Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pytek2

Zegarmistrz w W-wie, Citizen auto

Rekomendowane odpowiedzi

Od blisko 16 lat posiadam zegarek automatyczny Citizen. Służył mi wiernie, a teraz zaczęły się kłopoty. Najpierw luźno się przemieszczał mechanizm automatycznego naciągu, a teraz po kolejnych dwóch naprawach które niewiele wniosły spóźnia się 30 minut na dobę albo w ogóle staje :cry: Jest to może śmieszne, zegarek tego typu dzisiaj kosztuje grosze. Niestety bardzo się do niego przywiązałem, chętniej go nosiłem od Atlantica.

 

9424496596138963.jpg

 

Proszę, podajcie adres zegarmistrza w Warszawie, który skutecznie zająłby się moim ulubieńcem.

 

Pozdrawiam :D

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o autoryzowane punkty CTZ, to w Wwie jest Centralny serwis - Anyro ul. Szyszkowa 35/37, ale szczerze powiem nie wiem jak sobie radza z mechanikami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D , miałem nadzieję znaleźć zegarmistrza. Miałem już kiedyś do czynienia z Centralnym Serwisem , nie sprawdzili się. Było to kilka lat temu, skorzystałem wtedy z pomocy zegarmistrza z Ursusa, nie dość że naprawił, to jeszcze wyregulował. Śpieszył mi się po jego naprawie od 5 do 8 sekund na dobę. Lepiej chodził niż nowy. Niestety tego warsztatu już nie ma. Po uszkodzeniu, na początku tego roku zegarek przeszedł już przez kilka warsztatów i nadal jest niesprawny. Do Citizena go nie oddam, strata czasu i pieniędzy. Dostałem już jeden adres, po Świętach go tam podrzucę. Po naprawie dopiszę opinię n/t fachowości. Wtedy podam adres punktu, by na przyszłość tacy nieszczęśnicy jak ja mieli łatwiej.

Dzieki za zainteresowanie :) (Już myślałem, że tu sami zegarmistrze i handlujący zegarkami śledzą forum :shock: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój stary Citizen spotkał się z prawdziwym fachowcem. Nie dość, że chodzi to jeszcze chodzi bardzo dokładnie. +4 sekundy na dobę w starym ekonomicznym zegarku to dla mnie cud. Oberwana tarcza została przymocowana na nowych łapkach. Pan Safinowski jest chyba cudotwórcą. Nie spodziewałem się takich efektów naprawy. Przy okazji mój 10 letni Atlantic dostał nowe szkiełko i został przepięknie wypolerowany.

Niniejszym dziękuję serdecznie p. Safinowskiemu za wspaniale wykonaną pracę. Wg mnie jest to prawdziwy mistrz i kocha czasomierze.

Polecam każdemu z Warszawy, i nie tylko.

 

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.