Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rproch

Śniło mi się...

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zaś przyśnił ci się zegar stojący, taki stary, zabytkowy, duży, najlepiej z kukułką, to sygnał, że jeśli nie zależy ci na przeżywaniu dodatkowych emocji, to czeka cię spokojne i stateczne życie.

 

Co prawda zegar z kukułką mi się nie przyśnił, ale w mojej sypialni na ścianie wisi zegar z kukułką. Wahadło wali głośno jak seria z Kałasznikowa, a kukułka co pół godziny kuka (po radziecku :wink: ) niewiele ciszej niż bije wiszący obok Jantar. Myślę w takim razie, że przede mną spokojne i stateczne życie, a co do snu, to jest on u mnie bardzo spokojny, mimo odgłosów 2 zegarów. Jakby je zabrać, to chyba nie potrafiłbym spać.


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robert, więc jako osoba pozbawiona w życiu farta możesz przestać już grać w totolotka i musisz się wziąć za jakąś uczciwą robotę żeby zarobić na kolejne zegarki. Amen!

 

Co prawda nie do mnie odnosi się ta wypowiedź, ale muszę się pochwalić. Wygrałem w totolotka :!: Całe 20 zł :!: jak je wygrałem :?: Bardzo proste :!:

Mój sąsiad puścił 10 zakładów w sumie za 20 zł i przegrał te pieniądze, a ja w ogóle nie grałem i 20 zł zostało mi w kieszeni :idea:

Ogólnie rzecz biorąc nie wierzę w totolotka, nie gram i nie będę grał. Mój sąsiad gra w totka dłużej niż ja żyję na tym świecie i w chwili obecnej wydaje co miesiąc w kolekturze 350 zł. Mówię mu, że jakby odkładał te pieniądze i jeszcze w coś zainwestowł, to dużo lepiej wyszedłby na tym, ale on zaparcie powtarza: Śniło mi się, że wygram :!: Czuję, że wygram :!:


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana Karola,sen jako taki dotyka nas wszystkich,zwierzęta również. Sen ,stan częściowej bezwładności organizmu,dłuższe pozbawienie snu doprowadza do śmierci. W czasie snu występują, marzenia senne: Gdyby na przykład Pan Karolu mówił swojej wybrance, że tak ją kocha iż śni się po nocy.: to nieprawda,to jawa nie sen.

Pana sąsiad grający namiętnie w Totolotka, powiada Panu iż,śniło mi się,że wgram/czuję,że

wygram,: to nieprawda,on nie wygra chociaż życzę jemu wygranej z całego serca.

Odpowiedzią na sen,jest co się śni,wtedy w/g klucza w senniku mamy realny obraz,dlatego nawiązałem sen o zegarku,jako klucza w naszej profesji. KMZiZ. Z poważaniem dla wiedzy.

Janek

PS/w moim życiu ,wieżę w wiele rzeczy,to przychodzi samo przed się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam w ostatnim wersie winno być;samo przez się. Janek

Z poważaniem dla wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.