Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Perpetuum Mobile

Użytkownik
 • Content Count

  6853
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Perpetuum Mobile last won the day on September 1 2021

Perpetuum Mobile had the most liked content!

Community Reputation

46163 Guru zegarmistrzostwa

About Perpetuum Mobile

 • Rank
  Przyjaciel Klubu

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  KRK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lol, aż wziąłem suwmiarkę, wychodzi na to, że wszystkie kwadraty nie są kwadratami, np. ramka bezela 5k ma proporcje 35x38 No to pora zamknąć ten wątek. [emoji23]
 2. Jak to się mówi w szkole: Każdy kwadrat jest prostokątem, ale nie każdy prostokąt jest kwadratem. [emoji6]
 3. Nie ma datownika - nie ma problemu [emoji12]
 4. Z tych wybranych przez Ciebie, to ML jest taki najbardziej "garniturowy". Oczywiście zależnie od koloru tarczy i koperty. Wśród Frederique Constant możesz znaleźć coś ciekawego. Kolega w poprzednim poście już zaproponował kilka przykładowych opcji. Tutaj inny ich model w dobrej promocji: https://ocarat.com/montre-classics-quartz-fc-220dgs5b6-frederique-constant-75967.html Ja dołożę jeszcze nieco inną stylowo propozycję. Junghans Max Bill. Jest kilka różnych modeli. Ten przykładowo: https://ocarat.com/montre-max-bill-quartz-41481702-junghans-86316.html Bardzo uniwersalny zegarek. Posłuży śmiało jako niesztampowy garniturowiec a i przy mniej formalnych sytuacjach i strojach też się świetnie sprawdzi. Jeżeli nie zależy Ci na bardziej "prestiżowej" marce i nie musi być drogo, to zerknij na ofertę Roamer. Mają spory wybór kwarcowych, klasycznych i porządnie wykonanych garniturowców w okolicach 1.000 - 1.500 PLN. Wybierz coś nie większego niż 38 - 39 mm średnicy i skoro kwarc, to najlepiej w okolicach 7mm grubości (tak do 10mm max). Będzie się wygodnie nosić pod mankietem.
 5. Ja oglądanie Forsta zakończyłem po pierwszym odcinku. Ten serial to strata czasu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.