Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pajak80

Użytkownik
 • Content Count

  461
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Początkujący

About Pajak80

 • Birthday 07/05/1980

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,364 profile views
 1. Może 720 kogoś skusi ? Zapraszam.
 2. Poproszę o kosz dla oferty. Dziękuję.
 3. Czołem, pytanie z czapki - rzadko poruszam się krajowymi autostradami. Wypada mi wyjazd Szczecin - Kraków -> w Legnicy wpadam na A4, pytanie jak z formami płatności ? Mam ściągać jakąś apkę Etoll/wirtualny bilet czy zapłacę jak człowiek na bramce ? Dziękuję za wyrozumiałość. Pozdrawiam.
 4. Jakże się cieszę że dałem się skusić na Dusterkę w fabrycznym LPG 😉 Prestiż zerowy ale bezcenna przy dystrybutorze (do czasu zapewne).
 5. Jako że wątek jeszcze nie umarł to pozwolę sobie podpiąć zapytanie do miejscowych znawców tematu. Zastanawiam się pomiędzy dwoma sprzętami - zaznaczam że nie są to laptopy biznesowe, bardziej gaming/obróbka/materiał z kamerki sportowej (amatorsko). Liczy się dla mnie jakość wykonania (nie trawię plastiku), dobra jakość matrycy, szybkość w pracy codziennej. Co gier to czasem jakiś WOT, młodzież Fortnite, nic wymagającego. Kwestia ogniwa drugorzędna, sprzętu wozić nie będę. Na widelcu pozostał Acer Predator 300SE - nieduża 14" z potencjałem i przyzwoitym wykonaniem oraz Lenovo Legion 5 Pro z genialną (wedle opinii i recenzji) jak na swój budżet matrycą 16". Acer i5 11300H/16GB ram/RTX3060 Lenovo Ryzen 5 5600H/16GB ram/RTX 3050 ti Sprzęty diametralnie inne aczkolwiek spełniające moje wymogi. Dzięki za merytoryczne opinie i podpowiedzi. Michał
 6. Biję się z myślami odnośnie kolorystyki Jako EDC myślę że nada się idealnie.
 7. W Time Trend były ostatnio po 699 …. Relacja złotówka - parametry/jakość -> rewelacja.
 8. Szanowni, czy pozyskam jeszcze z krajowej dystrybucji GW5000 ? w ubiegłym tygodniu leżał w Zegarki Zielona Góra ale poszedł … Jakieś opinie odnośnie Ella Juwellen?
 9. Poproszę o źródło 😂 Zalando i zakup od użytkownika z grupy G ?
 10. Niet, jakoś nie miałem weny - jutro muszę zrobić podejście ale zegar naprawdę sensowny.
 11. Było wczoraj mierzone 😏 Myślę że wrócę dzisiaj po tego kawalera 💫
 12. Fake. Widać na pierwszy rzut oka jakość czcionki i wypełnienie farbą.
 13. Pajak80

  Casio do kwadratu

  No nic, trzeba polować bo jak znam życie pewnie jakiś zwrot na sklepy pójdzie i wypłynie kilka sztuk. W przypadku GR B100 było podobnie - wydrenowane do zera i nagle powrót na sklepy.
 14. Pajak80

  Casio do kwadratu

  Tak się zastanawiałem aż wszystkie w TT zeszły w jeden wieczór 🤣
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.