Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Laponek

Użytkownik
 • Content Count

  188
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

149 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

140 profile views
 1. Szkoda, bo naprawdę fajne zegarki. Tutaj mój H2
 2. Debiut w ten weekend. Dużo radości mi ten zegarek sprawia:) 36 mm to idealny rozmiar dla mnie.
 3. Wczoraj przyjechał. Naprawdę super zegarek. Stosunek ceny do jakości niesamowity. Super tarcza, piękne indeksy, nakładany krzyżyk na tarczy to mój ulubiony smaczek:) Bransoleta fajna, zapięcie też. Mechanizm wyregulowany do +3 sekund na dobę. NH35 więc koronka ma pozycje do regulacji daty w zegarku bez daty, ale to mały problem. Nie myślałem, że można kupić takiej jakości zegarek w Europie za 250 funtów. Jedyny minus to dość wysoka luneta i dziwne szkiełko, skośne na skraju i płaskie w środku. Nie wiem czy taki był zamiar projektanta czy z tym mechanizmem nie da się zrobić cieńszej koperty z płaskim szkiełkiem. Trochę dziwnie to wygląda. Będę się musiał przyzwyczaić. Ale i tak zegarek super. 36 mm, brak daty, dla mnie miodzik:) Gdyby był 3 mm cieńszy, z płaskim szkiełkiem to byłby blisko mojego ideału.
 4. Za kilka dni dołączam do klubu:) Właśnie dostałem smsa, że zegarek już w drodze:) Od dawna miałem zajawkę na mały zegarek bez daty, na bransie i z nakładanymi indeksami:) Ja przyjedzie to pokażę:)
 5. Nowy pasek z ali przyjechał. Fajny, choć mógłby być trochę grubszy. Guma się idealnie z uszami pokrywa, a tu troche wystaje. Pasek super zrobiony plus sprzedawca wymienił stalową sprzączkę na z brązu bez dopłaty.
 6. Dzisiaj błonie Miłego dnia panowie i panie:)
 7. Na angielskim forum zadałem to samo pytanie i ktoś zaproponował seamastera 1948. Byłby idealny, ale jest za drogi. Spokojnie mógłbym go wziąć na raty 0 procent na pięć lat, ale nie chcę się zadłużać na zegarek. Może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły na podobny zegarek do tysiąca funtów/pięciu tysięcy złotych.
 8. Fajny, ale data rujnuje symetrię tarczy. Dziękuję za propozycje i proszę o kolejne:)
 9. Dziękuję za szybki odzew. Montblanc i JLC fajne, Glashutte nie ma nakładanych indeksów. Dwa pierwsze płaskie, bardzo garniturowe i wolałbym z sekudnikiem. Tu moje błonie, ten sam układ i taki mniej garniturowy zegarek. Takiego czegoś szukam, tylko współczesnego, z szafirem.
 10. Witam serdecznie. Czy zna ktoś współczeny zegarek podobny do tego? Max 38 mm, mechaniczny, szafir, taki sam układ indeksów i liczb, jasna tarcza, brak daty. Zobaczyłem dziś na innym forum i to jest mój ideał zegarka. Koszt nieważny, jak trzeba będzie będę zbierał:)
 11. Przyszła klamra z ali do mojego nethunsa. Większa od oryginalnej, ale lepiej wyprofilowana, więc nic nie odstaje i wygląda super.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.