Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Perpetuum Mobile

Użytkownik
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Początkujący

About Perpetuum Mobile

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  KRK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Takie coś do mnie jedzie 😁
 2. Jak już o Glicerynce mowa, to na Ashford.com można się teraz zaopatrzyć na wyprzedaży w dobrych cenach. Nawet po opłatach celnych. Już miałem skorzystać, ale tak jak pisze @Slaw - do mnie też jednak do końca "nie gada". To znaczy Sub 46 z pierwszego zdjęcia poniżej gada, ale 46mm to nie na moją rękę.
 3. Srebrny 👍 Zielony, przynajmniej na zdjęciu, jest taki "Orientowy". Ale te kolory trzeba zobaczyć na żywo. Indeksy proste i ładne.
 4. To takie rasowe "skojarzenie" z premedytacją? Będą miały młode? 😁 Małe Tudorki?
 5. British Design [emoji23] to brzmi dumnie. O Chinese Quartz w środku nic nie napisali [emoji3525]
 6. Ja bym powiedział, że to Tissot "open heart" z rzymskimi indeksem wygląda bardziej retro. Certina to raczej "klasyka" niż "retro" i trudno jej nie polecić 👍. Pierwszy wybór, czyli Tissot Powermatic równie fajny i do tego dość uniwersalny 👍. Chciałem podpowiedzieć coś z Orient Stara, ale tam są raczej małe rozmiary kopert. Za to z dużych i w jakiś sposób eleganckich (ale nie retro) to można zerknąć też na takie propozycje poniżej - dość różnorodne stylistycznie. Wszystkie z dużymi kopertami, powyżej 43 mm. Z jednej strony jeszcze (chyba) dość eleganckie, ale na pewno nie typowe "garniturowce". Za to dobrze nadają się do noszenia bez garnituru. I w stylu lubianym przez męża, czyli mechanizm na widoku. Szczególnie Bulova ma intrygujący, nowoczesny, ale nie krzykliwy design. I kopertę o średnicy 46mm 😁 są i "skeletony" oraz coś nieco bardziej sportowego, co się przyda i po ślubie
 7. 5 000 zł? Tyle kosztuje "normalnie". Cała zabawa polega na tym, że właśnie teraz można go kupić za 3 640 zł. 😲 😵 😁 👌
 8. Dziękuję za informację. Tam właśnie w sobotę wymęczyłem sprzedawczynię oglądając ten zegarek chyba przez pół godziny. Zamówiłem w niedzielę przez internet. Granatowa tarcza, srebrna koperta, na pasku. Co do denka, to jakie przyjdzie, takie będzie.
 9. W pełni popieram 👍 Tylko zdjęcie nie oddaje dobrze koloru tarczy. Tarcze są piękne, w szczególności niebieska, która mieni się w świetle i ciągle zmienia kolor. Warto zobaczyć na żywo. Na zdjęciu poniżej (z zegarkiem w pudełku) trochę ten efekt widać.
 10. Sub na pamiątkowym pasku spod Machu Picchu? 😁
 11. Faktycznie. I wskazówki i indeksy inne niż w Kamasu. Tym bardziej podtrzymuję. Pożegnaj Ray'a bo nie ma szafiru. Do tego Kamasu ma (moim zdaniem) ładniejsze, prostokątne indeksy.
 12. Pożegnałbym jednego z Kamasu. W tym wypadku chyba niebieskiego. Pozostaną Ci wtedy nadal dwa różne kolory. Poza tym chyba łatwiej będzie puścić w obieg niebieskiego Kamasu niż burgundowego.
 13. Szybka fota i do pracy, bo zapowiada się pracowity poniedziałek [emoji3525]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.