Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TIK TAK

Stowarzyszenie
 • Content Count

  6,980
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

TIK TAK last won the day on December 15 2018

TIK TAK had the most liked content!

Community Reputation

459 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About TIK TAK

 • Rank
  ....Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się...zarobiony jestem

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.watches24.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Hobby
  zegarki, giełda, sport

Recent Profile Visitors

7,305 profile views
 1. Tym tokiem rozumowania po co kupować Mercedesa skoro jeżdżąc TATĄ i zmieniając ją co dwa lata po latach masz nowy samochód lub opcjonalnie starego Mercedesa....a koszt ten sam.
 2. Mam jeszcze parę duzoooo droższych, ale poczekam na propozycje kolegów
 3. Do Schaumburga jesienią dołączył wybitny zegarmistrz Martin Braun. Niebawem na rynek trafi Schaumburg Watch EOS jako kontynuacji projektu Martin Braun EOS.
 4. Schaumburg Watch i Balticus to lata świetlne. W Schaumburgu poza mechanizmem wszystko powstanie in-house w unikatowej produkcji ręcznej. Model dostępny jest z bransoletą.
 5. przykro to czytać, współczuję.
 6. Davosa na 140 lecie swojej historii zaprezentowała nową odsłonę swojego flagowego modelu Argonautic. Limitacja 140 sztuk. 2 wersje kolorystyczne, pomarańczowe indeksy oraz zółte neonowe. Koperta wykonana z włókna węglowego, każda o unikalnej strukturze. WR 30 ATM 43 mm Szafir z wewnętrzną powłoką AR Zawór helowy Pasek kauczukowy plus neonowy Premiera w sklepach w najbliższy wtorek. Cena 5800 PLN 16158975-Life-CMYK-Kl.tif
 7. Limitowana edycja flagowego modelu Argonautic przygotowana na 140 lecie firmy. Koperta wykonana z włókna węglowego zapewnia niepowtarzalną strukturę jak odcisk palca. 16158975-Life-CMYK-Kl.tif 16158965-Life-CMYK-Kl.tif
 8. Jeśli ma być pancerny to odrzuć wszelkie powłoki i ceramiki. A jeśli nie aż taki pancerny to ode mnie EPOS 3441 - 50 ATM
 9. Filip, to zupełnie inne rzeczy. Ani, VW, ani żaden dziennikarz motoryzacyjny nie promuje VW bazując na filmach jak przysłużyły się faszystom. Bayer również nie używa historii do promocji swoich leków. Gruby twój post z butami trochę nie w temacie.
 10. Film jest na youtubie 4 lata. Wystarczająco długo by producent zareagował, że nie chce być kojarzony z faszyzmem, chyba że się tym szczyci
 11. Absolutna niedorzeczność. Trzeba być zadufanym w sobie postfaszystą, żeby takiego gniota nakręcić. Jestem oburzony. Szanowałem tą markę.
 12. To entry level. Nie ma tam tych smaczków co w 3442, czy passion.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.