Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tommly

Użytkownik
 • Content Count

  7,208
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

tommly last won the day on March 17 2019

tommly had the most liked content!

Community Reputation

1,349 Guru zegarmistrzostwa

About tommly

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  zDolny Śląsk
 • Hobby
  Motoryzacja, sport, zegarki :D

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gratuluję Casioków, tych tańszych i tych "trochę" droższych 😜
 2. A dopiero co widziałem fotkę Felippe i ankietę który, a tu proszę, oba dwa Chłopki plażowe też fajne, a na deser Tag, zawsze mi się podobał, a nigdy jeszcze nie miałem. GRATY
 3. Przed kierownikiem wszystkie mosty otwarte
 4. Dobrze, że każdemu pasuje co innego, inaczej byłoby nudno. U mnie po prostu fenomen bransoletowy trwa od początku noszenia zegarków, nie zmieniły tego ani G-Shocki, ani inne marki. Owszem toleruję paski, ale raczej sporadycznie, choć muszę przyznać, że skórka w AT robi robotę i chyba nieprędko założę jej bransoletę Troszkę też jestem leniem i jak już coś założę i mi przypasuje, to niechętnie to zmieniam, dlatego gdyby budżet mi na to pozwalał, to miałbym po 2 sztuki np. Moona i AT (jedne na paskach, a drugie na bransach).
 5. Mi również Nie rozumiem co można chcieć od ori bransy w Moonie? Dla mnie świetnie wygląda wizualnie, pasuje stylem i jest jedną z wygodniejszych jakie miałem w zegarkach, choć może jeszcze mało miałem, ktoś może powiedzieć 😜
 6. A w ZIBI, to ta międzynarodowa gwarancja chyba nie działa do końca, jak niektórzy napisali. Na zegarki zakupione w EU, owszem jest rok gwarancji w Zibi (musi być dowód zakupu i wypełniona oraz podbita karta gwarancyjna), natomiast te sprowadzane z Azji i Ameryki się nie łapią, przynajmniej tak jest/było jeżeli chodzi o Casio.
 7. Aż dziwne, że przeszło i pozostało. U mnie była zmiana czasu 😜
 8. Ja uwielbiam zielonki tylko w jednej postaci, smażone na patelni Pychotka. Natomiast w ogóle nie lubię grzybów w zalewie octowej, kompletnie.
 9. To nie jest Kania, psiak jakiś, ale rosną Za to na pierwszej fotce to jakaś Sarna, ale też nie zrywałem.
 10. Taki przyrząd jest dobry nawet do Damsko, ściskasz teleskop i zakładasz nowy pasek nie kombinując ze śrubokrętami (nienawidzę tego robić śrubokręcikami).
 11. U mnie na ogrodzie tylko takie rosną [emoji12]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.