Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Pajak80

Użytkownik
 • Content Count

  318
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Początkujący

About Pajak80

 • Birthday 07/05/1980

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1595 profile views
 1. Po 3 latach od zakupu Dustera wyszedłem z jaskini i rzuciłem okiem na rynek „niedrogich” nowych samochodów i jakoś mi się zmiany odechciało 😂 Ceny wozidełek miejskich trochę mnie zaskoczyły - tak teraz rozmyślam czy zmiana ma jakąkolwiek rację bytu 🧐 Znajomy urzęduje w salonie Hyundaia i podrzucił ofertę na Bayona - trochę dyskusyjny z wyglądu, niemniej pod kątem wyposażenia i przytulności wnętrza ciężko Dacię w jakiejkolwiek kategorii porównywać 😂
 2. Dzięki za podpowiedź, czas pogrzebać w tabelach producentów
 3. Czołem, jesień nadeszła - nadszedł też czas sensownych obniżek cenowych z bieżących linii modelowych więc może to czas "coś" podebrać dla siebie. Zaczynam szczególnie ze starszym z dzieci wjeżdżać w leśne dukty i mniej ubite tereny, młody ma jakiegoś MTB od Speca ja gonię za nim na Specu Sirrus i tutaj rodzi się problem w postaci przejazdu przez bardziej sypkie nawierzchnie. Zabawa w zmianę opon nie wchodzi w rachubę - zostawię go typowo na ścieżki. Do meritum: bazując na Waszym doświadczeniu podpowiedzcie proszę jak odczytywać poprawnie schematy geometrii roweru - kryteria to MTB 29" i chciałbym żeby możliwie był jak najbardziej zwarty z możliwie wyprostowaną pozycją. Nie lubię jeździć nadmiernie pochylony - jeśli się nie mylę odpowiada za to parametr opisywany jako "reach" oraz "TT"? W lokalnym sklepie proponowano gravela od Krossa (Esker 4.0) a z MTB NS Bike Eccentric Lite, wizualnie i cenowo leży mi Orbea Onna 10 tylko szkopuł w tym że nijak nie jestem w stanie się przymierzyć lokalnie. Pozdrawiam
 4. Panie Kolego Aerowatche w tej cenie gdzie uświadczyłeś ?
 5. Cross Trail Sport czy jakoś tak, z jakimś uginaczem fitness brain - na ścieżkę świetny ale zjazd w jakiekolwiek leśne dukty obnaża jego słabości. Dzieci chcą lecieć na przełaj piaszczystą ścieżką a ja najzwyczajniej zakopuję się. Podgadywałem faceta w "rowerowym" co do zmiany opon - mówi że coś tam wjedzie szerszego ale mam się na cuda nie nastawiać. W sklepiku po sąsiedzku zalegają Krossy jak niżej, rzekomo relacja złotówka/możliwości grzechu warta ale co ja się tam znam ... https://www.greenbike.pl/rower-gorski-kross-level-50-29-deore-m5100-air-p-3638.html Zerkałem nieraz w ich stronę, tylko widzisz ja jestem typowo niedzielny driver - w dużej mierze z dziećmi latam po okolicy. Zastanawia mnie w jakim % wykorzystam potencjał roweru który jednak jest w górnym maksimum mojego budżetu (lekko ponad).
 6. No i cześć Panowie 🙃 Po dłuższej nieobecności naszło mnie na zmiany, mam 13 letniego Kellysa Oxygene w 26" na którym już czuję się i wyglądam jak na osiołku oraz względnie nowego Speca typu fitness (średnio nadaje się na leśne szlaki). Liczyłem że Specem sobie polatam częściej a tutaj ciągle ciągnie w kierunku leśnym, do czego niezbyt się wspomniany zawodnik nadaje. Zapytam fachowców: do jazdy po leśnych ścieżkach z dzieciakami + jakieś okoliczne parki etc etc -> podrzucicie Panowie jakieś sugestie ? Znalazłem kilka tematów w budżecie do 5k - zależy mi tylko na względnie komfortowej pozycji i geometrii (zapewne wstawię regulowany mostek, nie lubię leżeć na kierownicy). Gdzieś z tyłu głowy miałem także wizje niedrogiego elektryka (jakiś bazowy Kross itp) - tylko ceny skutecznie studzą moje zapędy. greenbike.pl/row…tml greenbike.pl/row…tml greenbike.pl/row…tml greenbike.pl/row…tml Dziękuję serdecznie za wszelkie podpowiedzi i sugestie. Dobrej nocy ps przepraszam za „rozjechany” format postu ale coś telefon nie chce współpracować podczas publikacji.
 7. Może 720 kogoś skusi ? Zapraszam.
 8. Poproszę o kosz dla oferty. Dziękuję.
 9. Czołem, pytanie z czapki - rzadko poruszam się krajowymi autostradami. Wypada mi wyjazd Szczecin - Kraków -> w Legnicy wpadam na A4, pytanie jak z formami płatności ? Mam ściągać jakąś apkę Etoll/wirtualny bilet czy zapłacę jak człowiek na bramce ? Dziękuję za wyrozumiałość. Pozdrawiam.
 10. Jakże się cieszę że dałem się skusić na Dusterkę w fabrycznym LPG 😉 Prestiż zerowy ale bezcenna przy dystrybutorze (do czasu zapewne).
 11. Jako że wątek jeszcze nie umarł to pozwolę sobie podpiąć zapytanie do miejscowych znawców tematu. Zastanawiam się pomiędzy dwoma sprzętami - zaznaczam że nie są to laptopy biznesowe, bardziej gaming/obróbka/materiał z kamerki sportowej (amatorsko). Liczy się dla mnie jakość wykonania (nie trawię plastiku), dobra jakość matrycy, szybkość w pracy codziennej. Co gier to czasem jakiś WOT, młodzież Fortnite, nic wymagającego. Kwestia ogniwa drugorzędna, sprzętu wozić nie będę. Na widelcu pozostał Acer Predator 300SE - nieduża 14" z potencjałem i przyzwoitym wykonaniem oraz Lenovo Legion 5 Pro z genialną (wedle opinii i recenzji) jak na swój budżet matrycą 16". Acer i5 11300H/16GB ram/RTX3060 Lenovo Ryzen 5 5600H/16GB ram/RTX 3050 ti Sprzęty diametralnie inne aczkolwiek spełniające moje wymogi. Dzięki za merytoryczne opinie i podpowiedzi. Michał
 12. Biję się z myślami odnośnie kolorystyki Jako EDC myślę że nada się idealnie.
 13. W Time Trend były ostatnio po 699 …. Relacja złotówka - parametry/jakość -> rewelacja.
 14. Szanowni, czy pozyskam jeszcze z krajowej dystrybucji GW5000 ? w ubiegłym tygodniu leżał w Zegarki Zielona Góra ale poszedł … Jakieś opinie odnośnie Ella Juwellen?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.