnie umyć tarczę. Pamiętaj, że odnowienie tarczy oznacza wykonanie jej kompletnie na nowo, więc to już nie będzie TA tarcza. Wg mnie to bez sensu.
 4. Racja. Odnośnie tego Ryszarda, to któryś z jutuberów pokazywał luźny pierścień wewnętrzny. Nie wiem, jak mógł powstać taki luz, ale niestety nie dało się tego odzobaczyć.
 5. Jak na zwykłego nurka z dwoma koronkami 660€ to niemało - to w sumie przecież to dokładnie 3000 pln (cena std), a kompresor to nie jest... Niemniej ładny.
 6. Popularny i znany Atlantic. Niezły stan, ale nówka to nie jest. Pamiątka, nie oddawaj nikomu Lepiej odśwież i noś.
 7. Takie tam limitki od Seiko, bo dawno samuraje nic nie pokazali
 8. Iko

  Teorie spiskowe

  Kolega Oraw słusznie prosił o uspokojenie. Nie rozumiem, dlaczego został skarcony? Temperarura rozmowy zdecydowanie zaszła za daleko i choć absolutnie nie zgadzam się z poglądami kolegi Wywar, to nazywanie go jełopem jest po prostu chamskie i prostackie.
 9. Znajomy.... JPRDL.... 30 kpln...
 10. GLNIVA.... he he, kojarzysz to miasto?
 11. Limitu nie ma. To prawda. Czy każdemu chętnemu uda się komuś zmieścić w 10 min okienku? Przypuszczam, że wątpię. Tak więc nie ma limitu, ale w sumie jest....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.