Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
bartek.siwiec

Orient Star RE-AU0110N00B

Recommended Posts

Posted (edited)

Zegarek został przeze mnie zakupiony 25.03.2026 roku w sklepie ponadczasowi.pl. Na nadgarstku zagościł góra kilkanaście razy. Jakoś się nie polubiliśmy (pomimo tego, że to obiektywnie bardzo ładny zegarek), więc czas by poszedł do kogoś innego, zwolnił miejsce w pudełku i rzecz jasna fundusze. Bransoleta została jedynie skrócona, przymierzana, a następnie zdjęta i schowana do pudełka. Zegarek był więc noszony tylko na pasku. W zestawie są oczywiście wszystkie zdjęte ogniwa (nie będę zakładał ich z powrotem). Z racji krótkiej eksploatacji zegarek bezpiecznie oceniam na 9/10 w forumowej skali. Koperta ma trochę polerek, więc jakieś delikatne mikroryski od mankietu mogły się pojawić, ale to już trzeba byłoby się przyglądać bardzo dokładnie. Mechanicznie wszystko w porządku, z moich pomiarów wynika że robi coś w okolicy +6s/doba, więc jak sądzę wszystko mieści się w granicach tolerancji dla tego wątku. Jak już wspomniałem zegarek jest naprawdę pięknie wykonany. Koperta ma wiele ciekawych fazowań i przejść jeśli chodzi o sposób wykończenia, tarcza wyposażona w świetne nakładane indeksy, do tego naprawdę miło dla oka ozdobiony mechanizm. Bransoleta też robi naprawdę dobre wrażenie. Tarcza w zależności od światła łapie różne kolory, od srebrnego po szary.

 

W zestawie jest wszystko co dostałem od producenta. 

 

Dodatkowo od siebie dokładam (na zachętę) 3 dodatkowe paski:

- Hirsch Calfskin - używany w dobrym stanie

- Tekla - używany w dobrym stanie

- Morellato - nowy, jedynie przymierzany

 

Za zegarek zapłaciłem 2750 zł (w tej chwili tam gdzie kupowałem jest już niedostępny).

Ceny nowych oscylują w granicach 3000 zł.

Z racji, że nie jest już nowy (odpakowałem go w końcu i ponosiłem), oddam go w dobre ręce za kwotę 2650 zł 2550 2400 zł + koszt wybranej przesyłki (najchętniej paczkomatem). Dodatkowo fakt krótkiego użytkowania rekompensuję zestawem pasków. Mogę ostatecznie rozważyć jakieś rozsądne negocjacje.

 

PXL_20260423_143329167.jpg

PXL_20260423_143418734.jpg

PXL_20260423_143757609.MACRO_FOCUS.jpg

PXL_20260423_143804201.MACRO_FOCUS.jpg

PXL_20260423_143810868.MACRO_FOCUS.jpg

PXL_20260423_143828926.MACRO_FOCUS.jpg

PXL_20260423_143841343.MACRO_FOCUS.jpg

PXL_20260423_143853268.MACRO_FOCUS.jpg

PXL_20260423_143903375.MACRO_FOCUS.jpg

PXL_20260423_143913426.MACRO_FOCUS.jpg

PXL_20260423_143953221.MACRO_FOCUS.jpg

PXL_20260423_144006061.MACRO_FOCUS.jpg

PXL_20260423_144103598.jpg

PXL_20260423_144108730.jpg

PXL_20260423_144130469.jpg

PXL_20260423_144335583.jpg

PXL_20260423_144513086.jpg

Edited by bartek.siwiec
Zmiana ceny

Pozdrawiam,

Bartek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam. Delikatna obniżka na 2550 zł.


Pozdrawiam,

Bartek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam. Mogę też rozważyć jakieś wymianki 1:1.


Pozdrawiam,

Bartek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam - obniżka na 2400 zł.


Pozdrawiam,

Bartek

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.