Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Laponek

Mathey - Tissot

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Pozdrawiam,

 

Kupiłem taki ciekawy zegarek na ebay. Porównałem z zegarkiem z joma shop i wyglądało to dobrze. Ale przy dokładniejszym sprawdzeniu zauważyłem, że na deklu jest inny model, niż na przypince i że na rotorze jest inny wzór. Zegarek nie kosztował majątku, mam ochronę paypal, zegarek mi się bardzo podoba, ale nie chcę nosić podróby.

 

 https://www.ebay.co.uk/itm/386995415783

 

Czy może ktoś bardziej doświadczony zerknąć i napisać co sądzi proszę?

 

Serdecznie dziękuje,

 

Marcin

Edytowane przez Laponek
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 5/12/2024 at 5:42 PM, Laponek said:

Pozdrawiam,

 

Kupiłem taki ciekawy zegarek na ebay. Porównałem z zegarkiem z joma shop i wyglądało to dobrze. Ale przy dokładniejszym sprawdzeniu zauważyłem, że na deklu jest inny model, niż na przypince i że na rotorze jest inny wzór. Zegarek nie kosztował majątku, mam ochronę paypal, zegarek mi się bardzo podoba, ale nie chcę nosić podróby.

 

 https://www.ebay.co.uk/itm/386995415783

 

Czy może ktoś bardziej doświadczony zerknąć i napisać co sądzi proszę?

 

Serdecznie dziękuje,

 

Marcin


Kupiłeś zegarek od właśnie tego sprzedawcy? 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Londek napisał(-a):


Kupiłeś zegarek od właśnie tego sprzedawcy? 
 

Tak. Jak będzie problem, to mam ochronę paypal. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minutes ago, Laponek said:

Tak. Jak będzie problem, to mam ochronę paypal. 


Wychodzi na to że kupiłeś pierwszą sprzedawaną rzecz przez tego sprzedawcę, sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
33 minuty temu, Londek napisał(-a):


Wychodzi na to że kupiłeś pierwszą sprzedawaną rzecz przez tego sprzedawcę, sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. 
 

Mam tego świadomość. Kupiłem już setki rzeczy na ebay w UK i tylko raz miałem problem, który został szybko rozwiązany przez support. Kupujący są mocno chronieni przez brytyjski ebay. Paczka już nadana, jak będę otwierał to zrobię video jako dodatkowe zabezpieczenie:)

Edytowane przez Laponek
Literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minutes ago, Laponek said:

Mam tego świadomość. Kupiłem już setki rzeczy na ebay w UK i tylko raz miałem problem, który został szybko rozwiązany przez support. Kupujący są mocno chronieni przez brytyjski ebay. Paczka już nadana, jak będę otwierał to zrobię video jako dodatkowe zabezpieczenie:)


Trzymam kciuki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zegarek przyjechał i jest piękny. Premium pudełko, podbita karta gwarancyjna, tarcza z masy perłowej.  Wygląda to dobrze.

IMG_20240516_143427 IMG_20240516_143436

 

Edytowane przez Laponek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.