Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pajak80

Użytkownik
 • Content Count

  424
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący

About Pajak80

 • Birthday 07/05/1980

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Yokohama

Recent Profile Visitors

1,128 profile views
 1. Wewnętrzny wakacyjny Janusz poszukuje taniości aby brylować na Kołobrzeskim molo Teraz którego szarpnąć - cenowo obydwa pińćset 🤣
 2. Niby tak, niemniej wymiana baterii z testem szczelności to circa 50 pln raz na 2 lata
 3. Chyba jakaś wyprzedaż tego modelu, napisałem do lokalnego sklepu o kontrofertę to z automatu cenę 999 pln dali. -25% od ceny katalogowej na "dzień dobry", już raz robiłem podejście do tego modelu - odrzuciła mnie duża zależność od aplikacji która nie oszukujmy się szału nie robi 😕
 4. Na eobuwie niektóre modele do dnia dzisiejszego mają rabat 20%. Modele podstawowe, 5750 można wyciągnąć za jakieś 260 PLN - na rower lub do roboty jak znalazł. Nie jest to okazja roku ale może Ktoś akurat szuka 😉 https://www.eobuwie.com.pl/zegarek-g-shock-dw-5750e-1er-black-black.html
 5. Pajak80

  Casio do kwadratu

  Ok Panowie, kostka z MB6 + solar - najchętniej pozytyw, żaden custom. Co polecicie? Pozdrawiam serdecznie.
 6. Cześć, nigdy nie miałem podobnego problemu, swój prywatny numer bardzo szanuję. Nie szastam nim na lewo i prawo, gdzie możliwe tam odznaczam opcję udostępniania etc etc. Dzisiaj rano istny armageddon - do godziny obecnej odrzuciłem bez przesady 15/20 połączeń, wszystkie już na starcie oznaczone jako możliwy spam. Co zadziwiające wszystkie numery pochodzą z branży fotowoltaiki - nigdy nawet się dookoła tego tematu nie kręciłem 😤 Zachodzi pytanie skąd takie podmioty biorą numer telefonu prywatny ? Istnieje jakaś baza ?
 7. Focus świetne auto, prowadził się jak po sznurku, silnik żwawy jak na swoją pojemność. Proza życia: dzieci w foteliki, pies w bagażnik, wypad na pole/działkę/jezioro, rozkopany dojazd do domu i leje bombowe na trasie. Duster jest wyższy co ułatwia mi wsiadanie oraz mocowanie dzieci, zawieszenie wyższe, mniejsze ryzyko urwania czegokolwiek 😅 Ogólnie Duster jest prosty jak budowa cepa, nie ma mowy o jakimś wyrafinowaniu czy smaczkach technologicznych i wizualnych. Proste auto do codziennego przebijania się przez miasto i okolice.
 8. Hello, być może wsadzę przysłowiowy kij w mrowisko ale wychodzę z założenia że kto pyta - nie błądzi. Szanowni, wybór padł na Rumunkę (Duster) z zasilaniem alternatywnym LPG. Samochód miał być idioto odporny, walczyć z krawężnikami i dziurawą jezdnią. Do meritum: czy powiecie mi jak "docierać"/układać nowy silnik pod LPG ? Czy pojęcie "docierania" nadal funkcjonuje czy bardziej jest to jeden z powielanych mitów ? Spotkałem się z opinią że najlepiej przez 2/3 tysiące kilometrów jeździć tylko na benzynie. Czy macie jakieś doświadczenia w tej kwestii ? Dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam.
 9. Myślę że w okolicach 10/12 tysięcy ale weźmy pod uwagę że to stock z 2020 roku więc tych mocniejszych raczej nie uświadczysz (nie jestem także pewien czy mocniejszy silnik występował w sedanie).
 10. Zaznaczam iż pojazdu jeszcze nie kupiłem - jest tylko mocnym kandydatem
 11. Dokładnie 74.000. Wklejone zdjęcie od przypadkowego dealera jako poglądowe.
 12. U mnie dookoła komina, sporadycznie wypad 500/600 kilometrów w trasę. Typowe daily ma z niego być, cudów nie wymagam ale miło siedzieć w cywilizowanym wnętrzu.
 13. Connected + pakiety Winter oraz Comfort w cenie.
 14. Zapewne macie rację Wiem tylko że w momencie zakupu dostanę certyfikat Forda o nadaniu toku świadczenia gwarancyjnego z momentem wystawienia faktury - prawidłowo powinna biec od momentu pierwszej rejestracji. Myślę że dokupię także przedłużoną gwarancję do 5 lat (Ford ma w podstawie tylko 2).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.