Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Perpetuum Mobile

Użytkownik
 • Content Count

  581
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,062 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  KRK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W zeszłym tygodniu przymierzałem Conquesta GMT w wersji kwarcowej. I trochę się odkochałem. Jednak duży i ciężki, a wersja mechaniczna raczej lżejsza i drobniejsza nie będzie. Na moim nadgarstku 18cm wyglądał tak dość... obszernie. Miałem trochę uczucie jakbym targał ze sobą divera z WR300. Jeżeli rozważasz, to koniecznie przymierz.
 2. Żebyś wiedział. W lutym tego roku, czyli tuż przed tym, kiedy nastąpił mój nawrót choroby zegarkowej, w ramach porządków garażowych wywaliłem kilka niekompletnych i niesprawnych zegarków Casio z lat 90-tych (uspokajam - żadnego starego G-Shocka tak nie zutylizowałem). W tym jakieś oryginalne paski, koperty itp... sprzed 30 lat. Te dwa screwbacki ostały się w ostatniej chwili. Wywaliłem na przykład taki zegarek jak poniżej. Koperta była kompletna i w idealnym stanie, tylko elektronika w środku nie odpalała. 😖😭 Teraz przez Forum być może udałoby się znaleźć taki sprawny unit. W domu przez całe lata leżał też w szufladzie taki egzemplarz jak poniżej. W idealnym stanie. W zeszłym miesiącu chciałem go dołączyć do kolekcji, ale okazało się, że mój tata jakiś czas temu go po prostu komuś podarował 😂:
 3. Aevig - niebanalna propozycja. Bardzo ciekawy z tą tarczą poniżej. I fajnie, ze manual a nie automat. I przepraszam za off-topic 😳
 4. Dzięki. Pomyśleć, że kiedyś, kiedy jeszcze nie były "rodzynkami", to prawie wylądowały na śmietniku 😬.
 5. Może nie w 100% zgodny z założeniami (białe pole datownika), ale od kiedy my się tym tutaj przejmujemy 😉. Epos Sportive 3411 Można też poprzebierać trochę w Tissotach. Szczególnie ostatni z tej trójki - Gentleman wygląda ciekawie. Jeśli Tissot zbyt oklepany, to Hamilton też coś w takim stylu oferuje:
 6. 🤔 Nie sądziłem, że mój Cornavin z pierwszej komunii wzbudzi czyjekolwiek zainteresowanie.
 7. Można śmiało cofać o kilka minut. Byle nie robić tego w okolicach północy, kiedy zmienia się data. Wtedy ewentualnie coś się może uszkodzić przy datowniku.
 8. Cisy. Rosną powoli ale są piękne. U mnie tak to wygląda. W tym roku nie przyciąłem, więc nie wyglądają jak porządny żywopłot. Ale jak się tego pilnuje to się doskonale sprawdzają.
 9. To może i ja pokażę swoje zabawki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.