Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Kyrios

Tani mechanik czy średni kwarc!?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kyrios

Witam to mój pierwszy wpis.:lol: Założyłem specjalnie konto bo chce was sie poradzić w poważnej sprawie, chce zakupić zegarek. Ma być firmowy, klasyczny, elegancki, z datownikiem i płynnym sekundnikiem. Poświęcam na niego 300zł. Nie wiem czy wybrać mechanicznego dobrej firmy z dolnej półki czy kwarcowego japończyka.:roll: Wolałbym mechaniczny, nieautomatyczny bo to różnica? Pomóżcie, zdaję się na waszą wiedzę i doświadczenie. Może ktoś z was ma właśnie odpowiedni na sprzedaż?:lol: Z góry serdeczne dziękuję :wink:

 

Dzięki za opinie. Nic w sumie nie mam do Seiko ale wole szwajcara, ale nieuchronnie muszę zwiększyć budżet na moją zachciankę

 

Po przeczytaniu http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic....t=pierre+ricaud zwracam honor "Pajak80":)

 

A co powiecie na temat tego zegarka który oferuje mi za 300zł kolega z forum.? co to za model, może jakieś info o nim kolego?:lol: Oto link http://img148.imageshack.us/my.php?image=pict0015rd3.jpg

 

Znalazłem na allegro odpowiedni:D i ma płynący sekundnik ale nie wiem za ile koleś go odda, pozatym to automatic... co o nim myślicie? http://www.allegro.pl/item280206268_seiko_...ata_edawo_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

jak ma byc z "płynnym" sekundnikiem to pozostaje Ci tylko mechanik- sugerowalbym jednak jakiegos japonczyka np. Seiko 5 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyrios

w sumie tak myslalem w odpowiedzi uslysze o Seiko 5. Ale jakośnie jestem przekonany do tej firmy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam nadzieję, że nie będzie to poczytane jako nietakt, ale zaproponuję może zegarek który sprzedaję. Nie ma co prawda płynnego sekundnika, ale jest bardzo elegancji, wygląda jak nowy i w sklepie kosztował ok 600zł. Ja sprzedaję za 300zł. Jeśli mój post przekracza normy tutejszej etyki to proszę o info, wyedytuję go.

 

LINK DO SPRZDAWANEGO ZEGARKA


Miłośnik pięknych rzeczy i ostrych noży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyrios

bardzo ładny zegarek:) ale mam jakieś ciągoty do mechanika, może ktoś ma jeszcze jakieś w ofercie. Moim problemem jest to że jestem wybredny:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W okolicach 300 zł nie ma wielkiego pola do wybrzydzania. Seiko, Citizen, Orient i ewentualnie rosyjskie. Nie wiem co masz na myśli pisząc: "mechanicznego dobrej firmy z dolnej półki" , ale wszystkie trzy wymienione japońskie firmy są dobre i za tą kasę oferują właśnie zegarki ze swoich dolnych półek.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorus

ja bym ci proponował Orienta. na allegro za to kase kupisz nówke. Jak wynika zarówno z opini mojej i innych którzy użytkowali Orienty do dobre tanie mechaniki o fantastycznej relacji ceny w stosunku do jakości.

 

co prawda nie użytkowałem seiko 5 ale z tego co wyczytałem na forum ci którzy mieli zegarki tych dwóch firm bardziej chwalo Orienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość amator3nr

A ja polecam jakiegos ruska. Mam zarówno Seiko jak i Orienta i stado rusków. Zegarki rosyjskie nie ustepują wg. mnie pola japonczykom w tym przedziale cenowym.

Najwazniejsze w jakim stylu mam byc zegarek. Rosyjskie firmy (Wostok, Pojot) maja zdecydowanie wiekszą oferte pod wzgledem wizualnym niz Seiko czy tez Orient (ale one tez są piękne ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Zdecydowanie polecam kultowego Orienta, daje dużo satysfakcji.

Ja sam teraz nosze egz. sprzed 20 lat, ktory dostałem od przyjaciela, i chodzi jak nowy.

Dwa linki do fajnych orientów, polecam czarne

http://www.allegro.pl/item276557963_orient..._or_sr_c6_.html

http://www.allegro.pl/item275616293_orient..._or_sr_13_.html

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś z Seiko.....ewentualnie Orient.

 

 

 

"Ale jakoś nie jestem przekonany do tej firmy:)"-co złego widzisz w Seiko :?:


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.