Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

johndeacon

Użytkownik
 • Content Count

  2,105
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

johndeacon last won the day on March 14 2015

johndeacon had the most liked content!

Community Reputation

114 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  mazowieckie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. johndeacon

  Malarstwo

  Ktoś coś jeszcze maluje? Chętnie zobaczę. Ostatni "twór" mojej córki.
 2. Może ktoś coś, zawsze to lepiej tutaj, niż naciąć się od handlarzy. Poszukuję tak do realizacji od połowy stycznia 2023, auta do kupna , benzyna lub lpg, nie diesel. Niestety mojego się już nie opłaca naprawiać. Budżet najchętniej w okolicach 10tys, no góra maks. 12. Chętnie sedan, kombi, van, ale i mniejsze rozważę. Może ktoś ma coś do pozbycia, czym jeszcze mógłbym trochę pojeździć?
 3. Czyli raczej wada? Szkoda, bo liczyłem, że może bateria, ale pewnie przy wymianie tracę gwarancję, więc nie ma co ryzykować.
 4. Mam pytanie. Zegarek z werkiem ETA f.06.111 Sekundnik chwilę idzie po czym się cofa i zegarek się też zatrzymuje. Słaba bateria czy wada fabryczna? Mam możliwość jeszcze zwrotu towaru. VID_20220926_133936096.mp4 VID_20220926_133936096.mp4
 5. johndeacon

  Malarstwo

  Podbijam temat, bo coś cisza ostatnie miesiące. Moja 13 letnia córka ostatnio takie obrazki popełniła. Oj zaczyna brakować ściany u niej w pokoju 🙂
 6. Chyba nie ma takiego cudownego środka. Córka złamała rękę, brała jakiś preparat z kolagenem, wit C, D itp.... raczej nic to nie przyspieszyło zrostu. Wszystko chyba zależy od organizmu, jego zdolności do regeneracji, ot genetyka.
 7. Gratulacje. Masz rację tu chodzi o frajdę a nie zarobek. Zwłaszcza moje dzieci mają co roku radość, choć w tym roku akurat było w sieprniu tyle co nic, jakoś nie mieliśmy szczęścia. Stegna, Jantar. W Mikoszewie byliśmy jeden dzień, też wielkie nic. Trzeba trafić na odpowiednią pogodę.
 8. Jak byłem ze dwa razy w Gdańsku przy okazji pobytu nad Morzem, zawsze przypomina mi rodzinny Kraków. Zarówno zabudowa w centrum jak i poza centrum kamiennice, sporo podobnych do tych z Nowej Huty. Ogólnie bardzo fajne miasto.
 9. johndeacon

  Malarstwo

  Ja też coraz chętniej wieszam obrazy 12 letniej córki.
 10. Tez znam taki przykład młodej, zdrowej dziewczyny, która zmarła tuż po szczepieniu, jeszcze w przychodni. Dlatego nie zamierzam szczepić swoich dzieci i sam też już nie przyjmę 3 dawki.
 11. Pytanie za 100pkt. Utrata węchu w jakichś 80-90% ( czuję perfumy jakieś 10% mocy tego co normalnie i to najmocniejsze araby), bez innych objawów jak katar czy zatkany nos, może świadczyć o możliwości zakażenia covid? Obiad jak zawsze jem z ochotą, dzisiaj tylko skubnąłem i nie bardzo mialem apetyt. W zeszłym roku jak byłem zakażony, straciłem węch całkowicie. Obecnie po dwóch dawkach, ostatnia w maju 2020. Czy przy delcie też występuje taki objaw?
 12. Tak się wydaje, że Covid nie sięga młodych (sam nie zaszczepiłem jeszcze dzieci), a tu 14 latka w miejscowości obok, walczy o życie. Szok. Udostępniłbym link do historii i zrzutki na siepomaga, ale nie wiem czy jest to zgodne z regulaminem?
 13. Na ile odpowiedzialność społeczna "zmusza " mnie moralnie do zaszczepienia się? A gdzie wolność jednostki, prawo do decydowania o sobie? To dylemat, duży. Sam szczepilem się dwiema dawkami, ale widząc co się dzieje, ile warte są szczepionki, nie zamierzam iść po trzecia dawkę i chyba coraz więcej ludzi przejrzało w tej materii. A już z pewnością nie zamierzam eksperymentować na swoich dzieciach. I nie narzuca mi tego żadne dyrdymały o odpowiedzialności społecznej, splamionych rękach krwią zmarłych itd.... No ludzie bądźmy poważni.
 14. Ja dzieci 11 i w lutym drugie 13 lat, na tą chwilę nie szczepię. Trochę spada już zachorowalność (podobno), poza tym dzieci przechodzą łagodnie (moje przeszły covid jakiś rok temu-syn lekki katar i utrata węchu i smaku na jakiś miesiąc, córka utrata węchu i smaku, węchu nie miała parę miesięcy).
 15. Piszę z punktu widzenia osoby, która od początku wahała się czy szczepić się czy nie, nie neguję żadnej ze stron (tych zaszczepionych jak i nie) w myśl zasady, że każdy powinien mieć prawo wyboru i decydować czy chce się szczepić czy nie, bez jakiegokolwiek przymusu. Zaszczepiłem się dwiema dawkami, jak jeszcze była aktualna retoryka, że szczepienia chronią przed zakażeniem (przed szczepieniem przeszliśmy wszyscy COVID, łagodnie). Ale nie dziwię się obecnie ludziom, którzy nie chcą się szczepić. Sam powinienem przyjąć trzecią dawkę, niemniej, gdy aktualnie wiadome, że szczepieni zarażają się, nawet lądują w szpitalu, wcale mnie do tej trzeciej dawki nie spieszno. Tym bardziej widząc dane z państw, gdzie poziom wyszczepienia jest duży, a liczba testów pozytywnych nie zmniejsza się, słysząc, że może zaraz potrzebna będzie czwarta dawka, może ta trzecia działa na Omikron, a może nie? Także biorąc pod uwagę, że sporo moich znajomych, którzy po dwóch dawkach nie mieli większych problemów poszczepiennych, po trzeciej dawce reagują organizmy bardzo źle na szczepionkę. Dlatego czekam, na jakiekolwiek dane czy trzecia dawka działa na Omikron czy nie, czy będzie potrzebna zmodyfikowana szczepionka. Inna sprawa szczepienie dzieci, sam mam nastolatków 11 i 13 lat i nie dziwię się rodzicom, którzy tak jak ja wahają się od września, gdy już była możliwość, czy szczepić czy nie (starszej pociechy). Tym bardziej, że znam przypadek nastolatki, która zmarła u nas w przychodni tuż po szczepieniu. Może miało ono wpływ, może nie. Któz z nas szarych pacjentów może to wiedzieć? Tak, że dzieci nie szczepię. Przynajmniej na tą chwilę. Ot takie luźne przemyślenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.