Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

johndeacon

Użytkownik
 • Content Count

  2,089
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

johndeacon last won the day on March 14 2015

johndeacon had the most liked content!

Community Reputation

89 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak dla mnie Usyk wygrał na punkty. Ciekawe czy przekręcą werdykt? Edit : Brawo. Należało się Ukraińcowi. Wygrała technika nad siłą i warunkami fizycznymi.
 2. I właśnie ta niewiadoma czy w dłuższej perspektywie szczepionka nie będzie miała negatywnego wpływu na zdrowie, powoduje dywagacje na temat czy szczepić dzieci czy nie. Ja to już pal licho, ale dzieci mają całe życie przed sobą. Z drugiej strony czy w medycynie można być czegokolwiek kiedykolwiek pewnym na 100%? Przeciez pewne tylko śmierć i podatki 🙂
 3. Bez żadnych podtekstów, proste pytanie, będziecie szczepić swoje latorośle powyżej 12 roku życia czy nie? Jestem ciekaw. Sam stoję przed dylematem (dorośli u nas zaszczepieni).
 4. Co dla nas oznacza remis w spotkaniu Hiszpanów ze Szwecja? Czy dobrze ze nie odskoczyli zbytnio, czy jednak źle bo Hiszpanie wyjdą na pełnym wkurzeniu w meczu z nami?
 5. Tak tu mental faktycznie kuleje. Dlaczego Zieliński w klubie potrafi ładować piękne bramki a w kadrze lipa, dziś chyba trzy strzały na bramę i niecelne jak największy patałach.Tego inaczej niż metalem wytłumaczyć nie można. Nagle traci umiejętności techniczne? A może to psychika i brak wiary w reprezentacji?
 6. Wywalic wyliniałe kocury którym się już nic nie chce jak Szczęsny, Zieliński (on chyba nigdy się w kadrze nie sprawdzi), Glik (jak dla mnie to jego samobój a nie bramkarza), Krychowiak, Linetty, Milik, Rybus itp... wynalazki. Poświęcić nawet jedne eliminacje kosztem niezakwalifikowania aby wprowadzić młodych, głodnych gry i na nich budować drużynę. Drągowski, Kozlowski, Świderski, Swierczok itd... Sądziłem że Sousa ma jaja i wprowadzi na ten mecz kilku grajków że świeżością młodzieńczą jak właśnie Kozłowski, Swierczok, Moder. Gorsi by nie byli z pewnością.
 7. Jeśli to faktycznie Adidas, to grubo 🙂 ma dystans do siebie, zresztą w tym wieku już nic nie musi udowadniać 👍
 8. Co to może być, plastikowe, fioletowe u Rogera?
 9. Jakby ktoś chciał dokonać wymiany sikor-sikor, zapraszam. Opis modelu w dziale "sprzedam bezpłatne"
 10. Potwierdzam, szukać wśród chińczyków, nie bać się. Często jakością wykonania koperty, bransolety biją podstawowe modele Edifice na głowę.
 11. Komuś się udało skontaktować w sprawie budzików? Dostałem link na fb, napisałem prywatna wiadomość ale chyba wpadła w folder "Inne"
 12. Jakby ktoś był chętny również na wymianę (może być automat lub kwarc, nawet nie chińczyk), to zapraszam. Bez dopłat z mojej strony.
 13. U mnie taki Pagrne (nówka) ale chyba pójdzie dalej w świat cieszyć inne oczy 🙂😉... i szybciej niż od chińczyka 😁
 14. Grawer na deklu dość słabo się prezentuje, jakby to było drapane scyzorykiem. Chyba że to tylko na zdj.
 15. Wiem, że kwarc. Ok, już znalazłem, obecnie z Belgii za 173 zł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.