Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Chorwat

BMW E93 330D 231KM, automat

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

na sprzedaż wystawiam moje prywatne auto - BMW E93 330D 231KM, automat, 2007r.
Przebieg - 325.000km - oryginalny, bez kombinacji. Silnik to M57 - z wieloma, zasłużonymi nagrodami na koncie.
CENA: 49.994zł


- pełen M pakiet z VIN wew. i zew.
- shadow line
- fotele M sport z pełną el. regulacją wszystkiego
- windshott
- navi z mapami PL
- łopatki przy kierownicy
- bluetooth
- czujniki parkowania przód + tył
- oryginalne felgi styling 193M (rok temu odnowione, stan bdb) + opony niemal nowe Pirelli P Zero Nero 225/40R18 oraz 255/35R18

Auto u mnie od roku. W tym czasie wymienione m.in.:
- zawieszenie (oryginalne M pakiet)
- komplet hamulców z regeneracją i malowaniem zacisków
- olej w skrzyni + wymiana miski olejowej (taka jest procedura)
- olej silnikowy i wszystkie filtry
- spryskiwacze reflektorów
- zregenerowany tylny dyferencjał
- różne mniejsze bądź większe elementy w silniku (chłodniczki, termostaty, itp.)
- zregenerowane lampy przednie (metalizacja odbłyśników + lakierowanie środków na czarno + nowe żarniki + nowe żarówki ringów, które świecą na biało)
- wgrane polskie menu do komputera/navi
- dach można składać i rozkładać kluczykiem
- obszyta na nowo kierownica z nitką w kolorach M Power
- nałożona powłoka ceramiczna 4Nano

I pewnie jeszcze sporo innych rzeczy, których teraz nie pamiętam.

Wszystkie naprawy są zarejestrowane w oryginalnym kluczyku (jest też zapasowy), bo robiłem je w serwisie z autoryzacją BMW w Toruniu - PMW Performance, a więc możliwe do zweryfikowania w każdym ASO BMW. Myślę, że osoby siedzące w temacie BMW zdają sobie sprawę, jak duże są koszty zrobienia tego wszystkiego.

Auto nie ma żadnych wycieków, nie dymi, nie pali oleju. Wymieniam go co 10.000km, nie musiałem robić dolewek. Auto niedawno przeszło bez uwag przegląd techniczny/rejestracyjny.

To w takim razie czemu sprzedaję po roku auto, w które tyle włożyłem? No cóż... Stwierdziłem, że cabrio to nie jest zabawa dla mnie i zamówiłem Cuprę Formentor :)

UWAGA!!!
To jest 15-letnie auto z oryginalnym przebiegiem! Jeśli szukasz i wierzysz w kilkunastoletnie perełki, które mają poniżej 190.000km przebiegu, mają oryginalny lakier bez najmniejszej ryski i skórę, jakby świeżo zdjętą z krówki Milki, to... Nie jest to auto dla ciebie!

Jeśli natomiast szukasz uczciwego auta, z w pełni potwierdzoną przez ostatni rok historią serwisowania, a także możesz przymknąć oko na drobne mankamenty lakieru i wnętrza, to serdecznie zapraszam do kontaktu.

Nie negocjuję przez telefon, a za oferty w stylu "daję 45.000 zł i będę ze szwagrem za godzinkę" bardzo dziękuję. Szanujmy swój czas...
 

Jeśli ktoś jest zainteresowany - proszę o wiadomość - doślę więcej zdjęć.

 

IMG_20220623_132147.jpg

IMG_20220623_132214.jpg

IMG_20220623_132522.jpg

IMG_20220623_132607.jpg

Edytowane przez Chorwat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.