Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Laponek

Użytkownik
 • Content Count

  309
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

941 Mistrz

Recent Profile Visitors

264 profile views
 1. Ja bym się zastanowił nad PRXem bez daty, ale nie ma. A Chińczycy zrobili:)
 2. Chciałbym podobny, ale coś lepszego:)
 3. Szukam zegarka podobny do halios universa:)
 4. Znam to gand seiko, cudo. 124 funty miesięcznie przez 5 lat, 0% kredyt hihi. W tych samych pieniądzach omega speedmadter 57 na bransolecie. Ponad 7 tysięcy funtów, stać mnie spokojnie, żeby tyle płacić miesięcznie, ale wiem, że nie powinienem.
 5. Farer fajny. Myślałem o nim i o pandzie hamiltona z manualnym naciągiem. Hamilton chrono na meszu to chyba najmocniejszy kandydat, nawet pomimo 40mm. Cudo zegarek, ale liczę, że ktoś coś mi pokaże niesamowitego, co nie znam:)
 6. Dobra propozycja. Żółta limitka, z nakładanymi indeksami zrobiła by robotę, ale to nie jest kandydat na ten jedyny zegarek. Zelos ciekawa propozycja Znam ten zegarek, bardzo ciekawy, ale zakręcana koronka i ręczny naciąg razem nie mają dla mnie sensu.
 7. Nomosy club campus bardzo fajne. Model z arabskimi liczbami i pomarańczowymi wskazówkami był brany pod uwagę, ale malowane indeksy to nie to. Ładny, ale musi być manualny naciąg:)
 8. Mój idealny zegarek, czy istnieje? Mam 15 zegarków w kolekcji i wszystkie je bardzo lubię. Ale głęboko w duszy chciałbym zostać jednozegarkowcem. Chciałbym mieć jeden zegarek, który nakręcam i noszę codziennie. Chciałbym zostawić moje staruszki i casio edifice do tyrania, a całą resztę sprzedać. Najważniejsze, że chciałbym przestać już szukać i być zadowolnym z tego co mam:) Żeby uczynić ten wątek bardziej ciekawym proponuję nagrodę:) Jeśli ktoś zaproponuje mi idealny zegarek i ja go kupię, we wrześniu (kiedy planuję przyjechać do Polski) dostanie ode mnie takiego radio-controlled, tough solar g-shocka, który leży nie noszony na pólce od kilku lat. No więc do konkretów. Mój idealny zegarek. Ręczny naciąg 36 do 38 mm Szafirowe szkiełko Wygodna bransoleta (nie guma, nie pasek skórzany) Brak daty Nakładane indeksy. Luma na wskazówkach i indeksach. Wolałbym jakąś markę z tradycjami, ale microbrand też może być. Bardzo mnie kusi grand seiko sbgw235, ale 30m water resistance i brak lumy. Hamilton khaki mechanical na bransolecie jest blisko, ale malowane indeksy i zbyt busy tarcza powoduje, że to nie to. Budżet: 3 tys funtów za używany zegarek lub 5 tys za nowy.
 9. Może black bay 41 albo 36 jeśli zaakceptowałbyć brak daty?
 10. Bardzo fajny ten sinn, którego kolega @cordi7 zapropował:) Z drugiej strony garniturowca już masz, może powinieneś poszukać czegoś bardziej sportowego.
 11. Grand seiko SBGK009. Nie za duży, na bransolecie i do końca życia zaczynałbym dzień od nakręcania tego cudeńka:)
 12. Certina robi najładniejsze divery w swoim przedziale cenowym:) Tylko ta data na 3:( Czy jest jakiś model divera certiny bez daty?
 13. Mówisz, masz:) Bardzo jestem zadowolony:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.