Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

co do nagrywania rozmowy to Lawnowerman ma rację, nagrywanie rozmowy bez uprzedniej zgody konsultanta, nie ma jakiegokolwiek sensu, to nagranie nie ma prawnie żadnej wartości...swoją drogą jest to bezsensowne bo większość operatorów i tak nagrywa wszystkie rozmowy i twierdzenie klienta, że w przypadku złożonej reklamacji to nagranie nagle wyparuje jest conajmniej śmieszne :lol:

 

pracowałem kiedyś w BOK, i takie wyprowadzanie klientów z błędu było jedną z weselszych rzeczy :-)

 

ale wracając do tematu z tym BB to całkiem ciekawa opcja, zawsze coś innego..osobiście testowałem już różne systemy, od windowsa w diamondzie, hd mini i hd2 (nigdy więcej), po androida w x10, sgs i mimo wszystko najbardziej mnie przekonuje iOS z iphonem, a 4 jest już naprawdę dobra, dla mnie wyeliminowano w niej dwie największe wady poprzedników, ma dużo lepszy moduł gps i naprawdę jak na telefon znośny aparat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam E72.

 

Byłby to całkiem fajny telefon, gdyby nie klawiatura alfanumeryczna - dla mnie kompletnie niewygodna i mało komfortowa przy szybkim pisaniu, z powodu blisko siebie umieszczonych przycisków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


  1. A ja polecam samsunga 8500s ,powiem szczerze zajefajny tel.Porządnie wykonany(metalowa obudowa,szkło na wyświetlaczu),bardzo szybki i prosty w obsłudze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jakiś miłośnik Wave... ;) Ja również jestem pod wrażeniem tego telefonu, do tego, co napisał Kolega powyżej dodam jeszcze rewelacyjny wyświetlacz, jeden z najlepszych na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Degustatorr ja tez uwielbiam wave`a ;) - nie zapominaj :P hahah Ja dodam ze ma BT 3 i wifi "n", oraz mega mocna lampe led - wlasnie wrocilem z koncertu.. przy zgaszonym swietle oswietla w zsięgu 3-4 m sale i mozna krecic jak w dzien filmiki :D


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Degustatorr ja tez uwielbiam wave`a :) - nie zapominaj :)

 

Słusznie prawisz Kolego Frytejro... :) Na chwilę wyleciało mi z pamięci, ale na przyszłość obiecuję pamiętać :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) dodam jeszcze rewelacyjny wyświetlacz, jeden z najlepszych na rynku.

 

Witam,

niestety w wielu egzemplarzach występuje wada powłoki antysmugowej.

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie tyle jest to wada tej powłoki, co po prostu fakt, że jest ona przereklamowana. Natomiast pozostałe parametry wyświetlacza są znakomite - duża rozdzielczość, bardzo dobry dotyk(ekran pojemnościowy), świetne kolory - chociaż niektórzy twierdzą, że są tak intensywne, że aż nienaturalne - no ale taka specyfika wyświetlacza Super Amoled. Dla mnie ten wyświetlacz jest rewelacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie tyle jest to wada tej powłoki, co po prostu fakt, że jest ona przereklamowana.(...) Dla mnie ten wyświetlacz jest rewelacyjny.

 

W sieci jest dużo informacji na temat tej wady > trwałe plamy na ekranie > serwis. Co do wyglądu ekranu - zgadzam się, mam tylko AMOLED w i8910 i też jest świetny :).

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Zawsze moje zainteresowanie telefonami ograniczało się do ich wyglądu i funkcjonalności i w temacie jestem zielony :)

Jednak teraz telefony to kawał elektroniki i wybór już nie jest taki prosty. Z oferty którą muszę rozważyć wyłowiłem z jakichś 25 modeli HTC Wildfire i Samsung Galaxy i5800 (z poprzedniego telefonu mam uraz do Samsunga).

Proszę o osoby obeznane w temacie o proste polecenie który lepszy i ciekawszy.

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz np. tutaj, albo tu, ewentualnie tam.

 

Drugi link jest trochę bardziej przystępny. Wpisz sobie w GOOGLE: HTC Wildfire vs Samsung Galaxy i5800, wyskoczy Ci sporo linków.

 

Zależy, do czego tak naprawdę będziesz używał telefonu. Mnie osobiście w Wildfire - mimo niezłej funkcjonalności - przeszkadzałaby niska rozdzielczość wyświetlacza.

Edytowane przez Degustatorr del Monsterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak z baterią, tak odpukac mam rewelacyjny egz. wave`a jezeli chodzi o wyswietlacz :) - u mnie nie ma tych problemow. CO ciekawe, kazdy pisze o problemach, ale czy je widzial naocznie ? bo ja dopiero w necie wyczytalem ze ten wyswietlacz takowe ma.. bo osobiscie tego nie zauwazylem. Doczytalem o tym problemie przeklamywania kolorów.. i okazuje sie ze to widac, dopiero w extremalnie białym tle - np jak caly ekran ustawimy na  bialy + najlepiej jasnosc 6/10. Standardowo kazdy ze zdrowym okiem ustawia wave`a na 4/10 - przy 6 wali po oczach mocno. Dopiero w tak extremalnych warunkach widac te kolorowe przeklamania...

 

Na YT mozna znalesc filmik porownujacy wave z galaxy s i z iphone 4 pod wzgledem wyswietlacza. - iphone nad SAMOLEDem ma tylko 1 zalete/wade - bialy ekran jest duzo bardziej intensywny - co za tym idzie w dzien sloneczny lepiej widoczny, w nocy  drazni, zwlaszcza przy ogladaniu internetu, gdzie jest duzo białego. Zato wave jak i galaxy biją ekran jablka 4  w kontrascie we wszystkich pozostalych kolorach - i zadnych przeklaman "nienaturalnosci" nie ma.  - Wrzucilbym filmik, ale nie znajde go bo na tym kompie nie mam mozliwosci przegladania YT ;/


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zależy, do czego tak naprawdę będziesz używał telefonu. Mnie osobiście w Wildfire - mimo niezłej funkcjonalności - przeszkadzałaby niska rozdzielczość wyświetlacza.

Telefonowania i internetu. Ew. czasem muzyki posłucham.

Prawdę powiedziawszy zawsze byłem telefonicznym purystą i nie wkręcałem się w dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frytejro

 

Super Amoled w Wave przekłamuje kolory w tym sensie, że są one tak intensywne, że aż nienaturalne... :) Mnie akurat to się podoba, poza tym - jak sam doskonale wiesz - obraz jest ostry jak żyletka...

 

Rzeczywiście - w kwestii czytelności wyświetlacza w świetle dziennym iPhone 4 ma przewagę nad Samsungiem. Za to w pomieszczeniach i wieczorem/w nocy wyświetlacz Wave to bajka.

 

Edytowane przez Degustatorr del Monsterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie dlugo sie nacieszylem swoim nowym nabytkiem:

 

HTC Touch 2

 

Wpadl przez przypadek prosto do malego kubka z woda..

Wyobrazacie sobie?

Prosto jak szczupak, jakby nie wiem odbil sie albo spadal

poziomo, zatrzymal sie na kubku, to idealnie prosto do kubka..

1 sekunde, max 2 sekundy byl w niej zanim wyciagnalem,

wyjalem baterie, wytarlem szmatka, poszedlem do serwisu.

Minelo jakies 2 godziny od zatoniecia zanim poszedlem do serwisu.

Po 2 godzinach przyszedlem odebrac,

i po myciu w specjalnej wannie, wszystkich zabiegach, czyszczeniu, co tam jeszcze robia maksymalnie co mozna..

I nie ruszyl.

 

Z radoscia chyba zaraz wyjde na pole i rozwale ten telefon

o beton zeby sie rozprysl ..

A potem uroczyscie wyrzuce daleko w morze.

 

Nowiutki telefonik, bardzo przypadl mi do gustu.

Mialem go moze 4 dni..

 

Stara nokia lezala by tydzien w ciesninie magellana

i by dzialala bez zadnego czyszczenia nawet..

Szlag by to.


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Logos

Z radoscia chyba zaraz wyjde na pole i rozwale ten telefon

o beton zeby sie rozprysl ..

A potem uroczyscie wyrzuce daleko w morze.

 

Przepraszam za OT, ale z Cieszyna, Krakowa czy Leonberg jest daleko do morza. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojade specjalnie nad nasze piekne polskie morze,

przejade cala Polske zeby uroczyscie tego czynu dokonac :D


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem numer do Play. Mimo, że byłem w Plusie stałym klientem od wielu lat, płaciłem w sumie niemałe abonamenty, przy kolejnym przedłużeniu umowy nie byli w stanie zaproponować mi nawet porównywalnych - do tego, co dał Play - warunków. W Play za mniejszą kwotę abonamentu dostałem więcej minut, połączenia do wszystkich w Play za darmo bez ograniczeń, internet 1 GB w abonamencie i Wave za 1 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przenosiłem (zresztą pisałem o tym wcześniej) i do tej pory nie doświadczyłem żadnych problemów z zasięgiem, o których była mowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miejscach, gdzie Play ma słabszy zasięg można w telefonie ustawić zakres Plusa i problem znika, choć też póki co nie spotkałem się ze słabym zasięgiem w Play.

Edytowane przez Degustatorr del Monsterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W miejscach, gdzie Play ma słabszy zasięg można w telefonie ustawić zakres Plusa i problem znika, choć też póki co nie spotkałem się ze słabym zasięgiem w Play.

 

To o czym piszesz dzieje się z automatu. Jednak należy pamiętać, że jeśli abonent Play korzysta z nadajnika Plusa, a w koło jest dużo abonentów Plusa to oni mają pierwszeństwo korzystania z nadajnika. Często jest tak, że jesteś w zasięgu Plusa masz full zasięg a ktoś dzwoniący do Ciebie słyszy w słuchawce "abonent czasowo niedostępny". Ja mam tak w pracy....dramat. Nie można się do mnie dodzwonić, smsy dochodzą po godzinie, albo jeszcze później. Generalnie to mój ostatni rok w Play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposób z ręcznym ustawianiem zakresu Plusa w telefonie stosuje mój kolega, najczęściej podczas trasy, będąc poza miastem i jakoś daje radę z zasięgiem.

 

Jacek, a jak u Ciebie z przeglądaniem internetu w telefonie w Play? Też jest problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Sposób z ręcznym ustawianiem zakresu Plusa w telefonie stosuje mój kolega, najczęściej podczas trasy, będąc poza miastem i jakoś daje radę z zasięgiem.

 

Jacek, a jak u Ciebie z przeglądaniem internetu w telefonie w Play? Też jest problem?

 

Słabo, bo moje BB ma tylko EDGE, poza tym nie korzystam z przeglądarki. Tylko e-mail, Skype, GG, BBNews, Fejsbook i na tym koniec. Net tylko na kompie.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.