Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Pjeter

G-Shock ktorego wybrac...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Mam mały dylemat bo nie moge sie zdecydowac pomiedzy Casio G-Shock GA-200-1AER a Casio G-Shock GAW-100B-1AER. 

Szala przechyla sie na GAW-100B-1AER  ale boje sie o baterie ktora jest ladowana przez panel sloneczny. Nie wiem ile w rzeczywistosci taka bateria potrzyma i czy po calkowitym rozladowaniu istnieje mozliwosc wymiany takiej baterii ???

Jaki Wy byscie wybrali i dlaczego?

Z gory dziekuje za pomoc.

Pozdro Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Pjeter napisał:

 

Mam mały dylemat bo nie moge sie zdecydowac pomiedzy Casio G-Shock GA-200-1AER a Casio G-Shock GAW-100B-1AER. 

Jak się podoba to bierz GAW ma solar i radio , nie przejmuj się akumulatorem bo to ostatnia rzecz która w nim padnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, andrzejp1242 napisał:

Jak się podoba to bierz GAW ma solar i radio , nie przejmuj się akumulatorem bo to ostatnia rzecz która w nim padnie.

Ok. A ten akumulatorek jest wymienialny? Czy jak padnie to juz kicha i po zegarku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo to super 🙂

w takim razie decyduje sie na sie na GAW-a

dziekuje za pomoc 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi. Jeszcze parę tygodni temu były co prawda inne wersje kolorystyczne w kwocie 350-380zl. W innych sklepach. Co się dzieje ostatnio z tymi cenami, że tak drożeją G-shock. To samo jest z gx-56 i innymi. 

Ja bym poczekał. A pomyśleć że miałem możliwość kupić za 350zl nówkę i jeszcze kręciłem nosem. 😅

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryzys Panie kryzys. A niektórzy liczyli na to, że po koronawirusie wszystko będzie za pu ceny 🤣


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak to nie, ale widać wyraźną zwyżkę na większość modeli na rynku (poza tymi mniej chodliwymi) o przynajmniej kilkadziesiąt złotych i to na przestrzeni paru tygodni, nie piszę nawet o miesiącach.

Chyba jednak najlepszy czas na zakupy był w momencie lockdownu u nas w Polsce. Sporo było różnych promocji na g-shocki, zdarzył się nawet Rangemany w polskim sklepie za 644 zł. Ale i na takich stronach jak watches2u były lepsze promocje, np. gw-7900 za 330 zł. To już chyba nie wróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.