Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Gioconda

Kobieta wita Panów i nieliczne Panie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gioconda

Dziękuję Panu Piotrowi za wypowiedź. Unikniemy może zarzutów, że pewnie jestem brzydka i z zawiści tak piszę, żeby oczernić takie oczytane (ruchy dłoni na wysokości biustu)i wykształcone (ruchy na wysokości bioder) panie.

Nie będę ani świecić markami ubrań po to, żeby ktoś mi tylko podał zegarek, ani przychodzić w towarzystwie mężczyzny, bo jak widać, dla niego się wysilają.

A byłam ok. miesiąca temu, więc niewykluczone, że obsługa znowu się zmieniła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nautica
Unikniemy może zarzutów, że pewnie jestem brzydka i z zawiści tak piszę, żeby oczernić takie oczytane (ruchy dłoni na wysokości biustu)i wykształcone (ruchy na wysokości bioder) panie.

To moim zdaniem było zbędne tym bardziej, że tylko wyraziłem swoją opinię, zresztą podobnie jak ty !

 

Niedowiarek tylko wtedy gdy mam jakieś uzasadnienie :lol:

 

Ja Cię zapewniam że się nie zmieniła tam ekipa od 2 lat :lol: Tak więc gdy czegoś nie wiesz to zapytaj, a się dowiesz…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gioconda

Widocznie było potrzebne, skoro nie wierzysz w to, jak mnie potraktowano :lol: Wybacz, że nie mam żadnych nagrań :lol: Ale w sumie nie ma czego roztrząsać, bo sprawa jest zakończona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię zapewniam że się nie zmieniła tam ekipa od 2 lat :lol: Tak więc gdy czegoś nie wiesz to zapytaj, a się dowiesz…

 

Hmm... Wyobraź sobie Pawle, że ja mieszkam jakieś 500m od Browaru i czasem tam zachodzę...

Mówisz ekipa. a rozmawiałeś z każdym członkiem tej ekipy?

 

tylko wyraziłem swoją opinię, zresztą podobnie jak ty !

 

No ale Twoje opinie często tyczą się piszącego, a nie tematu. Zastanów się czy czasem nie zmienić formy przedstawiania swojej opinii.

Zamiast napisać " niewierze ze tak zareagowała", co logicznie znaczy to samo co "uważam że kłamiesz", wystarczyło napisać: "a ja spotkałem się tam z bardzo fachową i uprzejma obsługą", co by znaczyło tylko że masz inna opinię (bo oczywiście możesz mieć), a nie sugeruje zaraz że Gioconda kłamie.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nautica
Hmm... Wyobraź sobie Pawle, że ja mieszkam jakieś 500m od Browaru i czasem tam zachodzę...

Mówisz ekipa. a rozmawiałeś z każdym członkiem tej ekipy?

Skromnie mówiąc tak :lol: DLatego moge śmiało powiedzieć, że każda z tej "ekipy" potrafi wskzać mechaniczne zegarki :lol:

p.s

Marek mam na imię ;)

Zamiast napisać " niewierze ze tak zareagowała", co logicznie znaczy to samo co "uważam że kłamiesz", wystarczyło napisać: "a ja spotkałem się tam z bardzo fachową i uprzejma obsługą", co by znaczyło tylko że masz inna opinię (bo oczywiście możesz mieć), a nie sugeruje zaraz że Gioconda kłamie.

Z tym sie zgodzę, spróbuję sie poprawić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że każda z tej "ekipy" potrafi wskzać mechaniczne zegarki :lol:

 

Ja tam nie wiem, bo nie mam się o co tych pań pytać... ;-)

 

Marek mam na imię :lol:

 

Taa... I trzeba na siłę wyciągać! :-D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nautica
Ja tam nie wiem, bo nie mam się o co tych pań pytać... ;-)

No racja pewnie wszystko wiesz , a pewnie zegarków w takich sklepach również nie kupujesz ? :lol:

 

ALe zawsze można zadać pytanie o rabat, bo zawsze można jakiś wyciągnąć :lol:

A jak sie dobrze zagada to można sporo wywalczyć %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moge śmiało powiedzieć, że każda z tej "ekipy" potrafi wskzać mechaniczne zegarki

 

Padłem :lol: :lol: ;) świetna rekomendacja - że sprzedający przynajmniej rozróżnia sprzedawane egzemplarze - to już coś :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nautica
Padłem ;):lol::D świetna rekomendacja - że sprzedający przynajmniej rozróżnia sprzedawane egzemplarze - to już coś :mrgreen:

Hehe rzeczywiście może wydawać się śmieszne, dlatego też zdziwilem się że Gioconda powiedziała że pani która pracuje w sklepie z zegarkami nie potrafi nawet tego ;)

To niedopuszczalne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gioconda

Nie napisałam, że nie rozróżnia tylko, że jest zdziwiona produkowaniem jeszcze takich, kiedy można kupić zegarki na baterię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nautica

No tak czyli jest to równoznaczne z tym, że nie zna asortymentu, bo nie wie ze na sklepie ma takie zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gioconda

Nadal to się ma nijak do "rozróżnia" ale ok, widzę, że do niczego sensownego nie dojdziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do niczego sensownego nie dojdziemy.

 

Sensowna konkluzja. :-D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.