Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Laponek

Użytkownik
 • Content Count

  418
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1460 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

737 profile views
 1. Nowy dress watch. Super wygląda, szkoda, że nie ma wersji z szafirowym szkiełkiem
 2. Byłem u zegarmistrza w poniedziałek. Rozkręcił zegarek, powiedział, że nie wie co z nim nie w porządku i że "przeczyścił włos". Wrzucił zegarek na timegrapher i nie mógł dostać żadnego odczytu, nic nie pokazywało. Zegarek po tym zamiast plus 10 minut, spaźnia stabilnie 82 sekundy na dzień. Moja apka do mierzenia punktualności to potwierdza. W piątek będę znowu w Oświęcimiu to podejdę i poproszę, żeby doregulował.
 3. Byłem u zegarmistrza w poniedziałek. Rozkręcił zegarek, powiedział, że nie wie co z nim nie w porządku i że "przeczyścił włos". Wrzucił zegarek na timegrapher i nie mógł dostać żadnego odczytu, nic nie pokazywało. Zegarek po tym zamiast plus 10 minut, spaźnia stabilnie 82 sekundy na dzień. Moja apka do mierzenia punktualności to potwierdza. W piątek będę znowu w Oświęcimiu to podejdę i poproszę, żeby doregulował.
 4. Sprzedać czy zostawić, oto jest pytanie?
 5. Ja też kibicuję:)
 6. Kupiony za grosze na ebayu, ponieważ śpieszy kilka minut na dzień. Mam nadzieję, że odmagnetyzowanie wystarczy. Bardzo fajny zegarek. Bez daty, tak jak lubię i jeszcze nie mam nic w stylu compressor w kolekcji.
 7. Fajny. Szkoda, że bezel z mineralnego szkła, a nie szafirowego.
 8. Nowe, budżetowe citizeny na zintegrowanej bransolecie. https://monochrome-watches.com/introducing-2024-citizen-tsuyosa-automatic-new-colours-salmon-dial-green-camouflage-europe-exclusive-nj0159-new-citizen-tsuyosa-small-second-automatic-nk5010-specs-price/
 9. Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! £33.99 50%OFF | Seagull 1963 Men's Watch ST1901 Mechanical Watch Sapphire 38mm 40mm Watch China Airlines Chronograph Waterproof Watch https://a.aliexpress.com/_EJa9YE1 Mechaniczny seagull 1963 za 33 funty. Ryzyko niewielkie, ale chce zapytać kolegów, czy coś oczywistego nie rzuca się w oczy, żeby jednak nie kupować. Sklep ma dobre reviews i inny seagull za 55 funtów, z wieloma reviews i zdjęciami klientów.
 10. Bardzo fajny. U mnie dziś też brąz, na zmienionym pasku
 11. Urodziny mam za 15 dni, więc zrobiłem sobie prezent i zamówiłem. 57 funtów z podatkiem, śmieszne pieniądze. Dzięki @Petru23
 12. Piękny, szkoda tylko tej czerwonej gwiazdy. Możesz proszę wrzucić link?
 13. Fajny, ale aluminiowy bezel i snowflake wskazówka. Ceramiczny, czarny bardzo mi się podoba:)
 14. Witam, Zegarek jak najbardziej podobny do tego. Musi mieć aplikawane, okrągłe indeksy, szafir i ceramiczny bądź szfirowy bezel. Nie może mieć daty. Fajnie jakby był jakiejś firmy z historią. Może ktoś, coć widział i zna:)?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.