Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Maciek_071

bransoleta

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś miał do czynienia z takimi bransoletami?:

bransoletka

Co to za firma, czy gdzieś w realu można je pooglądać, i czy warto kupić taką, czy też są na rynku inne, które "bardziej warto"?

 

(zdjęcie ze strony sprzedawcy - watchtime24.sisco.pl)

DSC06602.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jej nie widziałem ale ten sklep jest tu w klubie znany i ludzie nabyli tam już całkiem sporo rzeczy w tym ostatnio ktoś tam NATO kupował i też chwalił :) zawsze możesz wysłać im email albo zadzwonić i zapytać jaki to producent :) bo na razie wiemy że jest to bransoleta za 140zł :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w tym sklepie brasolete do VE Mriya (dedykowaną do tego zegarka) i jestem bardziej niż zadowolony :) fajnie wykonana, pięknie satynowana a boki polerowane (ta ze zdjęcia chyba tez jest tak wykończona) mimo intensywnego użytkowania, od paru miesięcy nie widzę na niej zbyt wielu rys, no może jedną. Co prawda bransoleta zawierała kawałki papieru z chińskimi znakami (elementy pakowania), ale nawet jeśli jest z tego wschodniego kraju to można ją polecić. Ta którą prezentujesz też jest robiona chyba pod rosyjskie zegarki (Aviatory?) więc podejrzewam że jakość wykonania też będzie wysoka.

Patrząc na moją do VE, muszę powiedzieć że to baardzo przyzwoita bransoleta w dobrej cenie. (Ale musisz lubieć cięzkie zegarki, Mriya z bransoletą waży 208g)


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, powirowaliście z tym podświetlaniem postów? Jeden podświetla swoje pytanie o bransoletę, wyróżniając je na forum tak - jakby był to ważny dla ogółu i godny lepszej sprawy post.

Potem inni Panowie na biało podświetlają swoje odpowiedzi. Po prostu choinka.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, powirowaliście z tym podświetlaniem postów? Jeden podświetla swoje pytanie o bransoletę, wyróżniając je na forum tak - jakby był to ważny dla ogółu i godny lepszej sprawy post.

Potem inni Panowie na biało podświetlają swoje odpowiedzi. Po prostu choinka.

 

Ale to nie my je podświetliliśmy tylko posty które dostały punkt pomógł same podświetlają się na biało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo faktycznie, ja nic nie podswietlalem, ale widze ze pomoglem :) to sie ciesze.


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to po prostu partactwo człowieka, który parametryzował forum. Jedynym usprawiedliwieniem byłoby stwierdzone upośledzenie widzenia barw.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to tam obojętne czy się podświetlają czy nie bo mi to nie przeszkadza :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie przeszkadza, i to bardzo. Tym bardziej, że nie działa ignorowanie tematów. Jestem estetą i to mnie razi.

 

Ale winę za to ponosi jak się okazuje skrypt, który przyznaje punkty i na biało tą wspaniałość ogłasza.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem estetą ...

 

esteci powinni chyba zwaracać większą uwagę na to, żeby swoje posty umieszczać w odpowiednich wątkach i tematach. W pierwszym poście tego wątku (umieszczonym w temacie "pytania o wszystko") pytałem o bransoletę, a w pytania w sprawie działania forum należy umieszczać w temacie "dyskutujemy z adminem"

pozdrawiam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem estetą ...

 

esteci powinni chyba zwaracać większą uwagę na to, żeby swoje posty umieszczać w odpowiednich wątkach i tematach. W pierwszym poście tego wątku (umieszczonym w temacie "pytania o wszystko") pytałem o bransoletę, a w pytania w sprawie działania forum należy umieszczać w temacie "dyskutujemy z adminem"

pozdrawiam :-)

 

Gwoli ścisłości, to jest jeszcze dział "paski i bransolety" gdzie ten post być powinien :)

 

Po prostu strasznie zaintrygowało mnie co jest takiego wyjątkowego w Twoim pytaniu i tej bransolecie, że wyświetla się na biało. Tajemnica działania skryptu została rozwiązana - Ty poraziłeś nas bielą klikając na przycisk "pomógł" :cool:


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli podsumowując: jeśli chcesz wyróżnić swój wątek "oślepiającą bielą", to musisz dać "pomógł" któremuś z dopisujących się. Proste i skuteczne :-)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.