Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Laponek

Użytkownik
 • Content Count

  428
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1470 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

771 profile views
 1. Czy jeśli kupię taką samą bransoletę to będę w stanie dołożyć do tej ekstra linki?
 2. Zamówiłem SBGA085:) Ma być w bardzo dobrym stanie i po serwisie w tamtym roku przez seiko w Japonii. Jestem mocno podekscytowany:)
 3. Marzy mi się spring drive, ale mam ograniczony budżet. Zauważyłem, że można znaleść GS ze starym logo, często po serwisie, za rozsądne pieniądze. Czy to dobry wybór, czy jakość zegarków sprzed siedmiu, ośmiu lat bardzo odbiega od współczesnych?
 4. Zegarek przyjechał i jest piękny. Premium pudełko, podbita karta gwarancyjna, tarcza z masy perłowej. Wygląda to dobrze.
 5. Mam tego świadomość. Kupiłem już setki rzeczy na ebay w UK i tylko raz miałem problem, który został szybko rozwiązany przez support. Kupujący są mocno chronieni przez brytyjski ebay. Paczka już nadana, jak będę otwierał to zrobię video jako dodatkowe zabezpieczenie:)
 6. Tak. Jak będzie problem, to mam ochronę paypal.
 7. Pozdrawiam, Kupiłem taki ciekawy zegarek na ebay. Porównałem z zegarkiem z joma shop i wyglądało to dobrze. Ale przy dokładniejszym sprawdzeniu zauważyłem, że na deklu jest inny model, niż na przypince i że na rotorze jest inny wzór. Zegarek nie kosztował majątku, mam ochronę paypal, zegarek mi się bardzo podoba, ale nie chcę nosić podróby. https://www.ebay.co.uk/itm/386995415783 Czy może ktoś bardziej doświadczony zerknąć i napisać co sądzi proszę? Serdecznie dziękuje, Marcin
 8. Nowy dress watch. Super wygląda, szkoda, że nie ma wersji z szafirowym szkiełkiem
 9. Byłem u zegarmistrza w poniedziałek. Rozkręcił zegarek, powiedział, że nie wie co z nim nie w porządku i że "przeczyścił włos". Wrzucił zegarek na timegrapher i nie mógł dostać żadnego odczytu, nic nie pokazywało. Zegarek po tym zamiast plus 10 minut, spaźnia stabilnie 82 sekundy na dzień. Moja apka do mierzenia punktualności to potwierdza. W piątek będę znowu w Oświęcimiu to podejdę i poproszę, żeby doregulował.
 10. Byłem u zegarmistrza w poniedziałek. Rozkręcił zegarek, powiedział, że nie wie co z nim nie w porządku i że "przeczyścił włos". Wrzucił zegarek na timegrapher i nie mógł dostać żadnego odczytu, nic nie pokazywało. Zegarek po tym zamiast plus 10 minut, spaźnia stabilnie 82 sekundy na dzień. Moja apka do mierzenia punktualności to potwierdza. W piątek będę znowu w Oświęcimiu to podejdę i poproszę, żeby doregulował.
 11. Sprzedać czy zostawić, oto jest pytanie?
 12. Ja też kibicuję:)
 13. Kupiony za grosze na ebayu, ponieważ śpieszy kilka minut na dzień. Mam nadzieję, że odmagnetyzowanie wystarczy. Bardzo fajny zegarek. Bez daty, tak jak lubię i jeszcze nie mam nic w stylu compressor w kolekcji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.