Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kuba1991

Użytkownik
 • Content Count

  1,293
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

210 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About kuba1991

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Tscheljads

Recent Profile Visitors

571 profile views
 1. Wiem, wyobraź sobie, że specjalnie po niego do Krakowa jechałem i warto było
 2. Fajnie napisana recenzja, miło się czytało. Zegar całkiem przyjemny a buble takie jakie ma by mnie nie zniechęciły, jedynie bym poprosił o wymianę samego zapięcia bo to akurat przechodzi wszelkie pojęcie o kontroli jakości.
 3. Te uczucie kiedy wstajesz rano, patrzysz za okno i się zastanawiasz czy twój rosyjski zegarek przypadkiem w nocy nie teleportował cię na Syberię
 4. A to ja z moim bąbelkiem i wostokiem
 5. Albo jeszcze opcja na kompromis jest taka żeby kupić obydwa i cieszyć się nimi takie jakie są. Ogólnie zegarek jest naprawdę fajny, zwłaszcza za te pieniądze ale trzeba pamiętać, że to nie jest Seiko tylko jest to rusek i wykonanie jest Ruskie. Bransoleta nie koniecznie wszystkie ogniwa tak samo pracują przez co dziwnie zegarek układa się na ręce, grubość 16 mm nie koniecznie każdemu pasuje, gwint od koronki to już nie ten co w starych komandirach, jest ok ale wałek pracuje jak chce, zdarza się, że po odkręceniu koronki mam od razu w pozycji do nastawiania godziny, czasem mnie to denerwuje ale daję sobie z tym radę.
 6. Zegarki firm które szyją od majtek przez perfumy, garnitury, torebki po niestety zegarki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.