Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość tomas

pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomas

Szukam fajnego pilota. Ostatnio sporo osób kupiło więc może ktoś doradzi w wyborze. Widziałem na forum fortisy, archimede i inne ale nie mogę się zdecydować :? Mogę wydać tak do 2500. Z góry dziękuje za wszelką pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z pilotów bardzo podoba się Archimede :lol: (btw nie dlatego że bardzo przypomina IWC) ale jest po prostu bardzo ładny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój faworyt - szkoda że cena wyższa nią 2,5 kzł może warto jeszcze poczekać :wink:

 

fortis3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=7380

 

Przeczytaj całe 8 stron.

 

Steinhart B-Uhr.

Fortis B-42

Laco (klasyka ale droga).

Stowa Flieger

Damasko DA 36

RT

IWC

Archimede

 

Do 2500 kupisz naprawdę coś super.

Choć nie ma to jak IWC Big Pilot (ok.40 000 PLN).

:wink:


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam fajnego pilota. Ostatnio sporo osób kupiło więc może ktoś doradzi w wyborze. Widziałem na forum fortisy, archimede i inne ale nie mogę się zdecydować :? Mogę wydać tak do 2500. Z góry dziękuje za wszelką pomoc

 

z paru pilotów które mam laco jest najfajniejsze :lol: . jakbym miał kupić jeszcze raz to pewnie powtórzyłbym zabieg choć ref. 861064 też jest całkiem niezły.

dlaczego? bo wygląda konserwa z przylutowanym uszami.

pasek który można zamówić od laco to klasa sama w sobie (ale 49E trzeba dać).

ale przesyłka gratis. można podobno za 5oE dorzucić szafir (minerał w standardzie).

ale to już korespondencja z Peterem.

no i masz lotnika na niespotykanym pasku, z niespotykaną tarczą i kawałkiem historii.

parę zdjęć w galerii.

 

zanim się zdecydowałem to walczyłem pomiędzy steinhartem, debaufre, damasko, czymś tam jeszcze i tańszym odpowiednikiem steinharta/debaufre - ticino


Please leave the internet. Forever.

Thank you.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do kwietnia Steinhart planuje nowe modele...powiem tak widziałem ich zdjęcia i są jak dla mnie Boskie. Może dostanę parametry :)

 

Będzie model w stylu maritim w układzie Regulatora i dwa nowe piloty jeden z chrono (jedno przyciskowy :shock: ).

 

Niestety nie mogę opublikować zdjęć na forum (Zbyt poważne konswkwencje prawne) :? :)

 

Miałem kupić limitację NAV-B 333 sztuk, ale czekam na nową kolekcję :)

 

Aha jeśli ktoś chciał by Steinharta w limitacji 333 i się nie załapie to Deabufre w kwietniu wypuszcza 200 szt pod swoją marką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tematy powinny byc zakladane w "zapytaniach o wszystko"

przenosze!


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość olek
post-0-0-27306300-1330797995.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.