Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Dempsey

Czym czyścic ryski na bransolecie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dempsey

Witam.

 

Niedawno nabyłem zegarek Atlantic Mariner. Po miesiącu użytkowania zauważyłem, że strasznie rysuje się w nim bransoleta. Użytkuję go zupełnie normalnie, poprostu nosze go pod mankietem koszuli do pracy i to biurowej. Zupełnie nie wiem z jakich przyczyn te rysy powstają. Dlatego zwracam sie z prośbą czy znacie może jakieś metody na pozbycie się tych rys. Myślałem o jakiejś paście polerskiej. Może macie coś do polecenia. Z góry bardzo dziękują za wszelkie sugestie i porady. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu musisz zaakceptować taki stan.Bransoleta pewnie satyna i polerka więc wymaga szczególnych umiejętności odnawiania.Po jakimś czasie i tak będzie porysowana. :lol:


...rysy na zegarku to jak blizny wojownika ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawda co pisze davson. Takie ryski tylko dodają uroku rasowemu zegarkowi :-)


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu polerowanie bransolety ale jeśli bardzo chcesz to zrobić to papierkiem ściernym 2000 i trzyj w tą stronę co są oryginalne rysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.