Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kuba1991

Użytkownik
 • Content Count

  1,477
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,669 Guru zegarmistrzostwa

About kuba1991

 • Birthday 10/07/1991

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Tscheljads

Recent Profile Visitors

960 profile views
 1. Dziś klasycznie, nowy nabytek. Orient chronoace w kopercie z wolframu.
 2. Poszukuję w ładnym stanie orienta patelnię w stali na oryginalnej bransolecie i z plastikowym szkłem. Ten z lat 70tych i 80tych. Ogólnie zależy mi na ładnym stanie wizualnym, może być do serwisu. Kolor tarczy jest mi obojętny choć łososiowy najmilej widziany, ważne żeby tarcza była oryginalna.
 3. Dziś wycieczka z mordeczką na hałdę Kostuchna
 4. kuba1991

  Citizen

  Sorry, ale umknęło mi, że napisałeś recenzje. Daj namiar.
 5. kuba1991

  Citizen

  Dokładnie tak jest, w mojej recenzji nawet o tym napisałem.
 6. kuba1991

  Citizen

  Wkładka bezela to jest lakier, trzeba uważać żeby tego nie porysować. Nie mam porównania a i tak chciałem czarny i nie podoba mi się ta bransa. Moim zdaniem nie pasuje ta bransa do tego zegarka bo zegarek z minionej epoki a bransa z obecnej.
 7. kuba1991

  Citizen

  I jak drugie wrażenie? Mam go już trzy tygodnie i w zasadzie przez cały ten czas noszę go dzień w dzień. Lubię go, stale mi się podoba i nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na niego. Robi plus pięć sekund na dobę, świeci bardzo mocno ale krótko i w zasadzie jestem z niego bardzo zadowolony. Jedynie co wolałbym gdyby ten zegarek był zrobiony ze zwykłej stali, miał trochę więcej blasku, może nawet ze zwykłą miyotą 82xx i żeby był sporo tańszy. Sprawia wrażenie bardzo surowego zegarka, brakuje mi polerki i blasku, brakuje jakiegoś ciekawego dekla albo chociaż szyby w tym deklu jednak wszystko to nadrabia tym designem lat 70tych, wygląda jakby był żywcem wyrwany z tamtej epoki i kiedy w słuchawkach mam Dio - rainbow in the dark to czuć że ten zegar idealnie pasuje do klasyki rocka.
 8. Najładniejszy os jaki kiedykolwiek zrobili.
 9. Wyjazdowo z bratem A co się robi tą koronką na 10tej ?
 10. Dokładnie tak, upragniony, wyczekany 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.