Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Renes

Zegarki analogowo-cyfrowe z KLASYCZNYM wyglądem

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

Kiedy zobaczyłem tego Casio Lineage Waveceptor, po raz pierwszy pomyślałem o kupnie zegarka analogowo-cyfrowego z klasycznym wyglądem i tarczą, który oferuje podgląd na trzech informacji na których mi zależy: daty, dnia tygodnia i miesiąca. Gdyby prezentowany Casio był trochę większy (tu średnica koperty 39,50mm) - w istocie miał trochę większy wyświetlacz, to bym go kupił, może tylko poszukałbym z brązową tarczą. Stąd moje pytanie do forumowiczów, którzy znają zegarki analogowo-cyfrowe - czy znajdę podobny zegarek w klasycznym wyglądzie i indeksami, tylko większy? Czy poza Casio są inni producenci, którymi warto się zainteresować? Będę wdzięczny za polecenie jakiś modeli, nie znam się zupełnie na takich hybrydach.

Przy okazji zapytam, czy baterię solarną można po kilku latach wymienić, czy gdy padnie zegarek nadaje się do wyrzucenia?

 

casio lineage waveceptor.jpg

Edytowane przez Renes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Trochę inna półka cenowa, ale też nieco inna marka i bardzo duży rabat. No i to już bardziej smartwatch niż tylko zegarek.

 

https://ocarat.com/montre-alpiner-x-glow-al-287bb4e6b-alpina-83328.html

obraz.thumb.png.bc9202533d003c96c2644068346683b1.png

 

Model na zdjęciu jest inny od tego, który wyświetla się w linku sklepu. Ten ze zdjęcia wygląda fajnie nie mogę jednak ustalić modelu, aby więcej się o nim dowiedzieć. Przejrzałem sporo modeli Alpin lecz nie trafiłem na tę poza tym sklepem. Będę jednak szukał. Dzięki. 

6 godzin temu, andrzejp1242 napisał(-a):

 

Tego calendara Tissota nie widziałem jeszcze, wygląda ciekawie choć wymieniłbym w nim na inne wskazówki godzinową i minutnik i z lumą, a te małe wskazujące miesiąc i dzień tygodnia pomalowałbym całe na czerwono, natomiast od dnia miesiąca na czerwono tylko jej końcówkę. Spróbuję znaleźć go w Warszawie by zobaczyć go na żywo. Dzięki za polecenie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Renes napisał(-a):

Model na zdjęciu jest inny od tego, który wyświetla się w linku sklepu. Ten ze zdjęcia wygląda fajnie nie mogę jednak ustalić modelu, aby więcej się o nim dowiedzieć. Przejrzałem sporo modeli Alpin lecz nie trafiłem na tę poza tym sklepem. Będę jednak szukał. Dzięki. 

 

W tym sklepie mają trzy wersje w promocji:

 

obraz.png.50fd167e7925ce4ec48258b966ecede4.png

 

Rzeczywiście link był do tej trzeciej. Wersja ze zdjęcia, z białym chapter ringiem i niebieską (chyba) tarczą to jest ta pierwsza.

Link poniżej:

https://ocarat.com/montre-alpiner-x-glow-al-287ns4e6b-alpina-83331.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wiele tego typu zegarków, na razie Casio podoba mi się najbardziej, nie wiem jeszcze tylko na który ewentualnie się zdecyduję - o ile uda mi się gdzieś go zobaczyć na żywo zwłaszcza wyświetlacz - czy będzie dla mnie czytelny (nie za mały), są dwa modele, ten drugi wydaje się ciekawszy:

 

Casio Lineage LCW-M100TSE-1AER

"Probably The Greatest Watch Ever Made"...Really? | Casio Lineage LCW-M100TSE-1AER Review - YouTube

 

Casio Lineage LCW-M100DSE-1AER 

Casio Lineage LCW-M100DSE-1AER - recenzja i omówienie funkcji [PL] - YouTube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.