Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

johndeacon

Użytkownik
 • Content Count

  2,044
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

johndeacon last won the day on March 14 2015

johndeacon had the most liked content!

Community Reputation

83 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Żyrardów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To proste. Jak ktoś jest w stanie przeznaczyć 1,5 tysiaka za chińczyka, to znajdzie z drugiej ręki, napisze wiadomość, kupuje i po sprawie. A osoby szukające w dużo niższym budżecie jak wspomniany Escapement Time, nie mają takiego komfortu, więc oglądają każda złotówkę z każdej strony. Oczywiście to uogólnienie, ale pewnie wielu osób to dotyczy. Przecież sami szukajac na Ali używamy kodów czasem obniżających o parę złotych by było jak najtaniej. Więc nie dziwmy się cebulactwu jak sami cebulujemy na Ali o każda złotówkę, jakby tu osiągnąć korzystniejsza cenę. 😁
 2. Cóż w niektórych krajach czy kręgach targowanie się należy do dobrego tonu, a wręcz jest wymagane 🙂 Nie ma się co obruszać, jeśli ktoś chce kulturalnie dychę czy dwie urwać z ceny. Ważne by było to zrobione z kulturą a być może sprzedający i kupujący się spotkają w którymś miejscu odnośnie ceny. W końcu są to chińczyki a nie zegarki renomowanych marek. Też trzeba brać to pod uwagę.
 3. Jakby ktoś miał jakiegoś chińczyka typu Pagani, Parnis itp w kwocie do 230zl z wysyłką (nieprzekraczalnej nawet o dyche), może być używany, to piszcie proszę na priv. Nie chce mi się czekać z Ali na dostawę 😊
 4. Pięknie. Nowy użytkownik, rejestracja 1 stycznia i już zabawa w politykę. Chyba nie tędy droga na tym forum. Jeśli paczka ma polski numer, powinno się obejść bez VAT.
 5. johndeacon

  GA 2100

  Ja mam 18,5cm i płaski nadgarstek. Mimo niedużej wielkości, też pogoniłem w diabły ga-2100.Nie był wygodny.
 6. Piszesz, że sporo osób teraz zaszczepionych, w czerwcu już nie będzie chronIona. Później napisałeś, że sporo ludzi już przechorowało, więc teoretycznie powinni być chronieni. Też trochę nie bardzo, bo skoro chodzą opinie, że przeciwciała utrzymują się tylko kilka miesięcy? tak samo będziemy krótko chronieni w wyniku przechorowania jak i szczepionki. Ale masz rację w tym względzie, że wirus ten będzie nam towarzyszył na stałe, jak wirus grypy. Obyśmy nie musieli nosić masek na stałe, bo coś nie kwapią się do podjęcia tematu, kiedy luzowanie tego obostrzenia. Ja jako 42 latek nie ukrywam, że jeśli się zaszczepię to bardziej dla wygody (luzowanie obostrzeń czy dostęp do medyków dla osób zaszczepionych i innych rzeczy, które będą utrudnione dla osób nieszczepionych, jak podróże itp...) niż dla faktycznej wiary w szczepionkę. I takich osób będzie mnóstwo.
 7. Warto by każdy antycovidowiec to przeczytał. Ale takich osób nic nie przekona, do momentu aż na własnej skórze doświadczą tej choroby. Z opisu na 100% miałeś covid, niestety testy nie do końca są wiarygodne, w jedną i drugą stronę. Ciekawe kiedy przyjdzie czas szczepien osób przed 60 tką. Znając nasze tempo - początek 2022 👋
 8. Kropka w kropkę moje i żony objawy... Tylko jedno mnie zastanawia, taki ból w plecach i objawy poza utratą węchu miałem w marcu. Wtedy jeszcze część ludzi wracała u nas z Chin i trochę Chińczyków kręciło się przed (odwołanymi) targami w Niemczech. Jeżeli wtedy i teraz to covid, wniosek jest niefajny. Przeciwciała nie trzymają długo, czyli szczepionka może być tak samo mało skuteczna jak na grypę tj będzie już standardem szczepienie co roku. Myślę, że tak właśnie będzie.
 9. Tak, z pewnością. Przez 41 lat nie straciłem całkowicie węchu w wyniku przeziębienia, grypy itp... żona też nie. Ale jasne wmawiamy sobie, nasza psychika. Phi..... 👌 Brak słów i szkoda dalszych dyskusji.
 10. Miałeś robiony test? Raczej objawy nie wskazują jednoznacznie na COVID. Być może jakaś grypa czy przeziębienie? U mnie to było tak: Pierwsze 1-2 dni zaczęło się od bólu głowy- takiego jakiego nie doświadczyłem do tej pory, jakby miało czaszkę rozerwać. Kolejne dni, ok. tygodnia (ból głowy minął), bóle pleców nieokreślone czy to bardziej kostne czy mięśniowe, między łopatkami ale i całych pleców, tak, że ciężko było spać- dodatkowo taki ból rwący w rękach (jak miałem w dzieciństwie przy zmianie pogody). Po jakichś 2-3 dniach doszedł kaszel pojedyczny, suchy i sporadyczne duszności podczas leżenia (nie wiem na ile duszności były faktyczym objawem a na ile psikusem psychiki). Ostatni objaw to całkowita utrata węchu- powrócił po 2 tygodniach.Nos przez tydzień zatkany, choć kataru brak. Nie miałem podwyższonej temperatury (ale rzadko miewam w przypadku przeziębień itp). Żona miała tylko utratę węchu trwającą ok 1-1,5 tygodnia, zanim ja dostałem pierwsze objawy. Dzieci podczas moich objawów też straciły węch i tyle. Też się zastanawiam czy to był covid czy coś grypopodobnego? Ktoś miał podobne objawy?
 11. Na czarnym silikonie jeszcze w miarę ok, pomarańczowy jakoś mi nie pasuje z tymi prostokątnymi dziurkami. W czarnym się aż tak nie rzucają w oczy. Ale i tak najlepiej wyglądał na tym oliwkowym nato, zulu czy jak zwał. Tam to był sztos.
 12. Merlin był swoistym symbolem tego modelu. Niestety poszli drogą masówki, upodabniając się do innych. Ode mnie zdecydowane NIE. Zamiast udoskonalić (szafir, lepsza luma).
 13. O, widzę zakup pepperkowy. Fajny, choć dla mnie dyskwalifikuje go czarne pvd. Dość szybko pojawią się ryski, z którymi nic nie zrobi.
 14. A czyli dhl zamawiałeś. Ok. Szkoda, bo zależy mi na opinii o lumie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.