Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dwatch

Użytkownik
 • Content Count

  732
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

589 profile views
 1. Z powodu pogody najczęściej ostatnio noszony zegarek. Pod każdy mankiet włazi
 2. dwatch

  Casio do kwadratu

  Apki Casio są niedopracowane od zawsze , używam do GMW-5000 i MRG , czasem działa przez miesiąc bez kłopotów a czasem nie łączy z zegarkiem i pomaga tylko wyłączenie i włączenie telefonu, To samo miałem z GPR. Tak że należy się przyzwyczaić.
 3. Ja też , rocznik 1981 z brązowym środkiem i hiper zderzakami z gumy U mnie taki żabol tylko w taka pogodę to ciężko nosić , pod mankiet nie włazi
 4. Co prawda fotka nie z dzisiaj ale z ręki nie schodzi )
 5. Tak z pierwszego wrażenia to na fotkach wszystkie 3 wersje wyglądają dużo gorzej niż w rzeczywistości. Do wykonania nie mam uwag, perfekcyjne, jest lekki i ma bardzo fajny pasek. Na co dzień ostatnio nosze GWG 1000 i w porównaniu z nim jest mniejszy, niższy i spokojniejszy, włazi pod mankiet. Chyba Casio zmierza w takim kierunku, coś jak nowe GPW 2000 i starszy GPW 1000, nawet nowy wykastrowany Mudmaster - uciekają od ostrych krawędzi . Ogólnie wrażenie pozytywne , bardzo fajne szkło ma i poświata ar na niebiesko w słońcu. Na ręku prawie się go nie czuje. Tutaj fotka z GWG i GWN
 6. Dotarła skrzynka jak go pierwszy raz widziałem to był mega wielki ale w porównaniu do nowego gulfmastera jak by zmalał. Ogólnie podoba mi się.
 7. dwatch

  GWG 1000 MUDMASTER

  Dzisiaj doszła wreszcie skrzynka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.