Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Laponek

Użytkownik
 • Content Count

  372
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,293 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

412 profile views
 1. Najlepszy diver orienta to pro saturation diver. Jeśli łapa pozwala (kawał zegarka) to polecam dozbierać i kupić używany w dobrym stanie. Tutaj słabe zdjęcie na moim 18 centymetrowym nadgarstku Jeśli budżet nie pozwala to stary model triton z power reserve. Też miałem i fajny. Ale do pro saturation diver nie ma porównia.
 2. Super ten hami) Jedyny zegarek w którym faux patina pasuje:) Same super zegarki koledzy ostatnio tu pokazujecie. Zmotywowaliście mnie panowie do nakręcenia i założenia mojego brąziaka.
 3. Na Ali pojawił się Phylida moonwatch homar na bransolecie. Nieczęsto jest.
 4. Mam i ja:) Wielkie podziękowania dla kolegi @leoric, za to że odpowiedział, na moje pytania:) Zegarek piękny. Do tego tak jak lubię (niebieski, nakładane indeksy, brak daty i ręczny naciąg). Nakręcanie bajka, tylko mój hamilton khaki field nakręca się jeszcze przyjemniej:) Jedyne, co mnie martwi, to plexi szkiełko. Jak się mocno porysuje, to wymienię na szafir:)
 5. A ja wybrałbym Certinę z dużą datą z pierwszego postu. Piękny i interesujący zegarek:)
 6. Ale fajny zegarek:) Nigdy go wcześniej nie widziałem:)
 7. Trzeba poczekać, bo to nowy model. Większy model dość często się pojawiał w promocji.
 8. Trzeba trochę poczekać i ceny na pewno spadną:) W Uk wszystkie modele bulovy można kupić dużo taniej, na amazon.com też. Ja właśnie czekam:)
 9. W zamian polecam bulova lunar pilot. Szafir, top kwarcowy mechanizm, zegarek nawiązujący do oryginału, który był na księżycu na ręku astronauty. Właśnie wyszła mniejsza wersja, odpowiadająca rozmiarem orygiałowi.
 10. Chyba tak. W rzeczywistości napis Błonie Super jest o wiele bardziej subtelny. Sparat pogrubił i przyciemnił.
 11. Biały bardzo ładny. Kawał zegarka w tej cenie:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.