Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

boldy

Użytkownik
 • Content Count

  1250
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

About boldy

 • Birthday 10/10/1971

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

524 profile views
 1. karol.mytnik - Płonka mi ani brat ani swat, nigdy nic u niego nie robiłem, ale Twój post jest zwyczajnie niemądry. Jego prawo krzyknąć za swoją pracę ile zechce. Klient może się zgodzić, albo nie. A wymiana baterii w Swatch Group faktycznie kosztuje 60 zł. Rada na przyszłość. Najpierw porozglądaj się po rynku i cenach a potem dokonuj zakupu.
 2. benix82 - przyjęto tu zasadę, aby w krótkich żołnierskich słowach przedstawić osobę "sławną", bowiem nie dla każdego musi być znana...
 3. boldy

  Jest okej

  Bardzo ok, 6. czerwca powiększyła mi się rodzinka Tosia: Uploaded with ImageShack.us
 4. Certina DS Master ma chyba taką ETę.
 5. Odpowiedź Orienta na Twoje pytanie (choć bez symboli): Dear Sir, We received your e-mail dated 20 May, 2011, thank you very much. With reference to the analogue quartz movement, we are normally using S. EPSON movement. We, Orient Watch Co., Ltd., are now in a group of SEIKO EPSON, and EPSON supplied quartz movement to Orient. So we can not say "In House" movement for these products, but we feel the meaning and factor seems mostly the same. And thank you very much for your purchase of our products. Please feel free to contact us if you or Polish fan forum members have some idea or opinion of our products etc. Thanks and best regards. Orient Watch Co., Ltd.
 6. Tiffany??? Tu mnie zaskoczyłeś...
 7. Jeżeli prawdą jest, że: to ja nie widzę nadziei na spokój na stadionach w najbliższym czasie. Kompromitacja to mało powiedziane.
 8. Ja tam chętnie znowu obejrzę Charlize... Nawet jeśli z Rolka widać tylko bransoletę
 9. Posiadanie chyba nie jest przestępstwem (chyba, że dobrego smaku ). Handel jest karalny.
 10. Szczerze pisząc też nie poznałem. (zresztą nadal nie dowierzam )
 11. Myślę, że trochę nadinterpretujesz Darku. Wiedza o tajnikach i kosztach produkcji nie jest do niczego potrzebna... To (podobnie jak cena) zmartwienie producenta. Wydaje mi się, że koledzy komentują cenę przez porównanie projektu Marcina z innymi zegarkami na tym mechanizmie i o podobnych parametrach... Co nie zmienia faktu, że trzymam za ten projekt kciuki.
 12. TAG - się czepiasz, Carlito zegarek ma ustawiony "katalogowo": Uploaded with ImageShack.us łącznie z datą
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.