Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Schioedtei

Aquatico Sea Star V2 - recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

Ups i did it again.

Pierwszym zegarkiem marki Aquatico, z jakim miałem do czynienia był model Bronze Sea Star, którego recenzja pojawiła się na blogu w lipcu 2019 roku. Była to wersja z brązową tarczą i brązowym ceramicznym bezelem. Zegarek spodobał mi się tak bardzo, że co jakiś czas rozglądałem się jeszcze za innymi wersjami kolorystycznymi, zastanawiając się, jak będą wyglądały na żywo (rendery na stronie Aquatico w ogóle nie oddawały urody tego zegarka). W ten sposób przez moje ręce przeszła jeszcze – najpierw –  wersja z niebieską tarczą i niebieskim ceramicznym bezelem a później z zieloną tarczą i bezelem  w całości wykonanym z brązu. Z tej trójki najpiękniej na żywo prezentował się  chyba kolor niebieski. Zauważyłem w ogóle, że niebieski świetnie zgrywa się z indeksami i kopertą w kolorze brązu/miedzi, chociaż ten zegarek w każdej wersji kolorystycznej wyglądał świetnie.

 

Jakiś czas temu na Instagramie Aquatico zaczęły pojawiać się informacje o nadchodzącym nowym modelu o nazwie Seastar v2. Zegarek miał mieć kopertę ze stali oraz zmieniony design tarczy, indeksów i wskazówek. Pierwsze wizualizacje projektu nie zrobiły na mnie wrażenia a wręcz przeciwnie, projekt wydawał mi się po prostu brzydki. Jednak w momencie, kiedy zaczęły się pojawiać zdjęcia gotowego już prototypu zegarka,  sprawa zaczęła wyglądać dla mnie zgoła inaczej. Zdałem sobie sprawę, że jest to zegarek posiadający wszystkie cechy – za które tak bardzo polubiłem model Sea Star Bronze – tylko w stalowej kopercie z bransoletą i zmienionym, bardziej oryginalnym designem tarczy i wskazówek.
– Tak to może być bardzo fajny zegarek pomyślałem, korzystając z okazji promocji na Black Friday, znowu to zrobiłem – zakupiłem kolejnego Sea Stara od Aquatico, tym razem wersję z czarną tarczą i czarną wkładką bezela (bo przecież tylko takiej wersji kolorystycznej Sea Stara jeszcze nie miałem  ).

 

Przeczytaj całość tutaj ----> https://2gwatchblog.com/pl/aquatico-sea-star-v2-recenzja/

 

spacer.png


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.