Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TIK TAK

Stowarzyszenie
 • Content Count

  6,947
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

TIK TAK last won the day on December 15 2018

TIK TAK had the most liked content!

Community Reputation

377 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About TIK TAK

 • Rank
  ....Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się...zarobiony jestem

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.watches24.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Hobby
  zegarki, giełda, sport

Recent Profile Visitors

7,004 profile views
 1. Tag jest kwwrcowy...ja bym nie brał
 2. EPOS 4390 Diamonds by Lapinska powstał wyniku współpracy marki EPOS oraz znanej projektantki Izabeli Łapińskiej. Ubrania znanej na całym świecie projektantki nosiły m in. Agata Buzek, Aleksandra Hamkało, Ewa Ewart czy Małgorzata Foremniak. https://www.izabelalapinska.com/ Koperta użyta to zegarka pochodzi z linii 4390, natomiast tarcza, którą przygotowała Iza wykonana jest ze masy perłowej z diamentami zamiast indeksów. Na środku umieszczona została czerwona róża, a zielona wskazówka sekundowa występuje w formie róży. "Masa perłowa z której stworzona została tarcza, nadaje zegarkowi lekkości i dostarcza wyjątkowych refleksów, które odzwierciedlają kobiecą wyrafinowaną naturę. Diamenty w niej osadzone poza blaskiem luksusu, dodają szlachetności oraz eteryczności. Czerwona róża, od wieków kojarzona z boginią miłości Afrodytą, przyciąga głodny piękna wzrok. Ta doskonale przemyślana kreacja posiada sekundnik w postaci gałązki róży. Jest to unikatowe zastosowanie naturalnego piękna w tak misternym detalu. To wdzięczny ukłon w stronę magii kobiecości." Mechanizm to pięknie w pełni zdobiona ETA 2892 A2, 34 mm średnicy i 5 ATM. Cena 7900 PLN Twarzą zegarka jest aktorka Agnieszka Grochowska
 3. W Kruku zobacz jeszcze EPOSa 3433 na Valjoux 7750 https://wkruk.pl/zegarki/zegarek-epos-sportive-32 https://wkruk.pl/zegarki/zegarek-epos-sportive-1
 4. Za tą cenę szukałbym japończyka, ale na pewno lepiej niż używany kwarcowy Tissot.
 5. Na pierwszy rzut oka dla mnie paskudny :), po dłuższym kontakcie wzrokowym coś w sobie ma.
 6. Jestem przekonany, że te firmy mają coś wspólnego. W rozmowach nie raz przewijał się temat kolei. Nigdy tego nie ciągnąłem.
 7. Tak, Hasler przed kryzysem kwarcowym produkował też zegarki naręczne. Potem ten dział został przejęty przez niemieckiego partnera Bohle, który obecnie produkuje zegarki pod marką Davosa. Stąd moje przypuszczenie, że w Davosie mogą mieć wiedzę na temat oscylatorów.
 8. "Spadkobiercą" firmy Hasler jest Davosa. Zapytam czy coś wiedzą na ten temat.
 9. Unitas 6497 ma sekundnik na godzinie 9 jak u Doriana, a 6498 ma go na godzinie 6. Oznaczenie -1 lub -2 oznacza częstotliwość pracy. 6497-1 18800 A/h, 6497-2 21600 A/h. Zdecydowanie polecam ten drugi, pracuje stabilniej i ma lepszą dokładność. Niestety w Twoim budżecie chyba nie znajdziesz.
 10. TIK TAK

  EDC 3k-5k

  EPOS 3411 , 39 mm. Emile Chouriet Challenger Cliff Epos-Sportive-3411.131.20.54.30-zegarekjpg-1.webp
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.