Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

NETRUNNER

Tokyo Flash - zna ktos, ma ktos?

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Bardzo podobaja mi sie niektore modele marki Tokyo Flash. Sa to rozne zegarki rowniez produkowane pod marka Pimp. Znalezc mozna na stronie TF. Nie sa drogie, a podobno stalowe i moim zdaniem bardzo fajne. Czy ktos z was moze zetknal sie z ta marka, czy ktos moze ma taki zegarek i moze cos powiedziec o jego jakosci?

Zastanawiam sie czy nie sprowadzic sobie modelu Retrofit, co wcale nie wychodzi bardzo drogo. Czekam na opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post ale forum czytam już jakiś czas. Mam jeden taki zegarek - Pimp Starperformer Orange. Rzeczywiście wykonanie jest na najwyższym poziomie co odróżnia go od podobnych produktów europejskich lub chińskich (2 do 5 razy tańszych). Pierwszą rzeczą którą zrobiłem po otwarciu to wsadziłem go pod kran (ma 3 atm WR) i wytrzymał (prysznic też). Jest bardzo fajny, kiedy wyświetla swoje animacje nie sposób go nie zauważyć. Ściągnąłem 3 z TF i moje doświadczenia są takie - każdy trafił na cło, więc z oszczędności nici. Z TF nie sposób się dogadać żeby coś zaniżyli, wysłali jako prezent itp... po prostu pakują z rachunkiem i wysyłają. Ja zapłaciłem za niego z wszystkimi opłatami 547 pln, inne wyszły podobnie (chociaż na allegro są od 700 do 1200 - ale to przegięcie jakieś). Wybrałem ten model bo nie potrzeba się gapić na niego 2 min żeby odczytać godzinę. W tej chwili TF ma jakąś limitowaną serię w żółtych kopertach, najładniejszy jest chyba Independent. Jeżeli masz ochotę na zakup czegoś co interesuje wszystkich wokół i szanse spotkania kogoś z takim samym na ręku są bliskie 0 to jest dobry zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

kumpel ma sztuke przywiózł gdzies z hongkongu

fajne moze jest ale na łapie wyglada dziwnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam chromowanego Pimpa z niebieskimi ledami a mój brat czarnego z białymi. Nie znam osoby, która nie zagadała by ze mną na temat tego zegarka...Bardzo fajna sztuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.