Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Iko

Użytkownik
 • Content Count

  2,082
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

483 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Iko

 • Rank
  Nie znam się, więc się wypowiem.
 • Birthday 05/08/1962

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

556 profile views
 1. Iko

  Teorie spiskowe

  Dobre zdanie... Co więcej, 100% szczepionych przeciw dżumie już nie żyje. Włoncz myślenie!
 2. Iko

  Teorie spiskowe

  A tymczasem w USA walczom z systemem. Włonczyli myślenie i nie dajom sobie nałożyć kagańca... A poważnie - tak teraz będzie ze szczepieniami. Procenty będą różne, a skutek podobny, lub jeszcze gorszy.
 3. Iko

  żarty żartami...

  Po starozakonnemu :), po właścicielu wyszynku widać.
 4. Bulova Lunar Pilot w "złocie". Dostawy w październiku. 995 USD. https://www.bulova.com/us/en/product/98A285.html
 5. Mnie chodzi o to, że marek, zainspirowanych motoryzacją, jest wiecej, niż jedna. W poście #8 masz na to dowód.
 6. Iko

  Teorie spiskowe

  Nie jest to wiedza z jutuba, ani innego szwagra:) Co to jest Lancet, to nie tylko medycy wiedzom. WŁONCZ MYŚLENIE! https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(21)00947-8/fulltext?fbclid=IwAR1SnN2f01kuxmMTwkO9GgIIAegU9aMes9XQdh4IhJ65nuwHXe03ErhnfvM Całego nie czytałem, bo nie jestem biegły w medycznym języku languidż. Polecam skrótowo tabelki mniej więcej ze środka tekstu: Te zaczynające się tu:
 7. Tyle zostało. Oczywiście nie było po 1000/2000 szt, MOP było 400, pozostałych chyba po 300 szt.
 8. O, kolejny kolega, który nie czyta wątku, ale wkleja... Patrz #8
 9. anOrdain oprócz tarcz w emalii (tej prawdziwej, wypalanej, nie tej farby stosowanej w innych markach nazywanej emalią) zaoferowała Model 1 w tarczach z "metali szlachetnych". Nazwy tarcz to Black Rhodium, White Gold i Rose Gold. Tarcze są oczywiście wykonane nie z litego kruszcu, a tylko pokryte metalem szlachetnym, satynowane i szczotkowane. Wymiary - nadal 38/46/11. Seria po 50 szt. z każdego wariantu, cena 1250 USD.
 10. Czy można kupić nowe auto elektryczne w cenie 2 napraw tego zderzaka? I do tego Audi e-trona? Da się.... Ale nie tak, jak się spodziewacie, trochę od d... strony na to trzeba spojrzeć... Całość tu: https://spidersweb.pl/autoblog/koszt-naprawy-samochodu-elektrycznego-stluczka-samochodem-elektrycznym/
 11. Iko

  Prostota

  Jeśli to automat, to tłucze się wahnik, który przy ruchach ręką próbuje wydostać się z koperty na zewnątrz. Niestety, nie uda mu się to, ale próbuje w kółko... Jeśli to nie automat, to jakikolwiek hałas jest raczej objawem usterki. Zegarmistrz po otwarciu powinien to zdiagnozować. To samo bezel - najpierw trzeba go zdjąć, oczyścić i ew.nasmarować, ale ja bym to zostawił fachowcowi.
 12. W klimacie vintage dobry wybór to Junaczek Cała oferta Autodromo poświęcona jest zgodnie z nazwą marki sportowi samochodowemu: Na przykład:
 13. Chyba musisz jeszcze czytać. Wchodzisz na stronę sellita.ch. Wybierasz Movements Wybierasz rodzinę SW200 - czytasz Wybierasz rodzinę SW300 - jw i już wiesz, że 200 służy do czego innego, a 330 do czego innego. Dla leniwych W skrócie: 300 to półka wyżej, od 200, cieńszy, większa rezerwac chodu i realizuje w wersji 330 funkcję GMT, której nie ma 200.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.