Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
basil1

Opinie o Lorus RL445AX9G - warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Przymierzam się do zakupu nowego zegarka. W oko wpadł mi automat Lorus RL445AX9G. Przemawia do mnie informacja o limitowanej edycji.

Martwi nieco miękkie szkło mineralne, jednak mam nadzieję że praca za biurkiem nie poczyni zniszczeń :)

Budżet już jest przekroczony.

 

I tu pytanie o Wasze opinie.

 

c1826b8072298aca70e828168c3a118d.jpg

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cirka 600 pln wołają :)

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jaki mechanizm siedzi w środku? Bo w opisie stoi tylko, że automatyczny. Liczba 21 kamieni, komplikacja day-date oraz cena wyraźnie kierują podejrzenia w stronę starego i mało wyrafinowanego (bez stop-sekundy i bez dokręcania koronką) chociaż bardzo solidnego i trwałego mechanizmu Seiko 7S26.

Osobiście wybrałbym w podobnej cenie coś z serii Orient Bambino. W środku dużo nowocześniejszy mechanizm, a i marka chyba trochę lepiej postrzegana. Ktoś ostatnio (kilka dni temu) na promocji noworocznej kupił na creationwatches Bambino za niecałe 600 PLN z opłatami. Teraz też pewnie jakieś kody obniżające jeszcze cenę można wygmerać.

W Oriencie jest przynajmniej stop-sekunda i możliwość nakręcania zegarka koronką (kiedy się go nie nosi). Do tego ładne, wypukłe szkiełko. Bardzo ładne, eleganckie zegarki w bardzo dobrej cenie. W Polsce do kupienia za około 900 PLN.

 

 

 

obraz.thumb.png.fc0326eebd13f04e898725b95fff1744.png

 

obraz.thumb.png.97004365ad698180722c1dd6b80cce69.png

 

obraz.thumb.png.3d4ec2e6ef2d9145632a7a66317853dd.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przedmówca. Za 600 pln - absolutnie nie kupuj tego lorusa. Poszukaj w Chinach - Nakzen, Cadisen (do 400 zł), poszukaj orienta, seiko. W tej cenie (600 zł) spokojnie kupisz.

przykładowo:

 

https://www.creationwatches.com/products/pl/orient-watches-252/orient-three-star-ra-ab0013b19b-automatic-mens-watch-18100.html

 

choć cena pozostawia wiele do życzenia, to i tak nie jest 600 pln.

albo 

https://www.creationwatches.com/products/pl/orient-watches-252/orient-classic-ra-ac0f06l10b-automatic-mens-watch-17129.html

ciekawa oferta z olx:

https://www.olx.pl/d/oferta/meski-zegarek-orient-CID87-IDGacel.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.